علی علی
10
1402/10/19

تجربه استفاده از یک برند

سلام دوستان. کسی از برندهای عطر ایرانی مثل (ب.ر.ن.د.ی.ن.ی)، (س.ل.ب.و.ن) و (پرفیوم ه.ا.و.س) استفاده کرده؟ کیفیتاشون در چه حدیه؟ خوشحال میشم نظر بدین.

دانیال دانیال
1402/10/19

جالب نبود...

Mercedes Mercedes
1402/10/19

من از تنها برند ایرانی که استفاده کردم ژک ساف بوده کیفیت و پخش بهتری نسبت به برخی برند های اماراتی داشت اما فکر نمیکنم دیگر برند های ایرانی اینطور باشند 

برند یانی متشابه سازی داره و کارشم خوبه

شکیبا شکیبا
1402/10/19

من که سمت  اماراتی و ایرانی نمیرم.

مخصوصا برندینی که تمام عطرهارو کپی زده. تاوقتی  اصلش هست چرا  کپی.؟ حتی اگه  مال ایران باشه

آرامیس آرامیس
1402/10/19

برندینی بعضی از عطرهاش واقعا شبیه عطر اصلی هست بستگی به نوع عطر بین هفتاد تا نود درصد رایحه شون شبیه عطر اصلی  هست البته قطعا پیچیدگی و تغییر نت ها رو نمیشه در عطرهای شرکتی دید اما فضا و کلیت شون شباهت زیادی داره

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به دانیال :

جالب نبود...

ممنونم از نظرت دانیال جان

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به Mercedes :

من از تنها برند ایرانی که استفاده کردم ژک ساف بوده کیفیت و پخش بهتری نسبت به برخی برند های اماراتی داشت اما فکر نمیکنم دیگر برند های ایرانی اینطور باشند 

ممنون از شما

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به حسین الن دلن :

برند یانی متشابه سازی داره و کارشم خوبه

ممنون از شما دوست عزیز

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به شکیبا :

من که سمت  اماراتی و ایرانی نمیرم.

مخصوصا برندینی که تمام عطرهارو کپی زده. تاوقتی  اصلش هست چرا  کپی.؟ حتی اگه  مال ایران باشه

ممنون از شما

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به آرامیس :

برندینی بعضی از عطرهاش واقعا شبیه عطر اصلی هست بستگی به نوع عطر بین هفتاد تا نود درصد رایحه شون شبیه عطر اصلی  هست البته قطعا پیچیدگی و تغییر نت ها رو نمیشه در عطرهای شرکتی دید اما فضا و کلیت شون شباهت زیادی داره

ممنون از شما آرامیس جان. برندینی یه لاین نیش داره که به صورت اکسترا پرفیوم هست و کیفیت بالاتری نسبت به بقیه کارهاش داره. یه لاین 90 میل ادوپرفیوم هم داره که از نظر کیفیت پایینتر از لاین نیش و بالاتر از کارهای 33 میل قرار میگیره. شما کدوم رو استفاده کردی؟ 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟