Alireza Alireza
16
1402/09/14

The tux الحمبرا

سلام عزیزان

داخل سایت های زیادی گشتم ولی عطر د توکس الحمبرا را پیدا نکردم میخواستم اگه دوستان سایتی می‌شناسند که این عطر رو موجود داشته باشه راهنمایی کنند و معتبر باشد

و اینکه چه مقدار شباهت داره این عطر با توکسیدو

با سپاس

درود

این عطر فکر میکنم دیگه تولید نمیشه و از سایت پیدا نمیشه مگه اینکه از مغازه ای پیداش کنید

پیشنهاد میدم به جاش از کیسمت الحمبرا استفاده کنید که خیلی شباهت دارن و کیفیت خوبی داره

TIMELESS TIMELESS
1402/09/14

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند متاسفانه عطر الحمبرا تاکس ظاهراً به دلیل شکایت شرکت ایوسن لورن از کیفیت بسیار بالایش در کلون بسیار دقیقش نسبت به عطر تاکسیدو، توقف تولید شده است. اما عطر الحمبرا کیسمت مردانه را براتون پیشنهاد میکنم که رایحه اش بسیار مشابه تاکسیدو با پرفورمنس خوب در پیکج زیباست. بهترین ها برای شما دوست گرامی..... 

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به متین جعفری :

درود

این عطر فکر میکنم دیگه تولید نمیشه و از سایت پیدا نمیشه مگه اینکه از مغازه ای پیداش کنید

پیشنهاد میدم به جاش از کیسمت الحمبرا استفاده کنید که خیلی شباهت دارن و کیفیت خوبی داره

واقعا حیف که از همچین عطری محروم شدیم

تشکر از توضیحاتتون آقای جعفری

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند متاسفانه عطر الحمبرا تاکس ظاهراً به دلیل شکایت شرکت ایوسن لورن از کیفیت بسیار بالایش در کلون بسیار دقیقش نسبت به عطر تاکسیدو، توقف تولید شده است. اما عطر الحمبرا کیسمت مردانه را براتون پیشنهاد میکنم که رایحه اش بسیار مشابه تاکسیدو با پرفورمنس خوب در پیکج زیباست. بهترین ها برای شما دوست گرامی..... 

سپاس از شما

الحمبرا کیسمت هم به خوبی الحمبرا تاکس هست؟

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

سپاس از شما

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به متین جعفری :

درود

عاقبت جوینده یابنده است😅

الحبمرا تاکس رو از یک سایت پیدا کردم ولی نمیدونم چطور از اصالت کالا مطمئن بشم

میتونین راهنماییم کنید در این مورد؟🙏

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به متین جعفری :

درود

عاقبت جوینده یابنده است😅

در پاسخ به Alireza :

عاقبت جوینده یابنده است😅

اول از همه از سایتی که میخرید اطمینان حاصل کنید

بعدش لیبل اصالت الحمبرا باید روی‌ جعبه باشه + مشخصات بارکد روی جعبه و زیر شیشه

پیشنهاد میکنم اگر سایت معتبر نیستش خرید نکنید و کیسمت الحمبرا رو تهیه کنید تا لذت ببرید از رایحه و کیفیتش

TIMELESS TIMELESS
1402/09/15
در پاسخ به Alireza :

سپاس از شما

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند بله عطر الحمبرا کیسمت مردانه به شایستگی عطر الحمبرا تاکس می‌باشد. هم در رایحه و هم در پرفورمنس.

بهترین ها برای شما .....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

درود برای خانمی که تاکسیدو رو دوست داشته میتونم کیسمت مردانه بگیرم یا زنانش رو بگیرم؟

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟