Alireza Alireza
14
1402/09/12

تازه وارد به دنیای عطر و ادکلن

سلام خدمت دوستان عزیز
من به تازگی به دنیای عطر و ادکلن علاقه مند شدم میخواستم از شما عزیزانی که تجربه دارید من رو راهنمایی کنین
به تازگی مبلغ زیادی برای خرید ادکلن هایی کردم که بعد از اینکه به دستم رسیدن فهمیدم اصلا با سلیقه من مطابق نیستن

درود بر شما علیرضا جان عطرهایی که خریدی و باب طبع نیست برات و برام مینویسی

Alireza Alireza
1402/09/13
در پاسخ به فرشاد رامتین :

درود بر شما علیرضا جان عطرهایی که خریدی و باب طبع نیست برات و برام مینویسی

سلام به شما جناب فرشاد

اسلایس بمب ادو تویلت

کاپیتان بلک

بلک افغان

لجند آمپر

لالیک

همه این ها خوب بودن و من تقریبا از همه خوشم میاد ولی هیچکدوم دلم رو راضی نمیکنه

انگار اونی نیستن که من دنبالشم

در پاسخ به Alireza :

سلام به شما جناب فرشاد

اسلایس بمب ادو تویلت

کاپیتان بلک

بلک افغان

لجند آمپر

لالیک

علیرضا جان عطرایی که خریداری کردین همگی تند ادویه ای گرم و چوبی هستن . شما باید سبک متفاوت رو تست کنی و بدون تست خرید نکنی و یکی یکی عطر بخری یعنی روی یک عطر زوم کنی تست کنی سمپل بخری و بعدا بخری با توجه به قیمت بالای عطرهای ارجینال خیلی مایوس کننده ست که بخای بلایند بای کنی و نپسندی و مایه پشیمانی بشه 😏 

پیشنهاد من برای شما در ابتدا تست کردن عطرهای پودری زنبقی وانیلی کاراملی چرمی مثل : دیور هوم اینتنس.  جیوانشی جنتلمن رزرو. ولنتینو اومو اینتنس . لواووه ۰۰۱

دوم عطرهای سیتروسی مرکباتی مثل چنل آلور هوم اسپرت.  ورساچه پور هوم .

زیاد نمیخام بهتون عطر معرفی کنم فقط از جهت اینکه سبک متفاوت تست کنین معرفی کردم تا علاقه ی خودتون پیدا کنید

موفق و شاد باشید  

Mercedes Mercedes
1402/09/14
در پاسخ به Alireza :

سلام به شما جناب فرشاد

اسلایس بمب ادو تویلت

کاپیتان بلک

بلک افغان

لجند آمپر

لالیک

برو دنبال برند هرمس،گرلن،و تامفورد سطح روایح بالاتری دارند یا از تست وان میلیون ادوتویلت شروع کن شاید راضی شدی

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به فرشاد رامتین :

علیرضا جان عطرایی که خریداری کردین همگی تند ادویه ای گرم و چوبی هستن . شما باید سبک متفاوت رو تست کنی و بدون تست خرید نکنی و یکی یکی عطر بخری یعنی روی یک عطر زوم کنی تست کنی سمپل بخری و بعدا بخری با توجه به قیمت بالای عطرهای ارجینال خیلی مایوس کننده ست که بخای بلایند بای کنی و نپسندی و مایه پشیمانی بشه 😏 

پیشنهاد من برای شما در ابتدا تست کردن عطرهای پودری زنبقی وانیلی کاراملی چرمی مثل : دیور هوم اینتنس.  جیوانشی جنتلمن رزرو. ولنتینو اومو اینتنس . لواووه ۰۰۱

دوم عطرهای سیتروسی مرکباتی مثل چنل آلور هوم اسپرت.  ورساچه پور هوم .

زیاد نمیخام بهتون عطر معرفی کنم فقط از جهت اینکه سبک متفاوت تست کنین معرفی کردم تا علاقه ی خودتون پیدا کنید

موفق و شاد باشید  

ممنون از راهنمایی های ارزنده اتون جناب رامتین

نظرتون درباره آمواج بیچ هات چیه؟

با کارهای قبلی متفاوته؟

آخه تعریف زیادی ازش شنیدم

Alireza Alireza
1402/09/14
در پاسخ به Mercedes :

برو دنبال برند هرمس،گرلن،و تامفورد سطح روایح بالاتری دارند یا از تست وان میلیون ادوتویلت شروع کن شاید راضی شدی

ممنون از راهنماییتون🙏

Alireza Alireza
1402/09/14

ممنون از راهنماییتون🙏

می تونید این عطر هایی که دارید رو فعلا نگه دارید و در زمان مناسب بعدا استفاده کنید . بلک افغان و لالیک بدرد مهمانی های شبانه در زمستان میخورند و یا کلا شب های زمستانی . لالیک هم به درد مهمانی های شبانه میخوره . از امپر هم در روزانه استفاده کنید هر از گاهی.  حتی ممکنه بعدا شاید یکسال دیگه وقتی این ها رو بو کردید عاشقشون بشید . 

جدای از این بهترین راه راه است که جناب آقای رامتین فرمودند . 

می تونید از سمپل ها دونه دونه شروع کنید و تست کنید . متناسب با فصل البته . عطر هر فصل رو در همان فصلش تست کنید . بعضا بهترین عطر ها اگر در فصل خودشان تست نشوند بدترین بازخورد را دارند : پخش کم ، بوی نا مطبوع ، سردر ، تهوع ...

و یا از کپی های قوی و یا باز طراحی های خوب سایت ع.ط.ر....س......ر......ا.... استفاده کنید که قیمت بسیار مناسبی هم دارند علیرغم تعاریفی که از این سایت شنیده ایم . 

Alireza Alireza
1402/09/16
در پاسخ به محمد حسین وهابی :

می تونید این عطر هایی که دارید رو فعلا نگه دارید و در زمان مناسب بعدا استفاده کنید . بلک افغان و لالیک بدرد مهمانی های شبانه در زمستان میخورند و یا کلا شب های زمستانی . لالیک هم به درد مهمانی های شبانه میخوره . از امپر هم در روزانه استفاده کنید هر از گاهی.  حتی ممکنه بعدا شاید یکسال دیگه وقتی این ها رو بو کردید عاشقشون بشید . 

جدای از این بهترین راه راه است که جناب آقای رامتین فرمودند . 

می تونید از سمپل ها دونه دونه شروع کنید و تست کنید . متناسب با فصل البته . عطر هر فصل رو در همان فصلش تست کنید . بعضا بهترین عطر ها اگر در فصل خودشان تست نشوند بدترین بازخورد را دارند : پخش کم ، بوی نا مطبوع ، سردر ، تهوع ...

و یا از کپی های قوی و یا باز طراحی های خوب سایت ع.ط.ر....س......ر......ا.... استفاده کنید که قیمت بسیار مناسبی هم دارند علیرغم تعاریفی که از این سایت شنیده ایم . 

ممنون از توضیحات کامل و ارزنده تون آقای وهابی🙏

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟