بهترین کارهای لطافه لاین پراید؟؟

درود و ارادت

بهترین کارهای لاین پراید از نظرتون کدوم هاس؟

اولویت پرفورمنس و رایحه باهم برام مهمه و رایحه عربی هم از بینشون پسندم نیست

با سلام و ارادت خدمت آقا امیر عزیز

ترتیب خاصی نداره کلی میگم‌

در ابتدا جدیدترین کارش به نام (خنجر) رو‌حتما در اولویت قرار بدید هارد باکس عجیب زیبا و کیفیت فوق العاده ... بعد :

لطافه هاله ، بلو سفایر ، القیم سیلور ، العریق سیلور ، تأویل ، مهرجان سیلور ، ثروت سیلور ، عشق الشیوخ سیلور ، اترنال عود ، لیام بلو شاین ، جسور ، خالد ، النبل ها ، العمید سیلور ، ماهر بلک و لگاسی ، اسد ، خمره 

تا جایی که ذهنم یاری کرد اینا بهترین ها هستن البته که سلیقه اس عطر و خیلی از همین کارا ورژن گلد هم دارن که خب سنگین تر و عربی تر هستن که من پیشنهاد ندادم ...

کلا کارای لطافه و الحمبرا عالی هستن واقعا به نسبت قیمت ، کیفیت فوق العاده دارن...

TIMELESS TIMELESS
1402/09/12

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای مهندس نجاتی بزرگوار از نظر من بهترین های لطافه لاین پراید شامل: اترنال عود، القیم نقره‌ای و طلایی، العریق طلایی و نقره ای، العمید، عشق الشیوخ نقره‌ای و طلایی، شاهین طلایی، فخر طلایی، رادیو وینتیج، کالکشن ۱۸۸۶، کالکشن ۱۹۱۰، کالکشن ۱۵۰۵، هاله، آفاق، ماسه، بریز، افکشن لاو، راو هیومن و اجوا می‌باشند. 

شایان ذکر است که کارهای لاین پراید لطافه برای پرفورمنس خوب بایستی موقع پوشیدن، فول ور شوند. اما خود رایحه ها و باتلها بسیار جذاب و زیبا معماری شده‌اند.

بهترین ها برای شما دوست گرامی.....

در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت آقا امیر عزیز

ترتیب خاصی نداره کلی میگم‌

در ابتدا جدیدترین کارش به نام (خنجر) رو‌حتما در اولویت قرار بدید هارد باکس عجیب زیبا و کیفیت فوق العاده ... بعد :

لطافه هاله ، بلو سفایر ، القیم سیلور ، العریق سیلور ، تأویل ، مهرجان سیلور ، ثروت سیلور ، عشق الشیوخ سیلور ، اترنال عود ، لیام بلو شاین ، جسور ، خالد ، النبل ها ، العمید سیلور ، ماهر بلک و لگاسی ، اسد ، خمره 

تا جایی که ذهنم یاری کرد اینا بهترین ها هستن البته که سلیقه اس عطر و خیلی از همین کارا ورژن گلد هم دارن که خب سنگین تر و عربی تر هستن که من پیشنهاد ندادم ...

کلا کارای لطافه و الحمبرا عالی هستن واقعا به نسبت قیمت ، کیفیت فوق العاده دارن...

ارادت فراوان متین عزیز 

مرسی از معرفیت

تک به تک بررسیشون میکنم

عرض ادب جناب دکتر بزرگوار

ممنون بابت پیشنهاداتون

صدر لیست تست قرار گرفتن

شهرزاد شهرزاد
1402/09/15

در خصوص لاین پراید زنانه ها: نبراس و ثروة عالی هستند. اولی مشابه بیلی آیلیش شماره یک، و دومی بین لیبر و انتردیت ژیوانژی. 

در پاسخ به شهرزاد :

در خصوص لاین پراید زنانه ها: نبراس و ثروة عالی هستند. اولی مشابه بیلی آیلیش شماره یک، و دومی بین لیبر و انتردیت ژیوانژی. 

ممنون از پاسختون 

مد نظر و بررسی قرار میدم حتما 

ایده ای راجب زنانه هاشون نداشتم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟