مهسا مهسا
4
1399/11/23

از کدوم ادکلن زنونه بیشترین بازخورد رو داشتین 

از کدوم ادکلن زنونه بیشترین بازخورد رو داشتین 

Kambiz Kambiz
1399/11/23

والا بنده عطرای زیادی برا خانومم گرفتم ولی عطرایی که بیشترین بازخورد مثبت رو از اطرافیان داشتن و هرجا میرفت اسمشو ازش میپرسیدن(که اونم طبق چیزی که من بهش گفته بودم، بهشون میگفت: نمیدونم کادو دادن، البته اینو گفتم تا فورا خز نکنن و مثل بلایی که سر اونتوس و ایفوریا اومد سر اینا هم نیاد) اولی الین تیری موگلر بود(البته ادکلن اورجینالش، چون اسانس گرمی و مشابه و ادکلن فیک خیلی زیاد داره و اونا هیچکدوم بازخوردی که ادکلن اورجینال داره رو ندارن) دومی هم : وایت فلاور کرید، غیر از این دوتا عطرای زیادی از قبیل: لالیک لامور، بلک اوپیوم، ربله فلور ریحانا، له پنترکارتیر، هاندرد سایلنت ویز نیشانه، کوکونویر شنل، وری ایرسیستیبل جیونجی، آمبر نویر برکورت و ... گرفتم ولی هیچکدوم بازخورد اون دوتا رو ، حتی نزدیک بهشون هم نداشتن،

آرامیس آرامیس
1399/11/24

5bcdc0c666364U3-S0HxXiNvxb7tgi5PG.jpg #ویکتور اند رولف بن بن (ویکتر اند رلف بون بون) Bonbon 

5bcdc083c4a4cqrcsvzdGossIkMKZKJRk.jpg #جیونچی آنجئو دمون ادو پرفیوم (جیوانچی آنژو اترنج پارفوم) Ange Ou Demon (Etrange) EDP 

5bcdc0d386835PCmNqew9emyGL6Wf_ZHF.jpg #دیزل لاوردوز تاتو (دیسل لاوردز تتو) Loverdose Tattoo 

البته عطرهای زیادی دارم که بعضی هاشون و از این سه تا خیلی بیشتر دوست دارم ولی از نظر بازخورد و پرسیدن اسم عطر اینها رو یادم هست که خیلی اسمشون و پرسیدن و اگر بطریشون همراهم بوده ازش عکس گرفتن

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟