علی علی
4
1402/08/14

برند ن.ا.م.ی. ص.ن

سلام دوستان. از برند ن.ا.م.ی ص (به صورت مخفف) عطری تهیه کردید و راضی بودید یا خیر ؟

شایسته شایسته
1402/08/17

سلام وقت به خیر. 

من خودم تاحالا از این برند تست نکردم ولی برای این که سوال شما بی پاسخ نمونه، یادمه یه پرسش و پاسخ مشابهی شکل گرفت که اگه اشتباه نکنم کاربری به اسم شهرزاد مطرح کرده بود. (الان سرچ کردم دیدم با عنوان '' عطر ایرانی '' ثبت شده) یه سری از دوستان تعریف این برند رو کردن.

علی علی
1402/08/20

ممنون از تو شایسته عزیز بابت راهنمائیت 🙏

شهرزاد شهرزاد
1402/10/20

بله من پیرو اون سوال، از نامی صنعتی دو تا عطر تهیه کردم که خیلی خوب بودند. برند ارزون قیمتی هم نیست و حالت «نیش» دارن کارهاش. از لحاظ پخش بو و ماندگاری و اینها که خیلی خوبه. تازه من غلظت اودوپرفیوم رو گرفتم، و نه پرفیوم خالص. فقط به نظرم از رو سایتشون نخرید. حضوری برید عطرهاشون رو تست کنید و هر کدوم رو دوست داشتید بخرید، چون نت هایی که نوشتن به نظرم گاها به رایحه ای که واقعا از عطر میاد شباهت ندارن.

علی علی
1402/10/20
در پاسخ به شهرزاد :

بله من پیرو اون سوال، از نامی صنعتی دو تا عطر تهیه کردم که خیلی خوب بودند. برند ارزون قیمتی هم نیست و حالت «نیش» دارن کارهاش. از لحاظ پخش بو و ماندگاری و اینها که خیلی خوبه. تازه من غلظت اودوپرفیوم رو گرفتم، و نه پرفیوم خالص. فقط به نظرم از رو سایتشون نخرید. حضوری برید عطرهاشون رو تست کنید و هر کدوم رو دوست داشتید بخرید، چون نت هایی که نوشتن به نظرم گاها به رایحه ای که واقعا از عطر میاد شباهت ندارن.

ممنونم از نظرت شهرزاد جان. من ماه قبل مراجعه حضوری کردم و سه تا کار ازشون تهیه کردم. هر سه رو اکسترا پرفیوم گرفتم. کارهاشون بیشترش بازطراحی روایح هست کیفیتش بد نیست ولی با توجه به قیمتش و اینکه 50 میل هست به صرفه نیست.

[EDITED] 1402/10/20 17:36
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟