M.R M.R
3
1402/08/14

خرید با اقساط

درود بر گردهم اورندگان عزیز عطرافشان. همونطور که از قیمت عطرهای باکیفیت و مورد پسند عام و وضعیت اقتصادی مردم و جامعه خبر دارید متاسفانه اکثریت جامعه محکوم به استفاده از عطرهای  فیک‌ یا شرکتی هستند که مسلما در طولانی مدت باعث آسیب به سلامت جامعه و نسل‌های بعد میشه. به همین دلیل از تیم مجرب و حرفه‌ای عطرافشان تقاضا دارم امکان خرید قصدی به روش‌های مختلف رو برای مردم خوبمون فراهم کنید تا بتونن بدون اینکه به سلامتیشون آسیب برسونن عطر دلخواهشون رو بپوشن. با آروزی سلامتی و برکت برای شما

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
سپاس از توجه شما ، قابلیت مورد نظر را به فکر هستیم که سریعتر به سایت اضافه کنیم

درود دوست عزیز

یه سری شرکتا هستن که این خدمات دارن مثل اسنپی که خودم ازش استفاده میکنم یک میلیون اعتبار اولیه به شما میدن با هر بار خرید و پرداخت اقساط که به صورت چهار قسط اعتبارتونم بیشتر میشه من الان اعتبارم تا ۷میلیون رسیده فروشگاهای زیادی هم باشون قرارداد دارن امیدوارم عطر افشان اضافشه 

M.R M.R
1402/08/15
در پاسخ به امیر علوانی :

درود دوست عزیز

یه سری شرکتا هستن که این خدمات دارن مثل اسنپی که خودم ازش استفاده میکنم یک میلیون اعتبار اولیه به شما میدن با هر بار خرید و پرداخت اقساط که به صورت چهار قسط اعتبارتونم بیشتر میشه من الان اعتبارم تا ۷میلیون رسیده فروشگاهای زیادی هم باشون قرارداد دارن امیدوارم عطر افشان اضافشه 

درود بر شما

متاسفانه بنده‌ استفاده‌ای از اسنپ ندارم اما دوستان از سیستم اسنپ پی استفاده میکنند و مورد خوبیست. امیدوارم عطرافشان چندین روش متفاوت برای خرید قسطی در نظر بگیرد.

دانیال دانیال
1402/08/27

ایده جالبی هست...چند سایت و فروشگاه هم با همکاری اسنپ این امکان خرید اقساط رو فراهم آوردند.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟