شکیبا شکیبا
13
1402/08/13

راهنمایی خرید عطر زنانه

سلام عزیزان. 

به دنبال عطری میگردم که:

معتدل یا خنک 

فرش.سبز.تازه.آکواتیک.روایح گل صدتومانی و رز.

یاداور گل فروشی یا دسته گلی طبیعی.

کاملا ملایم و سبک

مشتی مشتی
1402/08/13

سلام 

L'Eau d'Issey Pure #ایسی میاکه لئو دیسی پور L'Eau d'Issey Pure فوق العاده ست این عطر و عطر..‌مین موجود داره. 

Miss Dior Blooming Bouquet #میس دیور بلومینگ بوکت (کریستین دیور میس دیور بلومینگ بوکه) Miss Dior Blooming Bouquet  یه دسته گل رز (ماندگاری و پخش در طرفة العینی می‌ره ولی قشنگیه واقعا.)

خیلی از کارهای آلبرتو موریاس هم دارای همین ویژگی های هستند که دنبالشونید. تستشون کنید. الان حضور ذهن ندارم 

شکیبا شکیبا
1402/08/14

خیلی  تشکر لطف کردی

شکیبا شکیبا
1402/08/14
در پاسخ به مشتی :

سلام 

L'Eau d'Issey Pure #ایسی میاکه لئو دیسی پور L'Eau d'Issey Pure فوق العاده ست این عطر و عطر..‌مین موجود داره. 

Miss Dior Blooming Bouquet #میس دیور بلومینگ بوکت (کریستین دیور میس دیور بلومینگ بوکه) Miss Dior Blooming Bouquet  یه دسته گل رز (ماندگاری و پخش در طرفة العینی می‌ره ولی قشنگیه واقعا.)

خیلی از کارهای آلبرتو موریاس هم دارای همین ویژگی های هستند که دنبالشونید. تستشون کنید. الان حضور ذهن ندارم 

دیور  رو تست کردم  عالی بود  ولی  پخش  ضعیفی داره.حیف. 

ایسی میاکی رو باید  تست کنم.  خیلی  ممنونم ازت

درود بر شما

Toy Boy #موسچینو توی بوی Toy Boy 

کیفیت و شفافیت روایح موجود در این باتل گول زننده قطعا شمارو شگفت زده میکنه، بارها به دوستان پیشنهاد تست این کارو دادم، متاسفانه بدجوری مهجور مونده و مورد کم لطفی قرار گرفته

شکیبا شکیبا
1402/08/15
در پاسخ به دهناد ساسان فر :

درود بر شما

Toy Boy #موسچینو توی بوی Toy Boy 

کیفیت و شفافیت روایح موجود در این باتل گول زننده قطعا شمارو شگفت زده میکنه، بارها به دوستان پیشنهاد تست این کارو دادم، متاسفانه بدجوری مهجور مونده و مورد کم لطفی قرار گرفته

سلام  .ب خود منم  یکبار  پیشنهاد دادین ولی  نتونستم  جایی تستش کنم. اگر جایی  هست برای تست بهم بگین.مرسی  🌹🌹

در پاسخ به شکیبا :

سلام  .ب خود منم  یکبار  پیشنهاد دادین ولی  نتونستم  جایی تستش کنم. اگر جایی  هست برای تست بهم بگین.مرسی  🌹🌹

درود بر شما

متاسفانه جایی دستریز این کارو پیدا نکردم و خودمم چشم بسته خریدم 

بلافاصله بعد از تست هم یه شیشه دیگه بک آپ تهیه کردم

اگر اینستاگرام دسترسی داشتید اسم و فامیل من رو به لاتین سرچ کنید (dehnad.sasanfar) من دکانت میکنم از شیشه خودم براتون ارسال میکنم🌷

لاپرلا جایم الکسیر 

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟