erfan erfan
8
1402/08/13

بهترین مشابه آنجل شیرز

سلام وقت بخیر از نظرتون بهترین مشابه آنجل شیرز چیه و اینکه ممنون میشم جناب دکتر اسدی هم به این سوال پاسخ بدن 

و اینکه کیسمت الحمبرا کیفیت بهتری داره با انیگما دوکس اف ای پاریس 

با سلام و ارادت خدمت شما

نظر اصلی و دقیق تر رو ۱۰۰٪ استاد عزیز و بزرگوارم جناب اسدی که همیشه بهشون ارادت دارم بهتر میدونن اما من به نوبه خودم نظرمو میگم امیدوارم مفید باشه

برند الحمبرا و اف ای پاریس جفتشون عالی هستن و تو‌این عطر به نظرم الحمبرا بهتره واقعا

و در نظر داشته باشید اگر به عطر های شیرین و این سبکی علاقه دارید از خمره لطافه قافل نشید ... یه عطر شیرین ، گورماند ، کمی مشروبی جذاب با قدرت فوق العاده 

موفق باشید

Arya rahmani Arya rahmani
1402/08/14

درود دوست عزیز.من جای شما بودم به جای خرید مشابه های اماراتی که سعی در کپی سازی دارن دنبال عطر دیگه ای با همون فضا و هرم بویایی میرفتم.عطرای مشروبی تنباکویی خوبی با قیمتی بسیار کمتر از آنجل شیرز در بازار موجوده نمونش دنیل خوزه امبر توباک.اگر به آنجل شیرز علاقه دارید احتمال زیاد این عطر هم مورد پسندتان خواهد بود

erfan erfan
1402/08/14

خیلی ممنون از توضیحات تون 

مهربد مهربد
1402/08/14

درود دوست خوبم

کار‌اف‌ای پاریس رو تست نداشتم اما کار الحمبرا واقعا قابل تحسین و راضی کنندست.راستی از خمره لطافه غافل نشید که اون هم کار بسیار ارزنده ای هست

TIMELESS TIMELESS
1402/08/15

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند با توجه به نظرات ارزشمند اساتید بزرگوار جناب آقای جعفری و مهربد، من هم به نوبه ی خودم برند الحمبرا آنجل کیسمت را بعنوان بهترین نمونه ی شرکتی مشابه ارزان قیمت با پرفورمنس خوب برای عطر بای کیلیان آنجلز شر، پیشنهاد میکنم. یکبار تست کنید تا ماهیت کار برای شما آشکار گردد.

بهترین ها برای شما دوست گرامی....

erfan erfan
1402/08/15

ممنون از توضیحات و راهنمایی همه عزیزان

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟