سودا سودا
8
1402/07/28

عطرهای شرکتی

سلام دوستان

متاسفانه عطرافشان کارای شرکتی موجود نداره مخصوصا برند الحمبرا

سایتی معرفی میکنید که با خیال راحت ازش عطرای الحمبرا سفارش بدم ؟

چون توان خرید عطرای اورجینالو ندارم

با تشکر

TIMELESS TIMELESS
1402/07/28

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند لطفا به مدیریت سایت محصول مورد نظر را واتس آپ کنید تا اگر مقدور بود برایتان ارسال کنند. دوستان این محفل قبلا بارها از مدیریت عطرافشان درخواست کرده اند تا محصولات لطافه و الحمبرا را ویترین کنند برای فروش که انشالله بزودی این مهم، میسر گردد. اما اگر برای مدیریت سایت عطرافشان مقدور نبود لطفا از سایت های ک.ا.ل.ا.ل.ا.ب.ی.ک.ا.ل.ا و ل.ی.ل.ی.و.م و و.ن.ت.ی.ن.و و ر.و.ی.ا.ل.پ.ر.ف.ی.و.م و ق.ش.م.ا.ی.ن.و.ر.ا و خ.و.ش.آ.ر.ا می توانید تهیه کنید. اگر تهران هستید به بازار منصور و 15 خرداد مراجعه کنید. 

انشالله خریدی شایسته داشته باشین..... 

ق.ش.م.ا.ی.ن.و.ر.ا

با سلام و ارادت خدمت شما

پیرو معرفی های عالی استاد اسدی بزرگوار

فروشگاه ن...ا..ر...س..ی..س..و رو معرفی میکنم چون خودم خرید کردم و عالی بوده‌ هم کیفتی و هم قیمت رقابتی 

مهربد مهربد
1402/08/04

درود عزیزم

ه.ر.م.س پ.ر.ف.ی.و.م گ.ا.ل.ر.ی در اینستاگرام با اندرلاین بین کلمات

سودا سودا
1402/08/04
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند لطفا به مدیریت سایت محصول مورد نظر را واتس آپ کنید تا اگر مقدور بود برایتان ارسال کنند. دوستان این محفل قبلا بارها از مدیریت عطرافشان درخواست کرده اند تا محصولات لطافه و الحمبرا را ویترین کنند برای فروش که انشالله بزودی این مهم، میسر گردد. اما اگر برای مدیریت سایت عطرافشان مقدور نبود لطفا از سایت های ک.ا.ل.ا.ل.ا.ب.ی.ک.ا.ل.ا و ل.ی.ل.ی.و.م و و.ن.ت.ی.ن.و و ر.و.ی.ا.ل.پ.ر.ف.ی.و.م و ق.ش.م.ا.ی.ن.و.ر.ا و خ.و.ش.آ.ر.ا می توانید تهیه کنید. اگر تهران هستید به بازار منصور و 15 خرداد مراجعه کنید. 

انشالله خریدی شایسته داشته باشین..... 

یک دنیا تشکر از شما ❤️

سودا سودا
1402/08/04
در پاسخ به عباس روح‌الامین :

ق.ش.م.ا.ی.ن.و.ر.ا

یک دنیا تشکر

سودا سودا
1402/08/04
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

پیرو معرفی های عالی استاد اسدی بزرگوار

فروشگاه ن...ا..ر...س..ی..س..و رو معرفی میکنم چون خودم خرید کردم و عالی بوده‌ هم کیفتی و هم قیمت رقابتی 

❤️

سودا سودا
1402/08/05
در پاسخ به مهربد :

درود عزیزم

ه.ر.م.س پ.ر.ف.ی.و.م گ.ا.ل.ر.ی در اینستاگرام با اندرلاین بین کلمات

خیلی خیلی ممنونم 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی