کمک به انتخاب عطر

سلام

برای تولد دوستم که آذر ماهی هست میخوام عطر بخرم. کمک میخواستم  از دوستان.

یه خانوم زیر ۳۵ سال ، با قد متوسط و تقریبا لاغر، عبا میپوشه و همیشه آرایش ملایم با رژ هلویی داره، رنگ های تیره تنش میکنه، جدی و مهربان، توی جمع آرومه، چشم های سبز و پوست روشن داره، خیلی آدم خاص و mysterious هست. همیشه حس میکنی شیطنت هاش رو پنهون میکنه ، همهههه بهش می‌گن چشمای شیطونی داره ولی ظاهرا متشخصه. اینم بگم عاشق های سرسختی داشته. تقریبا آدما رو یاد ازدواج میندازه😅 اونم تو دورانی که همه بیشتر تمایل به آشنایی های طولانی مدت دارن، تابحال هر کی رفته سمتش ازش خواستگاری کرده.اونم کسایی که اصلا به ازدواج فکر نمیکردن 

کلا نمیدونم چجوری با من دوسته چون باهم خیلیییی متفاوتیم.کدوم عطر رو بو کردین که این خانوم رو براتون تداعی کرد؟ 

Mercedes Mercedes
1402/06/30

1 تام فورد ساهارا نویر

2 آلین موگلر

3 لالیک ل پرفیوم

شهرزاد شهرزاد
1402/06/30

والا من بیشتر کنجکاو شدم این خانم رو ببینم تا اینکه براشون عطر پیشنهاد بدم :)

اصولا راحت ترین روش برای پیشنهاد عطر اینه که یکی دو تا از عطرهایی که ایشون دوست دارند و در حال حاضر استفاده میکنن رو نام ببرید تا چیزهایی در همون سمت و سو معرفی کنیم. عطر واقعا اونقدرها که میگن به ظاهر و لباس و رنگ چشم و اخلاق ربط نداره. 

Dior Jadore Miniature Gift Set #گیفت ست مینیاتوری دیور جادور Dior Jadore Miniature Gift Set 
Miss Dior EDP #میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) Miss Dior EDP 

سلام من رو هم همراه این پرفیوم های ملایم و احساسی و خاطره آفرین و ترکیب هلو و رز سفید و وایب مثبت رو بهش برسون

Sam Irani Sam Irani
1402/06/30

عرض ادب و احترام خدمت سرکارخانوم به نظر من ورساچه کریستال نویر شیشه قرمز درب سیاه که معروف به ورساچه مشکی اگه اشتباه نکنم ؟؟؟وباین مشخصات همین عطری که معرفی کردم عطر امضای خانوم نیکی کریمی بازیگر عزیز کشورمون. حتما این خود برند برای انتخاب اون دوستتون

با توجه ب كلمات كليدي #ع.با #جدي و مهربان# تيره #ازدواج

منو ياد عطر مشهدي ميندازن 🙂

در پاسخ به سالار كلوچه :

با توجه ب كلمات كليدي #ع.با #جدي و مهربان# تيره #ازدواج

منو ياد عطر مشهدي ميندازن 🙂

😅شاید خوب توصیف نکردم.

در پاسخ به Sam Irani :

عرض ادب و احترام خدمت سرکارخانوم به نظر من ورساچه کریستال نویر شیشه قرمز درب سیاه که معروف به ورساچه مشکی اگه اشتباه نکنم ؟؟؟وباین مشخصات همین عطری که معرفی کردم عطر امضای خانوم نیکی کریمی بازیگر عزیز کشورمون. حتما این خود برند برای انتخاب اون دوستتون

ممنون.🙏

در پاسخ به حمید محمودی :

Dior Jadore Miniature Gift Set #گیفت ست مینیاتوری دیور جادور Dior Jadore Miniature Gift Set 
Miss Dior EDP #میس دیور ادو پرفیوم (کریستین دیور میس دیور پرفیوم) Miss Dior EDP 

سلام من رو هم همراه این پرفیوم های ملایم و احساسی و خاطره آفرین و ترکیب هلو و رز سفید و وایب مثبت رو بهش برسون

ممنون.😅

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟