نسیم نسیم
6
1402/06/29

پیشنهاد عطر

با سلام به همه اساتید عزیز. مدتهاس تو این سایت در حال سرچ کردن و خوندن کامنتها و استفاده از نظرات دوستان در مورد عطرهای مختلف هستم.

من سی و اندی سالمه و برنامه نویسم.

دنبال دوتا عطر زنانه ام، یه عطر روزانه، ترجیحا ملایم و چهارفصل و یه عطر امضای خاص، جذاب و شیک با پخش بوی خوب .(نمیدونم میشه هر دوش با هم باشه یا باید دو عطر مجزا باشه) خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

عطرهایی که داشتم یا تست کردم و دوست دارم:

لانکوم لاویه بل، بولگاری جاسمین، ورساچه برایت کریستال، گوچی فلورا

( از مردانه ها بلوشنل که البته برای همسرم میپسندم)

عطرهایی که دوست ندارم:

بربری دبیت(دارمش و اصلا دوسش ندارم)، گودگرل، لالیک انکور نویر مردانه

با توجه به سرچهایی که تو همین سایت کردم، گزینه های مدنظرم، لانکوم لاویه بل، لانکوم لانویت، بولگاری جاسمین، شنل چنس صورتی و الین هستن. اما به جز اولی هیچکدوم رو هنوز تست نکردم. لطفا بفرمایید اینها مناسبن یا خیر و اگه پیشنهادی هم دارید، خیلی خیلی ممنون میشم.

Mercedes Mercedes
1402/06/29

الین و لاویه بل قبلا پخش بالایی داشتند اما از نسخه های جدید خبری ندارم

سلام جز لانکوم لاویه بل ایست بقیه رو تست بفرمایید . آلین و چنس چنل صورتی استعداد بیشتری برای عطر امضا دارن .‌غیر از اینها عطر سینما و لیبر و مانیفستو از ایوسن لورن رو هم تست بفرمایید

نسیم نسیم
1402/07/24
در پاسخ به فاطمه فیضی :

سلام جز لانکوم لاویه بل ایست بقیه رو تست بفرمایید . آلین و چنس چنل صورتی استعداد بیشتری برای عطر امضا دارن .‌غیر از اینها عطر سینما و لیبر و مانیفستو از ایوسن لورن رو هم تست بفرمایید

خیلی ممنونم خانم فیضی عزیز❤️. نظرات ارزشمندتون رو مدتهاس تو سایت میخونم و استفاده میکنم. 

به پیشنهاد شما شنل چنس صورتی رو تست کردم و خریدم و خیلی دوسش دارم 😍

جز این کوکوشنل رو هم از عطر یانی خریدم، خیلی تو سایت تعریف شده بود. تستش یه رایحه شیرین و عالی داشت که خیلی خوشم اومد ازش. اما یه ترشی  توش حس میکنم و باعث دلزدگی میشه. نمیدونم اونی که تست کردم با اینکه خریدم متفاوت هست یا این عطر کلا این رایحه رو داره. 

نسیم نسیم
1402/07/24
در پاسخ به دانیال :

خیلی ممنونم

نسیم نسیم
1402/07/24
در پاسخ به Mercedes :

الین و لاویه بل قبلا پخش بالایی داشتند اما از نسخه های جدید خبری ندارم

لاویه بل رو جدیدا از استرالیا واسم اوردن. پخش بو و ماندگارش عالیه. الین رو تست کردم دوست نداشتم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟