رضا دانش رضا دانش
7
1399/11/08

فرق بین سمپل و دکانت

سلام دوستان وقتدون بخیر یه سوال برا من پیش اومده!؟ از اینکه راهنماییم بکنین خوشحال میشم ادمین توام کمک کن لطفا فرق بین سمپل و دکانت چیه؟ حالا دکانت رو میگن خود لطر اصلی رو تو شیشه های کوچیکتر پر میکنن و میفروشن گفتم ببینم سمپل هم همینطوریه یا نه اونو اسانس مشابهشو درس میکنن؟؟

دوستان با تجربه تر اگه نظر بدن بهتره، ولی تا جایی که من میدونم دکانت رو از عطر اصلی که سایز بزرگتری داره میریزن توی شیشه کوچکتر (برای حمل راحت تر، یا تست و..)، اما سمپل رو خود شرکت تولید کننده عطر تو اندازه کوچک (1 میل، 2 میل و...) تولید میکنه برای تست کردن رایحه.

سلام دوست عزیز

سمپل ها اورجینال شرکتی هستند و توسط شرکت ساخته میشه . دکانت ها از شیشه عطر به ظروف کوچیک تر منتقل میشه . امکان تقلب در دکانت زیاده که با فیک پر بشه پس باید جای مطمئن انتخاب کرد .

mme mme
1399/11/09

سلام.

درود اگر بین خرید سمپل یا دکانت شک داری کدومش رو بگیری اولویتت با سمپل باشه دکانت رو از جای سیف بخر 

alireza .xx alireza .xx
1399/11/09

هردو اورجینال هستن وتفاوتشون در اینه سمپل ها درخوده برند پرمیشن وداخل یه جعبه که اسم ومشخصات برندوعطروبچکدش روی جلد درج شده ولی دکانت را بعضی عطرفروشا میان ازشیشه صدمیل داخل شیشه های سه،پنج وده میل بصورت دستریز پرمیکنن که بهش دستریزیادکانت میگن،سمپل ها معتبرترن چون به اورجینال بودن ان شکی نیست ولی دستریزا را باید وسواس به خرج داد وازجاهای معتبرخرید چون امکان تقلب درش هست.

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

سمپل ها اورجینال شرکتی هستند و توسط شرکت ساخته میشه . دکانت ها از شیشه عطر به ظروف کوچیک تر منتقل میشه . امکان تقلب در دکانت زیاده که با فیک پر بشه پس باید جای مطمئن انتخاب کرد .

سلام ، ببخشید اقا محمد سمپل ها از خود عطر اصلی هستن ،درسته؟

در پاسخ به میم دال :

سلام ، ببخشید اقا محمد سمپل ها از خود عطر اصلی هستن ،درسته؟

سلام بله توسط شرکت ساخته میشن

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز

سلام سمپل هام میتونن فیکشو بزارن اصلا فرقی نمیکنه

من از یه سایت معتبر سمپل خریدم ولی جنس بی کیفیت برام فرستادن و خیلی تو ذوقم خورد که یه جای معتبر چنین چیزی رو بفرسته

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟