بهترین فروشگاه حضوری ادکلن اورجینال در تهران کجاست؟

بهترین فروشگاه حضوری ادکلن اورجینال در تهران کجاست؟

که بتونیم بریم تست کنیم قبله خرید

ممنون میشم معرفی کنید

Mercedes Mercedes
1402/05/22

های..د بیوتی طبقه دوم میدان آرژانتین

سولماز سولماز
1402/05/22

سلام  و عرض احترام .ضلع شمالی آرژانتین .ه...لند .فقط روزای پنجشنبه مخصوصا ساعت هفت به بعد تشریف ببرید و جمعه که شلوغ باشه .چون به محض اینکه برید اتاق عطرهای لاکچری مثل عقاب سرتون نازل میشن 😅.عطرهای دیزاینری هم سعی کنید یه چند تا عطر نام ببرید که نداشته باشن و راحت برید عطرهای دیگه تست کنید و بگید براتون تست کنن و اسمشون رو بنویسن.به نظرم عطرهاش کاملتر از فروشگاه های زنجیره ای دیگه س و انصافا چند تا مسئولش خیلی وارد هستن اما قیمتاش بیشتر از جاهای دیگه س.من قبلنا خرید میکردم الان میرم تست میکنم و میام از همین عطر افشان که دوتا عطر خریدم و قابل اعتماده تهیه میکنم .البته گهگاه بخاطر تست توو اون فروشگاه مجبور شدم لوازم آرایشی بخرم که شرمنده نشم😅.یه عطر فروشی هم سر خیابون پنجم وزرا  هست اما بیشتر عطرهای دیزاینریش امکان تست ندارن اما اورجینالن ولی عطرافشان خیلی کامله و من که از خرید عطر اینترنتی میترسیدم الان برام خیلی قابل اعتماده این سایت .

در پاسخ به سولماز :

سلام  و عرض احترام .ضلع شمالی آرژانتین .ه...لند .فقط روزای پنجشنبه مخصوصا ساعت هفت به بعد تشریف ببرید و جمعه که شلوغ باشه .چون به محض اینکه برید اتاق عطرهای لاکچری مثل عقاب سرتون نازل میشن 😅.عطرهای دیزاینری هم سعی کنید یه چند تا عطر نام ببرید که نداشته باشن و راحت برید عطرهای دیگه تست کنید و بگید براتون تست کنن و اسمشون رو بنویسن.به نظرم عطرهاش کاملتر از فروشگاه های زنجیره ای دیگه س و انصافا چند تا مسئولش خیلی وارد هستن اما قیمتاش بیشتر از جاهای دیگه س.من قبلنا خرید میکردم الان میرم تست میکنم و میام از همین عطر افشان که دوتا عطر خریدم و قابل اعتماده تهیه میکنم .البته گهگاه بخاطر تست توو اون فروشگاه مجبور شدم لوازم آرایشی بخرم که شرمنده نشم😅.یه عطر فروشی هم سر خیابون پنجم وزرا  هست اما بیشتر عطرهای دیزاینریش امکان تست ندارن اما اورجینالن ولی عطرافشان خیلی کامله و من که از خرید عطر اینترنتی میترسیدم الان برام خیلی قابل اعتماده این سایت .

عطر...امین واقع در شریعتی گزینه مناسبی هستش و حتی دکانت حضوری هم میفروشن ...

سولماز سولماز
1402/05/23
در پاسخ به متین جعفری :

آقای متین عزیز درود و  ممنون که راهنمایی کردید . اطلاع نداشتم و الان سرچ کردم و دیدم .به نظرم بهتر از اون اتاق وحشت عطرهای نیش و لاکچری اون فروشگاه  اومد که انگار پا روی مین میذارم 😅بسیار سپاسگزارم .لطف کردید .دیگه از بس رفتم اون فروشگاه شناسایی شدم 🤗 چه خوب جای جدید معرفی کردید 💐

شکیبا شکیبا
1402/05/23
در پاسخ به متین جعفری :

اقا متین.این فروشگاه   عطرهایی که دکانت  نداره  رو  میزاره  تست کنیم؟

دانیال دانیال
1402/05/23

عطر افشان حضوری نیست ولی از حضوری بهتره

Shaghayegh Shaghayegh
1402/05/23

ها..ند ارژانتین

بسیار مودب و محترم هستند و کالکشن کاملی دارند

بعدش سف..یر، لا..را، می..ثم عطر

اینا همه خوبند

اگر رفتید حتما میان سراغتون فروشنده هاش

من تو اینجور مواقع چون نیاز به تمرکز دارم ازشون تشکر میکنم و میگم نیاز شد صداتون میزنم و دیگه راحت بدون هیچ مزاحمتی تست میکنم تا عطر دلخواهمو پیدا کنم البته اگ نخوام آنلاین بخرم

فقط به یه چیز توجه کنید فکر نکنید همیشه گرون تره های..لند

من چند تا تجربه دارم که از همون گالری های وزرا دوسوم قیمت بالاتر از های... لند بود ... ولی قبول دارم‌شاید بیش تر باشه اکثرا اما من به شخصه اصلا گالری ها رو‌نمیتونم تحمل شون کنم به دلایل زیاد یکیش قیمت رو هواست در حالیکه زنجیره ای ها قیمت خوردند و...

ممنونم از همگی 

جامع و کامل بود 

شهرزاد شهرزاد
1402/05/30
در پاسخ به سولماز :

خیلی خندیدم از این کامنت! هر بار که اونجا میرم فکر می کنم فقط من هستم که این کار رو می کنم! توصیه های عملی تون خیلی خوب بود. واقعا خوشحالم که این کامیونیتی عطرافشان رو پیدا کردم. "دیوانه چو دیوانه ببیند..." :)   

سولماز سولماز
1402/05/30
در پاسخ به شهرزاد :

خیلی خندیدم از این کامنت! هر بار که اونجا میرم فکر می کنم فقط من هستم که این کار رو می کنم! توصیه های عملی تون خیلی خوب بود. واقعا خوشحالم که این کامیونیتی عطرافشان رو پیدا کردم. "دیوانه چو دیوانه ببیند..." :)   

شهرزاد جان عزیز اتفاقا منم فکر میکردم تنها من هستم 😅قبلنا اونجوری نبود مامور برزخ کم بود 🤣الان طوری شده بعضی عطرها که ندارن رو و قبلنا داشتم رو میگم .مثلا اینسولنس گرلن .😅.عطر کمیابیه قبلاً چندین سال پیش داشتم و از همونجا خریده بودم .اصلا خوشم نمیاد از فیلم بازی کردن و الکی مثل بعضیا که میان با هاشون دوش میگیرن اما وقتی جای تست نیست آدم مجبور میشه با کمال شرمندگی اینجوری بره برای تست .خدا می‌دونه چقدر بخاطر تست یه عطر مجبور شدم رژ و مداد و ...توو کیسه مخصوصشون بذارم .🤣.اون اتاق عطرهای آنچنانی هم هنوز جرات ندارم برم با توجه به موجودی کارتم 😅.پله پایین رفتنش برای من وحشتناک‌ترین قسمتشه  و اون مامورای  بی سیم به دستش 🤗.دیگه الان هر وقت میرم میگم خودشون تست کنن و اسمش رو بنویسن.چنان قیافه ای هم میگیرن آدم تا سه ماه محو میشه .خوشحال شدم شما هم عین خودمی 😅🤗

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟