دهکردی دهکردی
1
1402/05/08

بهترین کپی های اماراتی؟

سلام دوستان

اگر عطرهای اماراتی رو تست کردید بگید کدوما واقعا در کیفیت و ماندگاری و پخش بو مشابهت زیادی با نمونه اورجینال داشتند. فرق نداره از چه برندی. 

TIMELESS TIMELESS
1402/05/09

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای دهکردی من یه چند مورد را برای شما معرفی میکنم که انشالله مورد پسندتان باشند: دوست ارجمندم ابتدا عرض کنم که این مواردی که معرفی میکنم در نهایت کیفیت هستند برای یه برند اماراتی با برچسب قیمتی بسیار مناسب نسبت به کیفیت رایحه و پرفورمنس: عطر الحمبرا تاباک، عطر الحمبرا ترونی، عطر الحمبرا مگارا، عطر الحمبرا تاکس، عطر الحمبرا آنجل کیسمت، عطر الحمبرا کیسمت مردانه و زنانه، عطر الحمبرا توباکو تاچ، عطر الحمبرا اکسکلوسیف تاباک، عطر الحمبرا برایت پیچ، عطر الحمبرا آمبرلی بلو، عطر الحمبرا آفرو لدر، عطر الحمبرا اینفینی عود، عطر الحمبرا ایمورتال، عطر الحمبرا پرپل وود، عطر الحمبرا سپتر آمازونایت، عطر الحمبرا جین لاو آمبر، عطر الحمبرا نویو جین لاو...

عطر لطافه اسد، عطر لطافه خمره، عطر لطافه امیر العود اینتنس عود، عطر لطافه خشابی، عطر لطافه فخر مشکی، عطر لطافه اترنال عود، عطر لطافه شاهین طلایی زنانه، عطر لطافه لحظات طلایی زنانه، عطر لطافه ماهر مشکی، عطر لطافه عود فور گلوری، عطر لطافه بدیع العود سابلیم زنانه، عطر لطافه هاله مردانه....

عطر جی پارلیس ال هوم ایتنس، عطر جی پارلیس بویس دی آمبر، عطر جی پارلیس بویس دی آیریش، عطر لورینتال فرگرانسس پاریس بلک بولد، عطر لورینتال فراگرانسس اونوس....

عطر فرگرانس ورلد گرین سفیر، عطر فراگرانس ورلد هارد کور، عطر فراگرانسس ورلد هارد وود، عطر فراگرانسس ورلد موکا وود.....

عطر اورجینال اجمل شادو آبی، عطر اورجینال شادو سبز، عطر اورجینال اجمل آکورد بویس، عطر اورجینال اجمل شاد آمور مردانه، عطر اورجینال اجمل چمیستری، عطر اورجینال اجمل یوتوپیا 2، عطر اورجینال اجمل ساکریفایس 2 مردانه، عطر اورجینال اجمل ویژن، عطر اورجینال اجمل لور مردانه، عطر اورجینال اجمل کربن، عطر اورجینال اجمل نوترون، عطر اورجینال اجمل اکسپدیشن، عطر اورجینال اجمل تیتانیوم، عطر اورجینال اجمل انتایس مردانه، عطر اورجینال اجمل انیگما مردانه، عطر اورجینال اجمل اکستریم، عطر اورجینال اجمل سیلور شید..... 

دوست ارجمند تمامی این کارها کیفیت ارزنده و قیمت مناسب دارند. انشالله برایتان سودمند واقع باشند.....

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟