رضا رضا
12
1402/05/04

تجربه خرید دکانت از عط..نه استور

عزیزانی که از عط..نه استور خرید دکانت داشتن میخواستم بدونم نظرشون چی هست

من چند تا خرید داشتم ارسال و بسته بندیشون خوبه ولی نمیتونم قیاس کنم با چیزی که بگم اصل هست یا نه ولی بنظرم عطری با قیمت بالای بیست ملیون باید یکم خاص تر باشه یا حداقل موندگار تر

و الان میخوام برای هدیه بگیرم اصالتش برام خیلی مهم تر از قبله

پ ن: نگید عطر نمیشه هدیه گرفت مدلی که دوست داره رو ازش پرسیدم

Mercedes Mercedes
1402/05/04

سلام دوست عزیز اگر اصالت دکانت براتون مهمه من سایت تی......یا.......می.......تو رو بهتون پیشنهاد میکنم،بدون هیچ نفع یا غرضی،میتونید از بقیه افراد مطمئن عطر افشان هم بپرسید

رضا رضا
1402/05/04
در پاسخ به Mercedes :

سلام دوست عزیز اگر اصالت دکانت براتون مهمه من سایت تی......یا.......می.......تو رو بهتون پیشنهاد میکنم،بدون هیچ نفع یا غرضی،میتونید از بقیه افراد مطمئن عطر افشان هم بپرسید

ممنونم آخه اون مدل رو موجود ندارن

با سلام خدمت شما

سایت عطرا..م...ی...ن خوبه تجربه خرید زیاد داشتم و اصالت‌ دکانت ها ... سایت ر...ی....ح...ا هم معتبره

موفق باشید

رضا رضا
1402/05/05
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام خدمت شما

سایت عطرا..م...ی...ن خوبه تجربه خرید زیاد داشتم و اصالت‌ دکانت ها ... سایت ر...ی....ح...ا هم معتبره

موفق باشید

ممنونم

موجود نداره آخه

ری.. ها وحشتناک گرونه از همه فروشگاه ها گرونتره عطر 8 تومنی رو 12 تومن میزنه بعدم ارسال سفارشیش 50 تومن هست و پیشتاز 75 تومن در حالی که خود پست ارسال پیشتازش 30 تومن هست(نگید گرون شده تازه سفارش داشتم)

شکیبا شکیبا
1402/05/06

اخر ازین سایت خریدی  یا نه؟ من  دکانت  فلاور مارکت میخواستم  دلمو زدم به دریا  امروز  سفارش دادم.دلم  که خیلی شور میزنه چون کسی  ازش تعریف نکرده.ولی  وقتی سفارشم بیاد نتیجه  رو  همینجا بهت اعلام میکنم.

رضا رضا
1402/05/07
در پاسخ به شکیبا :

اخر ازین سایت خریدی  یا نه؟ من  دکانت  فلاور مارکت میخواستم  دلمو زدم به دریا  امروز  سفارش دادم.دلم  که خیلی شور میزنه چون کسی  ازش تعریف نکرده.ولی  وقتی سفارشم بیاد نتیجه  رو  همینجا بهت اعلام میکنم.

بله خط دوم گفتم که خرید داشتم

شکیبا شکیبا
1402/05/09

عطری که من ازین سایت سفارش دادم از نظر حجم و بسته بندی اوکی بود. ولی  واقعا نمیدونم اصل فرستاده یا نه. چون قبلا نداشتم .اما بوش انقدر که  تعریف  میکنن نیس. شاید قاطی داره توش.من  دیگه ازش خرید نمیکنم

رضا رضا
1402/05/09
در پاسخ به شکیبا :

عطری که من ازین سایت سفارش دادم از نظر حجم و بسته بندی اوکی بود. ولی  واقعا نمیدونم اصل فرستاده یا نه. چون قبلا نداشتم .اما بوش انقدر که  تعریف  میکنن نیس. شاید قاطی داره توش.من  دیگه ازش خرید نمیکنم

وضیت منم همینه

اگه از سایت دیگه گرفتید ممنون میشم مقایسه کنید

شکیبا شکیبا
1402/05/10

ببین  این سایت  کاملا تقلب  هست. انگار برای من اسپری ضد تعریق  ریخته  توی شیشه برام فرستاده. فقط بوی الکل .مستقیم انداختمش توی سطل اشغال.به  طرف هم پیام دادم  منو بلاک کرد. ناراحتم ک اینهمه دوستان  گفتن نماد اعتماد  دلیلی بر  اصل  بودن کالاها نیس.ولی  گوش ندادم.و خوشحالم که فقط  سیصد تومن  ضرر  کردم.

از این ها خرید داشتم کاملا معتبرن. مخصوصا اولی.

تی...تو  .

ای...نوس.

عطر....مین.

ر....ح.ا.

عطر افشان هم که  گل سر سبده.

رضا رضا
1402/05/12
در پاسخ به شکیبا :

ببین  این سایت  کاملا تقلب  هست. انگار برای من اسپری ضد تعریق  ریخته  توی شیشه برام فرستاده. فقط بوی الکل .مستقیم انداختمش توی سطل اشغال.به  طرف هم پیام دادم  منو بلاک کرد. ناراحتم ک اینهمه دوستان  گفتن نماد اعتماد  دلیلی بر  اصل  بودن کالاها نیس.ولی  گوش ندادم.و خوشحالم که فقط  سیصد تومن  ضرر  کردم.

از این ها خرید داشتم کاملا معتبرن. مخصوصا اولی.

تی...تو  .

ای...نوس.

عطر....مین.

ر....ح.ا.

عطر افشان هم که  گل سر سبده.

همه چیشو میشه توجیه کرد الای بلاک کردن

ای کاش یه اسکرین ازش بزارید

اون سایتا خوبن فقط خیلی محدودن مخصوصا تیا .. تو

ر.. حا هم خیلی گرون فروشه قشنک اختلاف قیمتش فاحشه

بعدم 70 تومن پول پستی که 30 تومنه

اولین
Atrafshan logo