Mahyar Mahyar
18
1402/04/09

وان من شو تولید قدیم یا مشابه؟

سلام دوستان و عزیزان عطرافشان عرض ادب

غرض از ایجاد این تاپیک اینه که تازگی علاقمند شدم به عطرهای فوژه آروماتیک. خیلی حس مردونه و شیک دارن. مثلا وان من شو، دریک و اوپن و...(قدیمی شون) ولی حیف تو بازار یکی دوبار تست کردم و حتی خریدم اون عمق و صلابت و قدرت موردنظر رو ندارن.

اگه دوستان از عطرهایی که الان تو بازار پیدا میشه، در این سبک که کیفیت خوب و قیمت مناسب داشته باشه اطلاع بدن ممنون میشم. همچنین اگه احیانا جایی میشناسین تولیدات قدیمی وان من شو ژاک بوگارت رو بشه ازشون تهیه کرد خیلی لطف میکنید اطلاع بدید. 

البته چون میدونم تولیدات قدیمی بسختی پیدا میشه و اگه هم پیدا شه احتمال فاسد بودنشون هست بیشتر دنبال مشابه های باکیفیت و قیمت مناسب برای وان من شو هستم. البته اگه باشه چنین چیزی!

از گزینه های قیمت بالاتر آمواژ بیچ هات شنیدم فوژه خیلی خوبیه ولی هم نمیخوام اونقدر هزینه کنم و هم واقعا عطر اونقدر گرون دست و دلم میلرزه موقع استفاده :))

پیشاپیش ممنون ازتون

اصفهان هم نباشی مهم نیست .

خجالت نکش :)

اتفاقا من آدم راحتی ام . اینقدر که خیلی راحت بگویم اجالتا حوصله اش را ندارم تا بعد :)

از تعارف و رودربایستی متنفرم !

من نمیدانم این چه اخلاقی ست ما ایرانی ها داریم ، طرف اول پول را از دست تو میگیرد و خیالش که راحت شد میگوید : قابل ندارد قربان :))

منم همیشه میگویم کار را درست انجام بده ، اگر میخواهی تعارف کنی که واقعا خنده دار است قبل از گرفتن پول بگو :)

اما به برخی نیز که میبینم در چهره اش که " حرف " نمیزند میگویم : دیدم که مرد اش هستی و سخاوت اش داری !

خلاصه که :

اگر اصفهان هستی که بهتر . آمد و رفت اش با خودت است :)

اگر هم نیستی که هماهنگ میکنیم که چطور انجام دهیم

Mahyar Mahyar
1402/04/11
در پاسخ به کامبیز سخی :

عزیزمی مهیار جان

اگر اصفهان باشی مشکلی نیست .

حضورا همدیگر رو میبینیم و انجامش میدیم .

زحمتی نیست عزیزم

ارادت آقای سخی

والا افتخاری بود اگه همشهری همچون شما میداشتم گرچه باعث خوشحالیه هموطنانی چون شما دارم. 

من اهل رشت هستم و باعث خوشحالی خواهد بود هروقت این سمت تشریف آوردید میزبان شما باشم اما وان من شو اگه مدل لایت که فرمودین همینی که عطرافشان موجود داره منظوره میتونم براتون بگم ارسال بشه و همچنین مواد اگه اینترنتی یا تلفنی قابل سفارشه اما اینطور زحمت ارسال به رشت برای شما میشه که این منو معذب میکنه. 

اما اگه صلاح میدونید حضوری بهتره میتونم سفری به اصفهان داشته باشم که با شما هم اشنا بشم.

هرطور فکر میکنید بهتره لطف کنید اطلاع بدید. اینستاگرام مدتها پیش شمارو فالو کردم اگه پیامها رو چک میکنید پیام بدم

باتشکر

Mahyar Mahyar
1402/04/11
در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای مهیار موردی که می‌خوام براتون برای سوال شما مطرح کنم شاید براتون عجیب باشه اما یقین داشته باشین هر حرفی که مطرح میکنم مستند هستند و من عطر اجمل اکستریم رو بهتون پیشنهاد می‌کنم که مشابه وان من شو قدیمی با طبع ملایم تر و بسیار مطبوع تر از وان من شو قدیمی هست. با ماندگاری و ‌‌‌‌‌‌پراکنش خوب و راضی کننده. لطفا در فروشگاه های محلی دنبال اجمل اکستریم باشین شاید پیداش کنید. فکر میکنم رایحه اش برای شامه ی شما مورد پسند باشه. قیمتش هم حداکثر شاید تا یک میلیون تومان باشه. خودم از این عطر چهارتا بکاپ دارم و بسیار راضی هستم از رایحه و پرفورمنس. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی.....

دوست عزیز جناب اسعدی

سلام و عرض ادب

از شما دوست محترم بابت صرف وقت و ارائه پیشنهادتون بسیار سپاسگزارم.

پیشنهاد شما به لحاظ های مختلف گزینه خیلی خوبی بنظر میرسه و منو ترغیب کرد نسخه ای از این عطر تهیه کنم. یه فروشگاه اینترنتی به نام پر.ول تعدادی از این عطر موجود داره. از لحاظ های مختلف کارکرد سایت درست بنظر میرسه. فروشگاه های شناخته شده این عطر رو موجود ندارن بنابراین بنظرم دل رو به دریا بزنم و خرید از همین فروشگاه داشته باشم.

ممنون از توجه و همراهی شما

Mahyar Mahyar
1402/04/11
در پاسخ به کامبیز سخی :

اصفهان هم نباشی مهم نیست .

خجالت نکش :)

اتفاقا من آدم راحتی ام . اینقدر که خیلی راحت بگویم اجالتا حوصله اش را ندارم تا بعد :)

از تعارف و رودربایستی متنفرم !

من نمیدانم این چه اخلاقی ست ما ایرانی ها داریم ، طرف اول پول را از دست تو میگیرد و خیالش که راحت شد میگوید : قابل ندارد قربان :))

منم همیشه میگویم کار را درست انجام بده ، اگر میخواهی تعارف کنی که واقعا خنده دار است قبل از گرفتن پول بگو :)

اما به برخی نیز که میبینم در چهره اش که " حرف " نمیزند میگویم : دیدم که مرد اش هستی و سخاوت اش داری !

خلاصه که :

اگر اصفهان هستی که بهتر . آمد و رفت اش با خودت است :)

اگر هم نیستی که هماهنگ میکنیم که چطور انجام دهیم

ممنون از شما جناب سخی بزرگوار با پیشنهاد سخاوت مندانه تان

خیلی متشکرم

TIMELESS TIMELESS
1402/04/12
در پاسخ به Mahyar :

دوست عزیز جناب اسعدی

سلام و عرض ادب

از شما دوست محترم بابت صرف وقت و ارائه پیشنهادتون بسیار سپاسگزارم.

پیشنهاد شما به لحاظ های مختلف گزینه خیلی خوبی بنظر میرسه و منو ترغیب کرد نسخه ای از این عطر تهیه کنم. یه فروشگاه اینترنتی به نام پر.ول تعدادی از این عطر موجود داره. از لحاظ های مختلف کارکرد سایت درست بنظر میرسه. فروشگاه های شناخته شده این عطر رو موجود ندارن بنابراین بنظرم دل رو به دریا بزنم و خرید از همین فروشگاه داشته باشم.

ممنون از توجه و همراهی شما

با احترام و عرض ادب

انشالله خریدی شایسته و امن داشته باشید. من رایحشو خیلی خوشم اومد و خودتان هم قطعا قبل از خرید تمام نت های عطر اجمل اکستریم را آنالیز خواهید کرد. بوی نوستالژیک در گستره ی مدرن داره با ماندگاری و پراکنش خوب. 

سپاس از همراهی شما دوست فرهیخته....

در پاسخ به Mahyar :

ممنون از شما جناب سخی بزرگوار با پیشنهاد سخاوت مندانه تان

خیلی متشکرم

عزیزی مهیار جان

من هم کرمانشاهی ام و ساکن اصفهان

عجیبه ! چرا فکر میکردم اصفهانی !

بهرحال زحمتی نیست . اگر خواستی به عطرافشان بگو یک شیشه به آدرس من پست کنه . شماره ی تماس و آدرس پستی ات را هم در جعبه بگذار . من تقویت اش میکنم و برایت ارسال میکنم .

البته قبلش صبر کن چک کنم مواد لازم برا همین عطر هست یا باید سفارش بدم

خبر میدم

Perfumoholic Perfumoholic
1402/04/13
در پاسخ به Mahyar :

سلام و عرض ادب نیش گون عزیز

ممنون از پیشنهادات تون. بعضی از این موارد رو میشناختم و میدونم گزینه های واقعا و خوب و اقتصادی هستن اما وقتی داشتم پاسخ های شمارو میخوندم میدونید از چی گریه ام گرفت؟ اینکه تهیه سمپل های این عطرها احتمالا به اندازه یکی دو باتل عطر اقتصادی الان آب میخوره! زمانه عجیبی شده، سمپل اشانتیون رو میخریم اونم با چه قیمت هایی! بعضا تا 500،600 برای سمپل عطرهای خاص تر قیمت خورده اند، یه صد میل ژاک بوگارت حدود این قیمت هاست! 

البته منظورم کلیه وگرنه متوجهم بیشتر عطرهایی که معرفی کردید خوش قیمت و خوشنام هستن. منظور اینکه تست کردن هم سخت شده، سمپل خریدن هم دیگه توجیه چندان نداره، خیلی چیزها دیگه توجیه نداره، پول در آوردن به ریال اساسا! 

ممنون از شما دوست نازنین با پیشنهادات تون کمی پرگویی شد ببخشید به بزرگواری

راستی از این عطر خوش قیمت غافل نشید. قیمت و کیفیتش خیلی مناسبه. توی همون فضایی که میخواید:
#امانوئل اونگارو پور هوم 3 (آنگارو لهوم 3)

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟