Mahyar Mahyar
18
1402/04/09

وان من شو تولید قدیم یا مشابه؟

سلام دوستان و عزیزان عطرافشان عرض ادب

غرض از ایجاد این تاپیک اینه که تازگی علاقمند شدم به عطرهای فوژه آروماتیک. خیلی حس مردونه و شیک دارن. مثلا وان من شو، دریک و اوپن و...(قدیمی شون) ولی حیف تو بازار یکی دوبار تست کردم و حتی خریدم اون عمق و صلابت و قدرت موردنظر رو ندارن.

اگه دوستان از عطرهایی که الان تو بازار پیدا میشه، در این سبک که کیفیت خوب و قیمت مناسب داشته باشه اطلاع بدن ممنون میشم. همچنین اگه احیانا جایی میشناسین تولیدات قدیمی وان من شو ژاک بوگارت رو بشه ازشون تهیه کرد خیلی لطف میکنید اطلاع بدید. 

البته چون میدونم تولیدات قدیمی بسختی پیدا میشه و اگه هم پیدا شه احتمال فاسد بودنشون هست بیشتر دنبال مشابه های باکیفیت و قیمت مناسب برای وان من شو هستم. البته اگه باشه چنین چیزی!

از گزینه های قیمت بالاتر آمواژ بیچ هات شنیدم فوژه خیلی خوبیه ولی هم نمیخوام اونقدر هزینه کنم و هم واقعا عطر اونقدر گرون دست و دلم میلرزه موقع استفاده :))

پیشاپیش ممنون ازتون

Perfumoholic Perfumoholic
1402/04/10

سلام

رالف لارن پولو سبز
کارون یاتاقان
جگوار سبز

انتونیو پیگ کیوروم (سبز قدیمی)

ازارو پور هوم
ارامیس ارامیس

مهیار عزیزم سلام

وان من شاو قدیمی ی اصل نیست . نگرد . آنچه هم که به این نام فروخته میشه اصل نیست .

یک مدل هست که بسیار لایته اما همان رایحه ی وان من شاو قدیم هست . اگر خواستی بگیر و بده به من تا برایت تقویت اش کنم .

اگر هم پیدا نکردی بگو تا خودم برایت بگیرم و تقویت کنم . حدود ۸۰۰ هست و تقویت اش هم ۴۰۰ تومن مواد میخواهد .

من برای خودم و دوستان ام همینکار کرده ام . اتفاقا آخرین اش هفته ی پیش بود .

بهرحال این کمکی ست که میتوانم برای تو دوست عزیزم انجام دهم با ارادت و احترام 😊

1402/04/10

ایو سن لورن کوروس

اوپیوم پور هوم (قدیمی)

کالوین کلین ابسشن

شنل انتائوس

بوگارت فوریو

جووان سکس اپیل

1402/04/10

تد لاپیدوس پور هوم

باس نامبر وان

Mahyar Mahyar
1402/04/10
در پاسخ به کامبیز سخی :

مهیار عزیزم سلام

وان من شاو قدیمی ی اصل نیست . نگرد . آنچه هم که به این نام فروخته میشه اصل نیست .

یک مدل هست که بسیار لایته اما همان رایحه ی وان من شاو قدیم هست . اگر خواستی بگیر و بده به من تا برایت تقویت اش کنم .

اگر هم پیدا نکردی بگو تا خودم برایت بگیرم و تقویت کنم . حدود ۸۰۰ هست و تقویت اش هم ۴۰۰ تومن مواد میخواهد .

من برای خودم و دوستان ام همینکار کرده ام . اتفاقا آخرین اش هفته ی پیش بود .

بهرحال این کمکی ست که میتوانم برای تو دوست عزیزم انجام دهم با ارادت و احترام 😊

سلام و عرض ادب جناب سخی 

والا من خیلی دوست دارم پیشنهاد شما رو قبول کنم اما روم نمیشه حقیقتا. منظورم اینه که خب این پیشنهاد خیلی خوبیه و شما بمن لطف دارید ولی خجالت میکشم بخوام زحمت بدم، زحمت خرید مواد و تقویت و ارسال و... مطمئن نیستم کار درستی باشه انجام بدم.

در هر صورت از لطف و محبت شما خیلی ممنونم

Mahyar Mahyar
1402/04/10
در پاسخ به Perfumoholic :

ایو سن لورن کوروس

اوپیوم پور هوم (قدیمی)

کالوین کلین ابسشن

شنل انتائوس

بوگارت فوریو

جووان سکس اپیل

سلام و عرض ادب نیش گون عزیز

ممنون از پیشنهادات تون. بعضی از این موارد رو میشناختم و میدونم گزینه های واقعا و خوب و اقتصادی هستن اما وقتی داشتم پاسخ های شمارو میخوندم میدونید از چی گریه ام گرفت؟ اینکه تهیه سمپل های این عطرها احتمالا به اندازه یکی دو باتل عطر اقتصادی الان آب میخوره! زمانه عجیبی شده، سمپل اشانتیون رو میخریم اونم با چه قیمت هایی! بعضا تا 500،600 برای سمپل عطرهای خاص تر قیمت خورده اند، یه صد میل ژاک بوگارت حدود این قیمت هاست! 

البته منظورم کلیه وگرنه متوجهم بیشتر عطرهایی که معرفی کردید خوش قیمت و خوشنام هستن. منظور اینکه تست کردن هم سخت شده، سمپل خریدن هم دیگه توجیه چندان نداره، خیلی چیزها دیگه توجیه نداره، پول در آوردن به ریال اساسا! 

ممنون از شما دوست نازنین با پیشنهادات تون کمی پرگویی شد ببخشید به بزرگواری

1402/04/10
در پاسخ به Mahyar :

سلام و عرض ادب نیش گون عزیز

ممنون از پیشنهادات تون. بعضی از این موارد رو میشناختم و میدونم گزینه های واقعا و خوب و اقتصادی هستن اما وقتی داشتم پاسخ های شمارو میخوندم میدونید از چی گریه ام گرفت؟ اینکه تهیه سمپل های این عطرها احتمالا به اندازه یکی دو باتل عطر اقتصادی الان آب میخوره! زمانه عجیبی شده، سمپل اشانتیون رو میخریم اونم با چه قیمت هایی! بعضا تا 500،600 برای سمپل عطرهای خاص تر قیمت خورده اند، یه صد میل ژاک بوگارت حدود این قیمت هاست! 

البته منظورم کلیه وگرنه متوجهم بیشتر عطرهایی که معرفی کردید خوش قیمت و خوشنام هستن. منظور اینکه تست کردن هم سخت شده، سمپل خریدن هم دیگه توجیه چندان نداره، خیلی چیزها دیگه توجیه نداره، پول در آوردن به ریال اساسا! 

ممنون از شما دوست نازنین با پیشنهادات تون کمی پرگویی شد ببخشید به بزرگواری

ارادتمندم مهیار جان.
بله متاسفانه الان دیگه عطرای کلاسیک اقتصادی رو هم باید با کلی بررسی و محاسبه گری خرید. و متاسفانه خیلی از این کلاسیکها هم دیگه کیفیت قبل رو ندارن چون مثلا خزه بلوط که ستون عطرهای فوژه و باربرشاپی بود خیلی محدود شده یا نوتهای حیوانی رو با مشابه های مصنوعیش جایگزین کردن.
از بین اون بالاییها، جگوار سبز و انتونیو پیگ کئوروم هنوز نسبت به قیمتشون خوبن. اما اگه بخواید بیشتر هزینه کنید، ازارو پور هوم و یاتاقان و هوگو باس نامبر وان کیفیتشون خیلی بهتره.(فصل استفاده رو هم مد نظر قرار بدید). انتونیو پیک کئوروم سیلور هم خیلی با کیفیته اما مدرن تره. ارامیس دیواین هم خوبه.

1402/04/10

راستی pino-silvestre-original.jpg #پینو سیلوستره اورجینال Pino Silvestre Original  هم کار خیلی خوبیه و اقتصادی  که از قلم افتاد.

در پاسخ به Mahyar :

سلام و عرض ادب جناب سخی 

والا من خیلی دوست دارم پیشنهاد شما رو قبول کنم اما روم نمیشه حقیقتا. منظورم اینه که خب این پیشنهاد خیلی خوبیه و شما بمن لطف دارید ولی خجالت میکشم بخوام زحمت بدم، زحمت خرید مواد و تقویت و ارسال و... مطمئن نیستم کار درستی باشه انجام بدم.

در هر صورت از لطف و محبت شما خیلی ممنونم

عزیزمی مهیار جان

اگر اصفهان باشی مشکلی نیست .

حضورا همدیگر رو میبینیم و انجامش میدیم .

زحمتی نیست عزیزم

TIMELESS TIMELESS
1402/04/11

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند جناب آقای مهیار موردی که می‌خوام براتون برای سوال شما مطرح کنم شاید براتون عجیب باشه اما یقین داشته باشین هر حرفی که مطرح میکنم مستند هستند و من عطر اجمل اکستریم رو بهتون پیشنهاد می‌کنم که مشابه وان من شو قدیمی با طبع ملایم تر و بسیار مطبوع تر از وان من شو قدیمی هست. با ماندگاری و ‌‌‌‌‌‌پراکنش خوب و راضی کننده. لطفا در فروشگاه های محلی دنبال اجمل اکستریم باشین شاید پیداش کنید. فکر میکنم رایحه اش برای شامه ی شما مورد پسند باشه. قیمتش هم حداکثر شاید تا یک میلیون تومان باشه. خودم از این عطر چهارتا بکاپ دارم و بسیار راضی هستم از رایحه و پرفورمنس. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی.....

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟