Vahid Jahanshiry Vahid Jahanshiry
10
1399/10/21

انتخاب عطر مردانه زیر 1 میلیون

دوستان عزیز سلام حقیقتا بنده در شهری زندگی میکنم که امکان تست بسیاری از عطر ها نیست و پیرو بررسی ها و فیلتر هایی که گذاشتم به یه لیست عطر با قیمت مناسب به شرح زیر رسیدم:(زیر ۱ ملیون) BENTLEY - Bentley Intense EDP LALIQUE - Lalique Pour Homme EDP AZZARO - Azzaro Pour Homme BURBERRY - Burberry London for Men BENTLEY - Bentley Absolute AIGNER - No1 Oud HUGO BOSS - Boss Number One Caron yatagan Caron pour un homme ۲ سوال: اول اینکه بین عطر های نام برده اگر یک عطر بخواید انتخاب کنید که هم پرفورمنس بالایی داشته باشه هم رایحه جذاب، بترتیب کدوماست؟ دوم اینکه جز این عطر ها، اگر پیشنهادی تا ۱ ملیون دارید بفرمایید (فصل پاییز و زمستان) البته شخصا به شدت از بوی چوبی، چرمی، دودی و تنباکویی خوشم میاد مثل واندر وود، جیونچی جنتلمن تشکر از همه دوستان

architect architect
1399/10/21

سلام دوست عزیز‌. اقا پیغامتون شدیدا دریافت شد.
تو عطرایی که لیست کردید من با شخصه بنتلی ابسلوت رو بیشتر میپسندم.اما بقیه کارها
بنتلی اینتنس فضای شرابی_ چوبی خاصی داره که سلیقه خاصی رو میطلبه
یاتاقان رایحه انیمالیک_ گیاهی و کمی صابونی داره و کمی کلاسیکه و ممکنه بسته به سنتون نپسندید
باربری لندن رایحه کمی تنباکویی و بیشتر البالویی داره که اخیرا پرفورمنسش خیلی پایین اومده
لالیک پورهوم و ازارو پور هوم  و هوگو باس هم گزینه های سیفی هستن اما رایحه ش با اوجه به گذشت بیست ساله و چهل ساله  از سال لانچ برا بعضی ها قدیمی شدن
اگنر عود رایحه رز درش غالبه و کمی تم عربی داره و سلیقه خاص خودش رو میخواد.

architect architect
1399/10/21

در مورد پیشنهاد عطر تا حدود یه ملیون تو فضای چرمی دودی هم میتونید مرسدس بنز پرایوت که یه کار  چرمی و کمی دودی مشابه نیسان از مارلی با پرفورمنس بالا و کمی هم تم کلاسیک هست رو تست کنید.جان واراتوس دارک لبل هم یه عطر تنباکویی چرمی خوش ساخته اما پرفورمنسش به پای مرسدس بنز نمیرسه.
با قیمت پایینتر هم بعضی کارای زارا ( گورماند لدر) 
تو فضای تنباکویی هم کارنر پالو سانتو که یه کار نیش تمام عیار هست ۵۰ میلش فک کنم همین قیمتا پبدا یشه.
کارایی مثل زارا توباکو کالکشن ریچ وارم و انتونی باندراس سداکشن این بلک هم با قیمتای پایینتر قابل پیشنهادن.
اما بدون تست همین ها هم ریسک دارن و الان یه سرچ بزنید دستریز عطر چندین عطر هستن که راحت همین کارها رو میتونید دستریزشو تهیه کنید و پست کنن براتون. 

سلام
آقا وحید توی عطرهای نامبرده شما اگر من بخواهم انتخاب کنم اول هوگو باس و بعد باربری لاندن و سومی هم که البته خاص پسنده یاتاقان رو انتخاب میکنم.ارادتمند

ضمنا با مبلغی که فرمودین میخواهید هزینه کنید یه نگاهی به عطرهای الکساندر مارک و تروساردی بندازید شاید منظور نظر واقع شد.و نیز کارهای لالیک هم مد نظر داشته باشید .همشون هم در عطر افشان موجوده

سلام دوست عزیز 
نیازی نبود زیر هر عطر همین کامنت رو کپی کنید و همون اولی هم کفایت میکرد
با توجه به پخش و بازخورد بنتلی اینتنس و ابسولوتش گزینه های خوبی هستند .
سالواتوره فرگامو سیگنچر - فنت ایمپریال مون - ارماف کلاب د نوییت اینتنس گزینه های خوبی از لحاظ بازخورد پخش بو و کیفیت نسبت یه قیمت هستند.

احسان احسان
1399/10/22

من اول Burberry London پیشنهاد میکنم دوم Bentley intense.

در پاسخ به architect :

سلام دوست عزیز‌. اقا پیغامتون شدیدا دریافت شد.
تو عطرایی که لیست کردید من با شخصه بنتلی ابسلوت رو بیشتر میپسندم.اما بقیه کارها
بنتلی اینتنس فضای شرابی_ چوبی خاصی داره که سلیقه خاصی رو میطلبه
یاتاقان رایحه انیمالیک_ گیاهی و کمی صابونی داره و کمی کلاسیکه و ممکنه بسته به سنتون نپسندید
باربری لندن رایحه کمی تنباکویی و بیشتر البالویی داره که اخیرا پرفورمنسش خیلی پایین اومده
لالیک پورهوم و ازارو پور هوم  و هوگو باس هم گزینه های سیفی هستن اما رایحه ش با اوجه به گذشت بیست ساله و چهل ساله  از سال لانچ برا بعضی ها قدیمی شدن
اگنر عود رایحه رز درش غالبه و کمی تم عربی داره و سلیقه خاص خودش رو میخواد.

XD😂 تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتید و اطلاعات ارزشمندتون، حتما تست میکنم

و مرسی از عطر افشان

در پاسخ به ارژنگ بوترابی :

سلام
آقا وحید توی عطرهای نامبرده شما اگر من بخواهم انتخاب کنم اول هوگو باس و بعد باربری لاندن و سومی هم که البته خاص پسنده یاتاقان رو انتخاب میکنم.ارادتمند

تشکر دوست من 

حتما مد نظر قرار میدم🙏

در پاسخ به Amir Mohammad :

سلام دوست عزیز 
نیازی نبود زیر هر عطر همین کامنت رو کپی کنید و همون اولی هم کفایت میکرد
با توجه به پخش و بازخورد بنتلی اینتنس و ابسولوتش گزینه های خوبی هستند .
سالواتوره فرگامو سیگنچر - فنت ایمپریال مون - ارماف کلاب د نوییت اینتنس گزینه های خوبی از لحاظ بازخورد پخش بو و کیفیت نسبت یه قیمت هستند.

سلام

عذرخواهی میکنم، هدف رساندن مطلب با بالاترین ضریب نفوذ بود 🤣

و همچنین تشکر از راهنمایی جناب عالی

Mohammadreza Mohammadreza
1399/10/22

درود بر شما

با توجه به اینکه از جیونچی جنتلمن خوشتون میاد هوگو باس نامبر وان رو حتما تهیه فرمایید...تو همون سبک هست حتی با بوی شیکتر و عامه پسندتر با پرفورمنس خوب.

و اینکه از فضای چوبی دودی واندروود و همچنین حس صابونی جنتلمن خوشتون میاد پس کارون یاتاقان هم گزینه خیلی خوبی هست.

در مورد باربری لندن عرض کنم که بسیار بوی شیکی داره و پر بازخورد هست اما اون سنگینی و تاریک بودن مد نظر شما رو نداره و در تولیدات اخیر هم پرفورمنس شدیدا افت داشته.

بنتلی ابسولوت کار خیلی خوبی هست اما خب پرفورمنسش زیر متوسطه...اما اینتنس قابل قبوله و ارزش خرید بالایی داره.

آزارو پور اوم هم که در تولیدات اخیر خیلی افت داشته و خریدش توصیه نمیشه.

لالیک پور اوم هم عطر خوبی هست در مرز کلاسیک و مدرن و البته کیفیت و پرفورمنس قابل قبول.

کارون پور ان اوم هم که خیلی قدیمی و به شدت ساده هست که شاید شما رو راضی نکنه...حضور لوندر در ابتدا و بعد شیرینی وانیل...واسه شما پیشنهاد نمیکنم اما به هر حال تست کنید شاید خودتون پسندیدید.

در کل گزینه های خوبی دارید که به ترتیب پیشنهاد من اینها هستند:

باس نامبر وان

بنتلی اینتنس

کارون یاتاقان

لالیک پور اوم

شاد باشید.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟