فراهم کردن امکان خرید قسطی

عرض سلام و احترام خدمت مدیریت محترم وبسایت عطرافشان

فک میکنم با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور بسیاری از عطر دوستان کشور دیگه به هیچ وجه قادر به خرید عطر نیستن و متاسفانه یکی از دلخوشی های اصلی زندگیشون ازشون سلب شده

از مدیریت محترم عطرافشان خواهشمندم که امکان خرید قسطی از طریق سرویس اس.. پی رو فراهم بکنن که هم من و هم سایر کاربران وبسایت بتونیم کمی با دست بازتر و خیال راحت تر خریدمون رو انجام بدیم

اگر امکانش برای مدیریت وبسایت فراهم باشه فک میکنم همه ی کاربران موافق این پیشنهاد باشن

هر چند عطر افشان قبلا هم تجربه ی فراهم کردن امکان خرید قسطی رو داشته ولی فک میکنم شرایط حال حاضر اس.. پی خیلی راحت تر باشه چه برای فروشندگان اینترنتی چه مشتری این فروشگاه ها

با تشکر

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب ممنون از پیشنهاد شما ، بررس می کنیم در صورت امکان این قابلیت فراهم می شود

با سلام و ارادت خدمت شما

موافقم کاملا چون عطر افشان معتبره و همه میتونن با خیال راحت عطر اورجینال تهیه کنن ولی داخل اون پلتفرم جای سایت معتبری مثل عطر افشان خالیه واقعا

امیدوارم این اتفاق بیفته تا خیلیا راحت بشن و به آرزوشون برسن

موفق باشید

Mercedes Mercedes
1402/04/07

ای روزگار چه بر سر ما آورده ای که عطر را که در کشورهای خارجی مثل یک بستنی یا پیتزا میخرند و استفاده میکنند ما در جهان سوم باید قسطی بخریم😔

شکیبا شکیبا
1402/04/08

اگه  این اتفاق بیفته  عالیه.

اگه نظر منو  بخواین  عطرهای   زیر ده تومن قسطی بشه.مخصوصا زیر پنج تومنی ها .

و محدوده زمانی  داشته باشه.مثلا نهایتا شش ماه .و نصف هزینه پرداخت بشه  و بقیش قسط.(مخصوصا عطرهای گرانتر)

یا خرید قسطی برای هرنفر یکبار فراهم بشه. 

خیلی راه وجود داره.

در کل  نظر سنجی کلی  میتونه  کمک کنه.

به نظر من هم در حال حاضر این بزرگترین لطفیه که سایت معتبر و مرجع عطرافشان میتونه به دوست داران عطر بکنه 

واقعا اگر بتونید این امکان رو فراهم بکنید ممنونتون میشیم😢

من موافق صد در صد هستم و اگر قسطی بشه خریدهای زیادی خواهم کرد :)

لطفا گزینه خرید قسطی رو فعال کنید خیلی خوب میشه 🙏🙏🙏❤

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟