Kambiz Kambiz
24
1402/03/30

پُربازخوردترین عطرهایی که داشتن؟

با سلام و درود خدمت دوستان عطرافشانی عزیز ، سوالی که از خدمتتون داشتم اینه که سه تا عطر پربازخوردی(البته از نوع مثبت) که تا بحال پوشیدین، چیا بودن؟(البته این نکته رو خاطرنشان شم که منظورم از پربازخورد، عطرایی هستن که اطرافیانتون ازش خیلی خوششون اومده و اسمشو ازتون پرسیدن، چون اینکه عاشق یه عطری باشیم ولی اطرافیان تابحال هیچ بازخوردی نسبت بهش نداشتن، جزو این دسته نمیشن، مثلا خود من از بوی لانویت دلهوم، پرایوت لیبل جووی، جنتل فلویدیتی سیلور mfk و خیلی عطرای دیگه خیلی لذت میبرم، ولی بخاطر ناشی بودن و ناآگاه بودن دور و بریام، هیچوقت بازخورد مثبتی ازشون نگرفتم،

درواقع این پرسش میتونه برای اکثر دوستانی که جدیدا به محفل عاشقان عطر پیوستن، خیلی کارآمد باشه و برای شروع میتونن با تست این عطرایی که دوستان اسم میبرن، کار خودشونو شروع کنن، اولین نفر هم خودم میگم:

۱_ مارک آنتوان بارووا گنیم(با این یکی چندین بار مُخ زدم، حتی یکیش یه خانم دکتر دندانپزشک بود🤗)

۲_ کلاب دنایت اینتنس(ادوتویلت یا ادوپرفیوم یا پرفیومش اهمیتی نداره و همشون تا حد زیادی شبیه همن)

۳_ تام فورد نویر اکستریم 

درود

كامبيز جان خواهش ازت دارم خرج رو دستم نزار، همين الان كلي بدهي دارم ولي خودت ميدوني خانوم دكتر اولويت داره. 

سولماز سولماز
1402/03/30

آقای کامبیز عزیز سلام و عرض احترام من بیشترین بازخوردها رو از آقایون گرفتم و علتش رو هنوز متوجه نشدم چرا اکثر خانوما بیشتر مواقع نمیپرسن .البته من همیشه توو خیابون و یا مرکز خریدی بوی عطری به مشامم خوش بیاد میپرسم .اون شخص هم انقدر خوشحال میشه 

Burberry London for Women #باربری لندن زنانه Burberry London for Women این عطر خیلی بازخورد داشته .آخرین بازخورد زمستون بود موقعی که توو عابر بانک بودم کارم تموم شد میخواستم برم یه آقای موقری به بهانه آدرس پرسیدن اومد سمتم و الکی آدرس پرسید و در آخر گفت ضمنا عطرتون خیلی خوشبوعه و کل دستگاه عابر بانک بوی شما رو گرفته  منم اسم عطر رو گفتم .همه عاشق رایحه ی این عطرم هستن 

My Burberry Black #باربری مای باربری بلک My Burberry Black کلا برند باربری پر بازخورد بوده حتی بادی اینتکس 

La Nuit Tresor #لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) La Nuit Tresor این عطر هم  زمستون از یه آقا بازخورد گرفتم .کلا خانوما غیر از خواهرام بازخورد نمی‌گیرم 😅🤗

اما اگه باربری لندن نسخه جدیداش مثل قدیمی‌اش باشه بازم تهیه ش میکنم .البته عطرای من همه شون دیزاینری هستن و شیرین و گرم.اصلا با روایح تابستونی کنار نمیام .به شدت سر پخش بو و ماندگاری درگیریم  و اصلا دلم نمیاد هزینه کنم .ممنون از سوالتون  

من ی بار توو ماشین دوس دخترم نشسته بودم لطافه اسد زده بودم اونم داشت رانندگی می کرد.هی می گفت لعنتی عجب عطری زدی دهنت سرویس 😄

سولماز سولماز
1402/03/30

جناب کامبیز عزیز ضمنا هر چقدر رایحه ی عطری عالی باشه اما لباس متناسب با عطرت نباشه به نظرم الکی شخص هزینه عطر کرده.شدیدا به خوش پوشی معتقدم البته توام با باشخصیت بودن طرف مقابل .چه خانوم چه آقا .خیلی از عطرها رو با وجود رایحه ی عالیشون دیدم که آقا یا خانوم با یه لباس خیلی معمولی و دم دستی استفاده کردن و کل عطر و عطار و خودشون رو زیر سوال بردن .آخریش هم یه آقایی بلک افغانو استفاده کرده بود با تیشرت پلو صورتی یاسی با شلوار جین و صندل .یعنی کاملا در تضاد .بعضی وقتها خود شخصه که به یه عطر معمولی هم با پوشش و شخصیتش ارزش میده و باعث بازخورد مثبت میشه .بعضی عطرها هم وقتی یه شخص فاقد شخصیت استفاده می‌کنه تا مدتها من از رایحه ی اون عطر حتی با قیمت چندین میلیونیش متنفر میشم و هر استفاده کننده از اون عطر یاد آور اون شخص فاقدشخصیته.اشخاص با لباس و شخصیتشون میتونن بازخورد بگیرن حتی از عطرای معمولی .ببخشید طولانی شد .

در پاسخ به سولماز :

آقای کامبیز عزیز سلام و عرض احترام من بیشترین بازخوردها رو از آقایون گرفتم و علتش رو هنوز متوجه نشدم چرا اکثر خانوما بیشتر مواقع نمیپرسن .البته من همیشه توو خیابون و یا مرکز خریدی بوی عطری به مشامم خوش بیاد میپرسم .اون شخص هم انقدر خوشحال میشه 

Burberry London for Women #باربری لندن زنانه Burberry London for Women این عطر خیلی بازخورد داشته .آخرین بازخورد زمستون بود موقعی که توو عابر بانک بودم کارم تموم شد میخواستم برم یه آقای موقری به بهانه آدرس پرسیدن اومد سمتم و الکی آدرس پرسید و در آخر گفت ضمنا عطرتون خیلی خوشبوعه و کل دستگاه عابر بانک بوی شما رو گرفته  منم اسم عطر رو گفتم .همه عاشق رایحه ی این عطرم هستن 

My Burberry Black #باربری مای باربری بلک My Burberry Black کلا برند باربری پر بازخورد بوده حتی بادی اینتکس 

La Nuit Tresor #لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) La Nuit Tresor این عطر هم  زمستون از یه آقا بازخورد گرفتم .کلا خانوما غیر از خواهرام بازخورد نمی‌گیرم 😅🤗

اما اگه باربری لندن نسخه جدیداش مثل قدیمی‌اش باشه بازم تهیه ش میکنم .البته عطرای من همه شون دیزاینری هستن و شیرین و گرم.اصلا با روایح تابستونی کنار نمیام .به شدت سر پخش بو و ماندگاری درگیریم  و اصلا دلم نمیاد هزینه کنم .ممنون از سوالتون  

واقعا برای من هم سواله

خانوم ها اصلا سوال نمی کنن

در حالی که آقایون به راحتی میپرسن

Dapper Dapper
1402/03/31

به کامبیز عزیز

آقا خوش بحالت. من کلا یه بار ژان پل گوتیه ل بو زده بودم که تو آسانسور!!! یه حاج خانوم حدود هفتاد ساله بهم گفت مادر جان آفرین، عجب عطری زدی جیگرم حال اومد!! که منم بجای طبقه ۱۵ طبقه ۵ پیاده شدم😅

یه دفعه هم یه نیمچه بازخورد مثبت از گرین آیریش تویید.

همین و همین.

از شوخی گذشته کلا عطر رو برای خودم استفاده میکنم ولی به هر حال بازخورد خوب میچسبه به آدم. فکر کنم البته معمولا همه سخت نظر میدن راجع به عطر بقیه.

💐💐

سولماز سولماز
1402/03/31
در پاسخ به حسین الن دلن :

واقعا برای من هم سواله

خانوم ها اصلا سوال نمی کنن

در حالی که آقایون به راحتی میپرسن

آقای حسین آلن دلن من که راحت میپرسم .اما یه بار یه آقایی یه عطر خوب زده بود کل مرکز خرید رو بوش برداشته بود البته با خانمشون بودن روم نشد برم بپرسم چیه .گفتم فردا خانومش عطرش رو محو می‌کنه .یه بوی تنباکوییی و تلخ و شیک یعنی به فاصله ی سی قدم رایحه ش پیچیده بود و چون خیلی خوش لباس بود ترسیدم بپرسم خانومشون ناراحت بشه .من اگه از رایحه عطری خوشم بیاد میپرسم .چه ایرادی داره مگه ؟!!

سلام کامبیز عزیز:

راستش من تو موقعیت های مختلف از عطر هام بازخورد گرفتم که خیلی بهم چسبیده و حالش رو بردم.

مثلا سایکدلیک جووی که همیشه پایه ثابت عطر های من بوده، بیشترین بازخورد رو برای من داشته .

یادمه سال های اول لانچ شدن آکوا جیو پروفومو از این عطر استفاده می کردم و چنان بازخوردی خصوصا از طرف خانم ها از این عطر میگرفتم که همیشه وقتی باتل عطرم به نصف می رسید یکی دیگه رو به صورت رزرو می خریدم.

از بیچ هات آمواژ بازخورد های جالبی گرفتم .

دیگنیفاید از هاس آف سیلیج خیلی بازخورد مثبت برام داشته.

من حتی از کارهای بیوفورت علی الخصوص وی ات دی آرمیس و فاتوم وی کلی بازخورد خوب گرفتم.

دانیال دانیال
1402/03/31
در پاسخ به سولماز :

مطمینید کاملا بازخورد عطر بوده؟

[EDITED] 1402/03/31 18:00
اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟