Mercedes Mercedes
11
1402/03/29

بوی عطاری

سلام خدمت همه عزیزان عطر باز و اساتید این کار.

بنده تازه به این دنیای بسیار بزرگ عطر و ادکلن ورود پیدا کردم.

یادمه یبار رفتم عطاری جلوی در مغازه انواع ادویه جات رنگارنگ و چندین نوع گیاه بود که بوی خیلی خوش و خاص یکی از اونها توجهم رو جلب کرد و با خودم گفتم کاش عطری وجود داشت که بوی این برگ بزرگ و قهوه‌ای خشک شده رو میداد اول فکر کردم برگ تنباکو هست چون خیلی بزرگ بود ولی فروشنده گفت اون برگ بو هست خلاصه اون بوی خاص کل مغازه رو گرفته بود و خیلی برای من هیجان به وجود میاورد.

آیا واقعاً عطری با این بو وجود نداره یا من اشتباه میکنم؟

سلام

Ispazon #پارفومز د مارلی ایسپازون Ispazon 

رایحه برگ بو رو داره ولی زیاد عامه پسند نیست. قبل از خرید تست کنید

دانیال دانیال
1402/03/29

با سلام و احترام,  چهار عطر خدمتتون معرفی می‌کنم, با اینکه زیاد ربطی بهم ندارند ولی شاید لابلای نوت هاشون بتوانید مورد مد نظرتون رو پیدا کنید, حتما استشمام کنید هر کدام که توانستید!

Invictus #پاکو رابان اینویکتوس Invictus 

Spice Blend #دیور اسپایس بلند Spice Blend 

CK Man #کالوین کلین سی کی من CK Man 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP 

اوپنینگ ادویه ای فلفلی دیور ساواج الکسیر برای من بسیار یاد آور ترکیب بوی عطاری هاست

Sauvage Elixir #دیور ساوج (ساواج) الکسیر Sauvage Elixir 

Mercedes Mercedes
1402/03/30
در پاسخ به عباس روح‌الامین :

اوپنینگ ادویه ای فلفلی دیور ساواج الکسیر برای من بسیار یاد آور ترکیب بوی عطاری هاست

Sauvage Elixir #دیور ساوج (ساواج) الکسیر Sauvage Elixir 

آره کلا ساواج یکم حس تند و تیزی همون شکلی داره ولی نه کاملا.از اینکه لطف کردین متشکرم

Mercedes Mercedes
1402/03/30
در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

Ispazon #پارفومز د مارلی ایسپازون Ispazon 

رایحه برگ بو رو داره ولی زیاد عامه پسند نیست. قبل از خرید تست کنید

درود بر شما خیلی خوشحال شدم که همچین چیزی هست توی دنیای بزرگ عطر ها البته بعید هم بود نباشه.متشکر از شما حتما تست میکنم اگر طوری باشه که نت برگ بو بیشتر عطر رو به خودش اختصاص بده بهتره

[EDITED] 1402/03/30 15:43
Mercedes Mercedes
1402/03/30
در پاسخ به دانیال :

با سلام و احترام,  چهار عطر خدمتتون معرفی می‌کنم, با اینکه زیاد ربطی بهم ندارند ولی شاید لابلای نوت هاشون بتوانید مورد مد نظرتون رو پیدا کنید, حتما استشمام کنید هر کدام که توانستید!

Invictus #پاکو رابان اینویکتوس Invictus 

Spice Blend #دیور اسپایس بلند Spice Blend 

CK Man #کالوین کلین سی کی من CK Man 

Bentley Intense EDP #بنتلی اینتنس ادو پرفیوم Bentley Intense EDP 

خیلی ممنون از اینکه لطف کردین و چندین عطر با این نوت معرفی کردین.اگر دکانتشون رو پیدا کنم حتما تست میکنم ولی باید ببینم تو کدوم نت برگ بو بولد تره و بیشتر بوی اون به مشام میرسه تا بقیه نت ها

[EDITED] 1402/03/30 15:43
در پاسخ به Mercedes :

درود بر شما خیلی خوشحال شدم که همچین چیزی هست توی دنیای بزرگ عطر ها البته بعید هم بود نباشه.متشکر از شما حتما تست میکنم اگر طوری باشه که نت برگ بو بیشتر عطر رو به خودش اختصاص بده بهتره

سلام

تنها عطری که نت برگ بو رو ازش استشمام کردم همین ایسپازون بوده، رایحه غالب برگ بو رو مطمئنا تو عطرهای نیش میتونید پیدا کنید.

اما اگه رایحه مغازه عطاری رو دوست دارید دیور اسپایس بلند رو می‌تونید تست کنید البته برگ بو درش غالب نیست قیمتش هم خیلی بالاست 

Mercedes Mercedes
1402/03/31
در پاسخ به امیر محمدی :

سلام

تنها عطری که نت برگ بو رو ازش استشمام کردم همین ایسپازون بوده، رایحه غالب برگ بو رو مطمئنا تو عطرهای نیش میتونید پیدا کنید.

اما اگه رایحه مغازه عطاری رو دوست دارید دیور اسپایس بلند رو می‌تونید تست کنید البته برگ بو درش غالب نیست قیمتش هم خیلی بالاست 

درود بر شما.بالاخره شما چندین پیرهن بیشتر از ما پاره کردی و حرف شما درست تره 

چرا همون برگ رو نخریدی ؟؟؟

ماندگاری اش هم بالا بود .

قیمتش هم پایین تر بود 

Mercedes Mercedes
1402/05/25
در پاسخ به محمد حسین وهابی :

چرا همون برگ رو نخریدی ؟؟؟

ماندگاری اش هم بالا بود .

قیمتش هم پایین تر بود 

چی؟

Atrafshan logo