تام فورد یا بلو شنل

بین سه گزینه گیر کردم ی کمکی می خواستم

تام فورد نرولی پورتوفینو

تام فورد لاست چری

و بلو شنل

مهرداد مهرداد
1402/03/25

عرض ادب

شما بین این سه گزینه چطور گیر کردید؟

اصلا تستی داشتین این عطرها رو یا از روی نظرات گیر کردین؟!

چون روایحشون ،فضا و سبکشون کاملا متفاوته ،سخت میشه بینشون گیر کرد

دانیال دانیال
1402/03/25

بلو شنل پارفوم و لاغیر! 😃

Bleu de Chanel Parfum #شنل بلو پرفیوم Bleu de Chanel Parfum 

در پاسخ به مهرداد :

عرض ادب

شما بین این سه گزینه چطور گیر کردید؟

اصلا تستی داشتین این عطرها رو یا از روی نظرات گیر کردین؟!

چون روایحشون ،فضا و سبکشون کاملا متفاوته ،سخت میشه بینشون گیر کرد

خب بزرگوار هر سه عطری تقریبا خنک هست

nazanin nazanin
1402/03/27

سلام به شما

خب من در قسمت نظرات دیده ام که پرسیده بودید لاست چری مردانه است یا زنانه و چه طبعی داره.. فهمیدم تست نکردید عطر رو و شاید قصد دارید بلایند بای کنید..

ببینید لاست چری اصلا عطر خنکی نیست و در تابستان هم استفاده ازش خیلی مورد جالبی نخواهد بود.. حالا بعضی شب های تابستانی که خنک هستن و باد می وزه میتونه خوب باشه اما بیشتر از پاییز تا اواخر بهار مناسبه.. و اما در مورد مردانه یا زنانه بودن عطر، این رو باید خودتون یک تستی بکنید و بررسی کنید. چون به خاطر اینکه فضای آلبالویی و کمی شیرین در کنار رگه های تلخی بادام داره و بعد از چند ساعت اسپری، کمی خامه ای چوبی و گورماند میشه شاید این رو نپسندید به عنوان یک آقا.. و حتی شاید به شخصیت شما نخوره.. از نظر من روی تن مردی بیست و هفت به بالا، پوست سبزه، مو و ابرو قهوه ای تیره، یکم ورزیده، یه شخصیت برونگرا، کمی عصبی و کمی خودشیفته و خیلی کم پرحرف که اغلب لباس های تناژ قهوه ای میپوشه و به اکسسوری های طلا هم علاقمند هست میاد..یعنی درست تر روی تن ایشون خواهد نشست..

نرولی پورتوفینو رو متاسفانه من تست نداشته ام و شنل بلو رو هم شخصا سمپل تهیه نکردم که ببینم دقیقا به چه صورته و فقط از روی تن آقایون استشمامش کردم که خب نپسندیدم.. راجب این دو عطر امیدوارم دوستان دیگه راهنمایی کنن شمارو.

البته بهترین کار همینه که یه تست از هر سه اونها داشته باشید

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟