برند الحمبرا

می خواستم ببینم آیا فیک داره؟

میشه از هر سایتی با خیال راحت بخریم؟

فیک فراوان دارن اصلا از جای نامعتبر نخرید

در پاسخ به فاطمه فیضی :

فیک فراوان دارن اصلا از جای نامعتبر نخرید

میشه بفرمایید از کجا بخرم

قبلا ر.ی.ح.ا چندتایی داشت

الان حتی سمپلشم نداره

TIMELESS TIMELESS
1402/03/26
در پاسخ به حسین الن دلن :

میشه بفرمایید از کجا بخرم

قبلا ر.ی.ح.ا چندتایی داشت

الان حتی سمپلشم نداره

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند من از برند میسون الحمبرا تعداد زیادی عطر خرید داشته ام و تنها عطری که تابحال فیک آن را تجربه کردم همان عطر مگارا هست که در قسمت عطرگرام خودم عکسهای آن را همراه با توضیحات مربوطه ارائه دادم. در خصوص فرموده ی بانوی محترم سرکار خانم فیضی بزرگوار، من فکر میکنم ایشان منظورشان برای عطر اجمل بود که فیکش در بازار ایران و خارج از ایران هم موجود است. اما برند الحمبرا فعلا فیک ندارد و همان یک مورد که مطرح کردم بود. در سایت های و.ن.ت.ی.ن.و و ک.ا.ل.ا.ب.ی.ک.ا.ل.ا و سایر سایت ها هم برند الحمبرا موجود است. اما برای برند اجمل بایستی دقت بسیار داشته باشید تا اولاً حتما قبلا تجربه ی بونوازی داشته باشین برای محصولات اجمل و ثانیاً حتما از مغازه های محل سکونت بصورت حضوری و تست کردن خرید کنید. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی و سپاس از همراهی بانوی فرهیخته سرکار خانم فیضی بزرگوار....

در پاسخ به TIMELESS :

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند من از برند میسون الحمبرا تعداد زیادی عطر خرید داشته ام و تنها عطری که تابحال فیک آن را تجربه کردم همان عطر مگارا هست که در قسمت عطرگرام خودم عکسهای آن را همراه با توضیحات مربوطه ارائه دادم. در خصوص فرموده ی بانوی محترم سرکار خانم فیضی بزرگوار، من فکر میکنم ایشان منظورشان برای عطر اجمل بود که فیکش در بازار ایران و خارج از ایران هم موجود است. اما برند الحمبرا فعلا فیک ندارد و همان یک مورد که مطرح کردم بود. در سایت های و.ن.ت.ی.ن.و و ک.ا.ل.ا.ب.ی.ک.ا.ل.ا و سایر سایت ها هم برند الحمبرا موجود است. اما برای برند اجمل بایستی دقت بسیار داشته باشید تا اولاً حتما قبلا تجربه ی بونوازی داشته باشین برای محصولات اجمل و ثانیاً حتما از مغازه های محل سکونت بصورت حضوری و تست کردن خرید کنید. 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی و سپاس از همراهی بانوی فرهیخته سرکار خانم فیضی بزرگوار....

سپاسگزارم از حسن ادب و پاسخ شما بزرگوار محترم

فقط یک سوال مهم

شما نمونه تام فورد الحمبرا هم تست داشتین؟

چقدر به نمونه اصلی نزدیکه؟

من توو فرگرنتیکا داشتم می خوندم همه به صورت عجیبی ازش راضی بودن

TIMELESS TIMELESS
1402/03/27
در پاسخ به حسین الن دلن :

سپاسگزارم از حسن ادب و پاسخ شما بزرگوار محترم

فقط یک سوال مهم

شما نمونه تام فورد الحمبرا هم تست داشتین؟

چقدر به نمونه اصلی نزدیکه؟

من توو فرگرنتیکا داشتم می خوندم همه به صورت عجیبی ازش راضی بودن

با احترام و عرض ادب

دوست فرهیخته و ارجمند بله من تمام تام فوردهایی که شرکت الحمبرا آنها را کپی کرده است را در آرشیوم دارم و بهتون اطمینان میدم که همه ی اینها بسیار به عطرهای تام فورد شبیه هستند هم از نظر رایحه و هم از نظر پرفورمنس‌ و کاربران فراگرانتیکا هم بی دلیل رضایت ندارند از کارهای الحمبرا چراکه الحمبرا بسیار برند معتبر و دارای هویت است هر چند کپی کار باشد اما با اصول و رعایت بهداشتی و رعایت انصاف حق اقتصادی مشتری.... 

سپاس از همراهی شما دوست گرامی.....

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟