Sam Irani Sam Irani
6
1402/03/21

خرید یکی از دوبرند پرطرفدار

عرض ادب و احترام خدمت تمام دوستان و اساتید عطرافشان ی یه سوال داشتم از دوستان گرامی بین ادوتویلت تدلاپیدوس پورهوم لاپیدوس وژاک بوگارت سیتی تاور کدامش بهتره ازهمه لحاظ لطفاً کمکم کنید ممنون میشم

Perfumoholic Perfumoholic
1402/03/23

تدلاپیدوس پورهوم رو میدونم که بین کلاسیک پسندان عطر قابل و باارزشی شناخته میشه.
البته میگن مناسب سن بالا هست.

Sam Irani Sam Irani
1402/03/23
در پاسخ به Perfumoholic :

تدلاپیدوس پورهوم رو میدونم که بین کلاسیک پسندان عطر قابل و باارزشی شناخته میشه.
البته میگن مناسب سن بالا هست.

ممنونم از وقتی که گذاشتید  اساتید عطرافشان نمی‌دونم چرا جواب نمیدن اون دوستان عزیزی که تجربه و سنشون به این برندهای قدیمی و کلاسیک میخوره من خودم عاشق عطرهای کلاسیک قدیمی هستم چون ازهمه لحاظ چون طرفدارزیادی ندارن ریفورموله نشدن هنوز

Mohammadreza Mohammadreza
1402/03/24

درود سام گرامی

یک توضیح کوتاه درباره این دو عطر مینویسم امیدوارم بهت کمک کنه...لاپیدوس یک عطر کلاسیک دهه هشتادی هست که شباهتهایی با همدوره های خودش داره اما بزرگترین تفاوتش رایحه قدرتمند رز در اون هست که علاوه بر اینکه بعضی افراد میگن عطرت قدیمیه عده زیادی هم ممکنه بگن عطرت حرمیه!!! پرفورمنس قابل قبولی داره و اگه کلاسیک باز باشی و با رایحه قوی رز هم مشکلی نداشته باشی احتمالا راضیت میکنه...اما بوگارت سیتی تاور یک عطر تلخ و تاریک هست که رایحه تقریبا مدرنی داره ... قبلا رنگ مایع عطر آبی روشن بود اما چند سالیه رنگ عطر قهوه ای شده که نشون از ریفورموله این عطر داره که پرفورمنس متوسطش گویای این مساله هست. در ضمن سیتی تاور بسیار سنتتیک هست و ممکنه باعث سوزش بینی بشه...در کل از نظر کیفیت و پرفورمنس لاپیدوس گزینه بهتریه مخصوصا شما که عطر کلاسیک هم دوست داری.

در پاسخ به Sam Irani :

ممنونم از وقتی که گذاشتید  اساتید عطرافشان نمی‌دونم چرا جواب نمیدن اون دوستان عزیزی که تجربه و سنشون به این برندهای قدیمی و کلاسیک میخوره من خودم عاشق عطرهای کلاسیک قدیمی هستم چون ازهمه لحاظ چون طرفدارزیادی ندارن ریفورموله نشدن هنوز

درود جناب سامی عزیز امیدوارم سلامت باشید.

دوستان عزیز زحمت کشیدند و توضیحاتی دادن

تد لاپیدوس پور هوم یه عطر دیگه هم، با پسوند اسپرت داره که اونهم گزینه ی مناسبی هست و ژاک بوگارت هم در همین ردیف عطر فورویو در فضای عطرهایی که نام بردید هست. 

متأسفانه عطرهای کلاسیک در برندهای معروف اکثرا با توجه ریفولموله ها یا اون جذابیت سابق رو ندارند یا قیمتشون اختلاف زیادی با برندهای نظیر بوگارت یا لاپیدوس داره!

ولی با این حال ورساچه ل هوم ، هم همچنان از موارد ارزشمند هست.

#Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Sport
#JACQUES BOGART - Furyo
#Versace L’Homme

امیدوارم کمکی شده باشه در انتخاب

ارادتمند-

سپاس از همراهان سایت و عوامل سایت جامع و معتبر عطر افشان-

مهرتان مانا🥀🥀

Sam Irani Sam Irani
1402/03/25
در پاسخ به Mohammadreza :

درود سام گرامی

یک توضیح کوتاه درباره این دو عطر مینویسم امیدوارم بهت کمک کنه...لاپیدوس یک عطر کلاسیک دهه هشتادی هست که شباهتهایی با همدوره های خودش داره اما بزرگترین تفاوتش رایحه قدرتمند رز در اون هست که علاوه بر اینکه بعضی افراد میگن عطرت قدیمیه عده زیادی هم ممکنه بگن عطرت حرمیه!!! پرفورمنس قابل قبولی داره و اگه کلاسیک باز باشی و با رایحه قوی رز هم مشکلی نداشته باشی احتمالا راضیت میکنه...اما بوگارت سیتی تاور یک عطر تلخ و تاریک هست که رایحه تقریبا مدرنی داره ... قبلا رنگ مایع عطر آبی روشن بود اما چند سالیه رنگ عطر قهوه ای شده که نشون از ریفورموله این عطر داره که پرفورمنس متوسطش گویای این مساله هست. در ضمن سیتی تاور بسیار سنتتیک هست و ممکنه باعث سوزش بینی بشه...در کل از نظر کیفیت و پرفورمنس لاپیدوس گزینه بهتریه مخصوصا شما که عطر کلاسیک هم دوست داری.

سپاس و درود دوست عزیز جناب آقای محمد رضا ممنونم که وقت گذاشتید راهنمایی کردین همیشه شاد باشید و سلامت 

Sam Irani Sam Irani
1402/03/25
در پاسخ به 𝐴𝑟𝑑𝑒𝑠𝒉𝑖𝑟.𝑆 :

درود جناب سامی عزیز امیدوارم سلامت باشید.

دوستان عزیز زحمت کشیدند و توضیحاتی دادن

تد لاپیدوس پور هوم یه عطر دیگه هم، با پسوند اسپرت داره که اونهم گزینه ی مناسبی هست و ژاک بوگارت هم در همین ردیف عطر فورویو در فضای عطرهایی که نام بردید هست. 

متأسفانه عطرهای کلاسیک در برندهای معروف اکثرا با توجه ریفولموله ها یا اون جذابیت سابق رو ندارند یا قیمتشون اختلاف زیادی با برندهای نظیر بوگارت یا لاپیدوس داره!

ولی با این حال ورساچه ل هوم ، هم همچنان از موارد ارزشمند هست.

#Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Sport
#JACQUES BOGART - Furyo
#Versace L’Homme

امیدوارم کمکی شده باشه در انتخاب

ارادتمند-

سپاس از همراهان سایت و عوامل سایت جامع و معتبر عطر افشان-

مهرتان مانا🥀🥀

سلام و عرض ادب خدمت دوست گرامی خیلی ممنون زحمت افتادین خیلی کمکم کرد راهنمایی شما  امیدوارم که همیشه شاد باشید و سلامت 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟