Yasinnajari Yasinnajari
3
1402/03/19

برند های شرکتی در فرگرنتیکا

باسلام به دوستان و اساتید گرامی. من طی یه گشت و گذار رندوم در نت متوجه شدم که بین برندهای شرکتی فرگرنس و الحمبرا در سایت فرگرنتیکا هستن و دو برند معروف دیگه شرکتی، یعنی روونا و جانوین نیستن. بعد اسم روونا رو به انگلیسی سرچ کردم و در کمال تعجب تمام نتایج جستجوی من سایت های فارسی بودند و هیچ اثری از وجود این برند در سایتهای انگلیسی یا عربی نبود. واقعا ما چقدر اطلاعات از این برندها داریم؟ باتوجه به اینکه فروش بالایی هم دارند واقعا اعتماد بهشون کار درستیه؟ 

با سلام و ارادت خدمت شما

تو بخش تستر اماراتی که خانم غزال گذاشتن کامل جواب شما داده شده مراجعه کنید بخونید اگه دوس داشتین...

به طور خلاصه اگه هدفتون خرید عطر های شرکتی که واژه غلطی هستش و جا افتاده منم مجبورم بگم شرکتی ، پیشنهادم اینه:

برند لطافه واقعا با کیفیت هستش و کاملا تایید شده و اثبات شده

برند اجمل و رساسی خوبه

بقیه رو بیخیال شید بره یک کلام

موفق و خوشبو باشید 

دانیال دانیال
1402/03/19
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

تو بخش تستر اماراتی که خانم غزال گذاشتن کامل جواب شما داده شده مراجعه کنید بخونید اگه دوس داشتین...

به طور خلاصه اگه هدفتون خرید عطر های شرکتی که واژه غلطی هستش و جا افتاده منم مجبورم بگم شرکتی ، پیشنهادم اینه:

برند اجمل و رساسی خوبه

موفق و خوشبو باشید 

موافقم

Yasinnajari Yasinnajari
1402/03/20
در پاسخ به متین جعفری :

با سلام و ارادت خدمت شما

برند اجمل و رساسی خوبه

موفق و خوشبو باشید 

ممنون از پاسختون. در مورد برند ارض الزعفران نظرتون چیه؟ اینور اونور اسمشو میشنوم ولی شخصا امتحان نکردم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟