سیدعماد سیدعماد
5
1402/03/14

عطرهای لدورا

سلام به همه عزیزان

میدونید که عطرهای شرکت لدورا که با اسمهای مختص خودشون به فروش میرسند، مشابه کدوم یک از عطرهای اصلی هستن؟

nazanin nazanin
1402/03/17

سلام به شما

عطرهای شرکت لدورا مشابه هیچ یک از عطرهای دیگر برند ها نیستند، و مختص خود شرکت اند..

من چندیدن عطر از این شرکت رو به واسطه ی شخصی تونستم تست کنم و باید بگم ابدا نت ها رو نتونسته خوب در بیاره، اپنینگ های کار چنگی به دل نمی زنن و بلافاصله وارد یک فضای خطی و سینتیک می شن..غلظت کارها تقریبا بالاست و ماندگاری و پخش بوی زیادی دارن.. اما در کل نسبت به قیمتشون که حدود دو تومن هست باید بگم فاقد ارزش خرید هستن.. برای همین ابدا بلاید بای نکنید چون اکثرا کارهاشون تا اونجایی که من اطلاع دارم، سمپل دارند..

[EDITED] 1402/03/17 19:15
در پاسخ به nazanin :

سلام به شما

عطرهای شرکت لدورا مشابه هیچ یک از عطرهای دیگر برند ها نیستند، و مختص خود شرکت اند..

من چندیدن عطر از این شرکت رو به واسطه ی شخصی تونستم تست کنم و باید بگم ابدا نت ها رو نتونسته خوب در بیاره، اپنینگ های کار چنگی به دل نمی زنن و بلافاصله وارد یک فضای خطی و سینتیک می شن..غلظت کارها تقریبا بالاست و ماندگاری و پخش بوی زیادی دارن.. اما در کل نسبت به قیمتشون که حدود دو تومن هست باید بگم فاقد ارزش خرید هستن.. برای همین ابدا بلاید بای نکنید چون اکثرا کارهاشون تا اونجایی که من اطلاع دارم، سمپل دارند..

بله از لحاظ پخش و ماندگاری واقعا خوب هستن وـمناسب افرادیه که رایحه عطر اصلی واسشون مهم نیست

یکی از عطرهاش مشابه رایحه ارباپورای برخی شرکتهای اسانسی بود

من هم نتونستم عطر اصلی رو تشخیص بدم و از طرفی بعید میدونم که سفارش اختصاصی از شرکت تولید کننده داشته باشند(شاید هم سفارش داده باشند، نمیدونم)

ایلیا ایلیا
1402/03/19
در پاسخ به سیدعماد :

بله از لحاظ پخش و ماندگاری واقعا خوب هستن وـمناسب افرادیه که رایحه عطر اصلی واسشون مهم نیست

یکی از عطرهاش مشابه رایحه ارباپورای برخی شرکتهای اسانسی بود

من هم نتونستم عطر اصلی رو تشخیص بدم و از طرفی بعید میدونم که سفارش اختصاصی از شرکت تولید کننده داشته باشند(شاید هم سفارش داده باشند، نمیدونم)

درود و عرض ادب

منم بعید میدونم کارهای این شرکت پرفیومر داشته باشه

شهرزاد شهرزاد
1403/01/16

عطرهای لدورا اصلا ارزش خرید ندارند. بوها بعد از مدتی رو پوست کاملا سنتتیک میشن. نت هایی که نوشته شده هیچ ربطی به بویی که استشمام میکنید نداره، و قیمتها فوق العاده بالاست برای این کیفیت. اسانسهای مصنوعی رو انگار با هم ترکیب کردن رسما. یه مورد اسم یه نت رو تو سایتشون نوشته بودن «اسانس میوه.» مگه آبمیوه ست آخه! محصولات مخصوص پوست و موشون اما به نظرم خیلی خوب است. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟