baran_saeidi baran_saeidi
7
1402/03/09

من خیلی گشتم، خیلی بوییدم، خیلی خوندم ولی هنوز که هنوزه

من خیلی گشتم، خیلی بوییدم، خیلی خوندم ولی هنوز که هنوزه مجبوبم پیدا نکردم. واقعا چرا؟ 

اول رفتم سراغ عطرهای معروف بازار گودگرل و باکارات ولی درواقع مشامم شدیدا پسشون زد

از عطرهای خوشم اومده که ملیحن ولی همچنین خیلی بولد شده اند و همه استفاده میکنند

من عطر خودم میخام. عطری که متعلق به من باشه. با یه چاشنه متفاوت چاشنی پر از طراوات، خودشیفتگی، زیبا ولی دست نیافتنی و خاص خاص

سلام و وقت بخیر ... اگه پولش واستون مهم نیست به سراغ کار های نیش گرون قیمت مانند روژا و نیشانه و ... برید یا اینکه پیشنهاد میکنم کار های یونیسکس رو امتحان کنید مثل

lost-cherry.jpg #تام فورد لاست چری Lost Cherry ​​​angels-share.jpg #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share 

که من خیلی دوسشون دارم و بیشتر مایل به زنونه هستن و جذاب

برای این فصل هم lamour.jpg #لالیک لامور (له آمور) L'Amour ​​​​chance-edp.jpg #شنل چنس ادو پرفیوم Chance EDP  رو پیشنهاد میکنم معتدل و آروم و خوش بو

ارادت

1402/03/10
در پاسخ به دانیال :

مرسی

1402/03/10
در پاسخ به متین جعفری :

سلام و وقت بخیر ... اگه پولش واستون مهم نیست به سراغ کار های نیش گرون قیمت مانند روژا و نیشانه و ... برید یا اینکه پیشنهاد میکنم کار های یونیسکس رو امتحان کنید مثل

lost-cherry.jpg #تام فورد لاست چری Lost Cherry ​​​angels-share.jpg #بای کیلیان آنجلز شیر Angels' Share 

که من خیلی دوسشون دارم و بیشتر مایل به زنونه هستن و جذاب

برای این فصل هم lamour.jpg #لالیک لامور (له آمور) L'Amour ​​​​chance-edp.jpg #شنل چنس ادو پرفیوم Chance EDP  رو پیشنهاد میکنم معتدل و آروم و خوش بو

ارادت

ممنون، همه رو امتحان کردم ولی بنظرم اونقدر خاص نیومد که بشه امشای عطرمـ. 

Nazanin Nazanin
1402/03/10

سلام دوست عزیز...

برای اینکه بخواین یه عطر پیدا کنین که مال خودتون باشه باید اول شخصیت خودتون رو مشخص کنید، چهارتا ویژگی بارز شخصیتی مثلا شاد و سرزنده بودن، یا ارام و متین بودن، تیپ و استایل و شرایط جغرافیایی محل زندگیتون... 

عطر مثل لباسه، یه عطر ارزنده میتونه همونقدر که خیلی خاص و یونیکه، برای یک نفر خیلی بد قواره و ناجور باشه، مثلا یکی از همکارانم عطر باکارات رژ میزد با استایل همیشگیش، کت مشکلی خوش دوخت کوتاه و شلوار پارچه ای بوت کات و  کیف دستی کوچیک زنجیری و رژلب مات و عینک آفتابی گردش و شخصیت جدی و مدیر طورش 😁این عطر چقدر قشنگ به تنش نشسته بود ، اما وقتی خودمو تصور میکنم که باکارات رژ یا حتی کرید اونتوس فور هرر رو زدم از تصورش خندم میگیره 🤣

... تازگیا عطر کلوهه لاو استوری رو پیدا کردم به توصیه مونا جان پیدا کردم و وقتی میزنم حس میکنم خود خودمه و فیدبک های نسبتا خوبی گرفتم 😁...

خلاصه به نظرم شخصیت خودتون رو پیدا کنید، بعد یه عالمه دکانت بخرید و بازخورد های بقیه رو در نظر بگیرید..❤️

Khadijeh Khadijeh
1402/03/11

Fleur Narcotique #ای ایکس نیهیلو فلور نارکوتیک Fleur Narcotique  

عطر باطراوت و خوشبوییه والبته همه گیر نشده تقریبا معتدل رو به خنکه وشیرین

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟