عشقبازی به یاد شما دوستان

دوستان عزیزم سلام

ساعت هفت صبح شد :)

دیشب را به یاد همه ی شما تا الان مشغول عشقبازی با عطرها بودم !

سالی یک بار در شب تولد ام مجازم که تا صبح عطربازی و عطرسازی و عطرنازی و عطر رازی کنم :)

اسرار گویم با عطرها و خدای عطرها !

جای همه ی شما خالی بود خلاصه در این شلوغ و پلوغ و ریخت و پاش عطرها که از همه ی پنجره ها و درب های خانه بوی عطر به بیرون فوران میکرد :)

خانم ام از ترس آتشفشان عطرها درب اطاق را میبندد و تمام درزهای درب را میپوشاند :)

تنهایم با گلها ، گویم غم ها را ، چه کسی داند ز غم هستی چه به دل دارم .... !

خلاصه که امشب را در بهشت گذراندم همراه یاد شما :)

شما خواب بودید اما من و عطرها و یاد شما بیدار و روایح تا صبح با موسیقی بر من رقصیدند به عشق :)

امشب شب رقص عطرهای زنانه بود :)

لیک  فارنهایت نیز تا صبح بر من رقصید :)

ارادت ها خدمت همه ی شما و صبحتان به شادی باد انشاله

عرض سلام و ارادت جناب سخی عزیز

تولدتون مبارک.🌹🌹🎂🎉🎉🎉

ارزوی سلامتی و شادی دارم براتون.🍻🍻🍻🍻🍻

عزیزان ام سالار و امیر رنجبر

سلام ها و ارادت ها با لبخند :)

متشکرم دوستان عزیزم

سالار که بی شک در روز تولدش به خود هدیه میدهد آنهم از طریق هیجان بلاند بای :))

در روز تولدتان که حسی متفاوت دارید در آن روز به تفکرات متفاوت با دیگر روزها ، چه زده اید آخرین بار ؟

میتواند بدون تفکر قبلی انتخاب شود یا حس درون را منتقل کند ! یا حتی رنگ آرزوها بر خود گیرد !

چه زدید ؟ :)

عرض ارادت ها جناب سخی عزیز

زادروزتان خجسته و فرخنده استاد گرامی

با آرزوی بهترین‌ها برایتان🌹🌹🌹🌹

سالروز تولدتون مبارک . شاد و سرافراز باشید در کنار معطرات 

در پاسخ به فاطمه فیضی :

سالروز تولدتون مبارک . شاد و سرافراز باشید در کنار معطرات 

جنابشکیب عزیز و خوشنام

سپاس بسیار دوست عزیزم 🌹

سرکار خانم فیضی عزیز و مهربان

عرض ارادت ها

خوشترین رایحه ، عطر روح بزرگ شماست 

که نوازنده ترین ِ معطرات است بر شامه ها

پایدار باد انشاله این عطرافشانی ی صحیح نام .🌹🌹🌹

در پاسخ به کامبیز سخی :

عزیزان ام سالار و امیر رنجبر

سلام ها و ارادت ها با لبخند :)

متشکرم دوستان عزیزم

سالار که بی شک در روز تولدش به خود هدیه میدهد آنهم از طریق هیجان بلاند بای :))

در روز تولدتان که حسی متفاوت دارید در آن روز به تفکرات متفاوت با دیگر روزها ، چه زده اید آخرین بار ؟

میتواند بدون تفکر قبلی انتخاب شود یا حس درون را منتقل کند ! یا حتی رنگ آرزوها بر خود گیرد !

چه زدید ؟ :)

سلام جناب سخی عزیز

عذر تقصیر بابت تاخیر. 

روز تولدم صبح، از خواب که بیدار شدم سراغ لووه ۰۰۱ رفتم، پنج پاف هدیه ای برای شروع یه روز خوب. این عطرِ روزهای شادِ من هست. بعدازظهر که دوستان و خانواده لطف داشتند و قرار بود که دورهم جمع بشیم سعی کردم بخاطر اینکه کسی رو از عطرم ازرده نکنم از یه عطر همه پسند که عموما با بازخورد مثبت اطرافیان روبرو میشه استفاده کنم. از اونجایی که در اخرین روز مرداد ماه متولد شدم شیشه کنزو هوم ادوتویلت اینتنس رو برداشتم و فول ور کردم. خاطره آن شب با عطر کنزو ماندگار شد، جای شما و دوستان خالی بود. جناب سخی شما با کدام عطرتان به استقبال تولدتان رفتید؟

در پاسخ به امیر رنجبر :

سلام جناب سخی عزیز

عذر تقصیر بابت تاخیر. 

روز تولدم صبح، از خواب که بیدار شدم سراغ لووه ۰۰۱ رفتم، پنج پاف هدیه ای برای شروع یه روز خوب. این عطرِ روزهای شادِ من هست. بعدازظهر که دوستان و خانواده لطف داشتند و قرار بود که دورهم جمع بشیم سعی کردم بخاطر اینکه کسی رو از عطرم ازرده نکنم از یه عطر همه پسند که عموما با بازخورد مثبت اطرافیان روبرو میشه استفاده کنم. از اونجایی که در اخرین روز مرداد ماه متولد شدم شیشه کنزو هوم ادوتویلت اینتنس رو برداشتم و فول ور کردم. خاطره آن شب با عطر کنزو ماندگار شد، جای شما و دوستان خالی بود. جناب سخی شما با کدام عطرتان به استقبال تولدتان رفتید؟

خوووب !

پس جناب رنجبر ما شیری گندمگون است :)

شما باید اهل غروب باشید ، همان طیف رنگ ها را هم میپسندید بی شک ! سخی ، متین و باوقار . لیک نباید خشمگین شوید که به صلاح هیچکس نیست :)

سایرین باید بدانند که رفتار میبایست چگونه باشد در برابر جناب شیر ، ورنه ادب خواهند شد :)

سلام

چه انتخاب های دقیق و شایسته ای ! غیر ازین هم از شما انتظار نیست .

میخواستم سراغ دستریزهایم بروم از نیش ها و سورچینلی یا هامبرت لیک دیدم مناسب این روز نیستند . نمیخواستم آن شب را به تفکر بگذرانم بلکه به بازی و تفریح :)

من در نظر اول همین صفحه عرض کردم . آن نظر را همان روز تولدم نوشتم .

شب قبل اش چنان ریخت و پاشی کردم ( سی میل از عطرهایم بر زمین ریخت ! ) که هنوز بعد از گذشت این چند روز هرکس وارد بلوک میشود میگوید : چه بوی عطر خوبی می آید :))

درب خانه را که باز میکنیم بوی عطر فوران میکند به لابی ی بلوک :)

کمی مولکول ۲ را ( که عاشق اش هستم ) با کمی فارنهایت ادغام کردم ببینم چه میشود :)

هرچند در تئوری درست نیست !

چندین عطر بر تن ام قاطی شده بود !

ایفوریا گلد ادیشن و اکلت از زنانه ها و مولکول ۲ و فارنهایت از مردانه ها :)

خودم هم گیج شده بودم :)

تا عاقبت رفتم سراغ حسن ختام و آونتوس وینتیج !

و غرق شدم در لذت اش .

فردایش هم رفتم سراغ لالیک نوآر نسخه ی اولین سال تولید که الحق از هر پرفیوم قویتر است . شب اش هم دو پاف ترونی زدم .

خلاصه هفت بیجاری شد :))

و بله ! برخی روزها مثل روزهای تولد نمیشود برای دل خود و طبق سلیقه ی شخصی عطر زد بلکه انتخاب ها باید به احترام سایرین باشند .

عرض ارادت جناب رنجبر 

در پاسخ به کامبیز سخی :

خوووب !

پس جناب رنجبر ما شیری گندمگون است :)

شما باید اهل غروب باشید ، همان طیف رنگ ها را هم میپسندید بی شک ! سخی ، متین و باوقار . لیک نباید خشمگین شوید که به صلاح هیچکس نیست :)

سایرین باید بدانند که رفتار میبایست چگونه باشد در برابر جناب شیر ، ورنه ادب خواهند شد :)

سلام

چه انتخاب های دقیق و شایسته ای ! غیر ازین هم از شما انتظار نیست .

میخواستم سراغ دستریزهایم بروم از نیش ها و سورچینلی یا هامبرت لیک دیدم مناسب این روز نیستند . نمیخواستم آن شب را به تفکر بگذرانم بلکه به بازی و تفریح :)

من در نظر اول همین صفحه عرض کردم . آن نظر را همان روز تولدم نوشتم .

شب قبل اش چنان ریخت و پاشی کردم ( سی میل از عطرهایم بر زمین ریخت ! ) که هنوز بعد از گذشت این چند روز هرکس وارد بلوک میشود میگوید : چه بوی عطر خوبی می آید :))

درب خانه را که باز میکنیم بوی عطر فوران میکند به لابی ی بلوک :)

کمی مولکول ۲ را ( که عاشق اش هستم ) با کمی فارنهایت ادغام کردم ببینم چه میشود :)

هرچند در تئوری درست نیست !

چندین عطر بر تن ام قاطی شده بود !

ایفوریا گلد ادیشن و اکلت از زنانه ها و مولکول ۲ و فارنهایت از مردانه ها :)

خودم هم گیج شده بودم :)

تا عاقبت رفتم سراغ حسن ختام و آونتوس وینتیج !

و غرق شدم در لذت اش .

فردایش هم رفتم سراغ لالیک نوآر نسخه ی اولین سال تولید که الحق از هر پرفیوم قویتر است . شب اش هم دو پاف ترونی زدم .

خلاصه هفت بیجاری شد :))

و بله ! برخی روزها مثل روزهای تولد نمیشود برای دل خود و طبق سلیقه ی شخصی عطر زد بلکه انتخاب ها باید به احترام سایرین باشند .

عرض ارادت جناب رنجبر 

جناب سخی عزیز عرض سلام و ارادت ها

خوشا به سعادت همسایگانتان، همجواری شما محیط مشاعشان را عطراگین کرده است. ارزوی ماست چنین همسایه ای. گرچه عطری که شما در وجودتان دارید از راه دور هم به مشام دوستانتان میرسد، خوشا به حال ما. وجودتان، معرفتتان، دانشتان موجب فخر و مباهات ما عطرافشانی هاست. خدا نگهدارتان باشد.

اقا روز قبل تولدتان در خلوتتان عجب ترکیب رونالدینیو ای یی خلق کردید. به چپ نگاه کردید و به راست شوت کردید حتما نتیجه زیبایی داشته، من هم امتحان خواهم کرد فرمول شما را.

جناب سخی عزیز در عجبم که چطور میتوانید احوال دیگران را بدون دیدنشان با تقریب نزدیک حدس بزنید : )

در پاسخ به امیر رنجبر :

جناب سخی عزیز عرض سلام و ارادت ها

خوشا به سعادت همسایگانتان، همجواری شما محیط مشاعشان را عطراگین کرده است. ارزوی ماست چنین همسایه ای. گرچه عطری که شما در وجودتان دارید از راه دور هم به مشام دوستانتان میرسد، خوشا به حال ما. وجودتان، معرفتتان، دانشتان موجب فخر و مباهات ما عطرافشانی هاست. خدا نگهدارتان باشد.

اقا روز قبل تولدتان در خلوتتان عجب ترکیب رونالدینیو ای یی خلق کردید. به چپ نگاه کردید و به راست شوت کردید حتما نتیجه زیبایی داشته، من هم امتحان خواهم کرد فرمول شما را.

جناب سخی عزیز در عجبم که چطور میتوانید احوال دیگران را بدون دیدنشان با تقریب نزدیک حدس بزنید : )

جناب سخی عزیز سلام و عرض ادب

آاقا من هر چقدر صبر کردم که پاسخی در جواب بفرمایید تا من به اصلاح متن خود برایم پاسخ شما سکوت بود به همراه لبخند احتمالا، البته که  دور از انتظار هم نبود که منش و روش شما را کمابیش می شناسم. در مورد کسانی که دوستشان دارم مرا اشاره ها کفایت میکند. بوی خوبی از بند آخر نوشته ام به مشام نمی رسید که خود می دانم، بعضی مواقع بنا به دلیلی شرایط نوشتن را ندارم و از اینکه پاسخ دوستانم به تاخیر بیفتد و شرمنده بشوم فراریم، نوشتن بدون تمرکز هم برای همچو منی که پایه های ادبیاتم بر ژله استوار است میشود آن آش شله ته گرفته. عفو بفرمایید که من آن همه نیستم و از تصویر ساخته شده سخت پریشان

در پاسخ به امیر رنجبر :

جناب سخی عزیز سلام و عرض ادب

آاقا من هر چقدر صبر کردم که پاسخی در جواب بفرمایید تا من به اصلاح متن خود برایم پاسخ شما سکوت بود به همراه لبخند احتمالا، البته که  دور از انتظار هم نبود که منش و روش شما را کمابیش می شناسم. در مورد کسانی که دوستشان دارم مرا اشاره ها کفایت میکند. بوی خوبی از بند آخر نوشته ام به مشام نمی رسید که خود می دانم، بعضی مواقع بنا به دلیلی شرایط نوشتن را ندارم و از اینکه پاسخ دوستانم به تاخیر بیفتد و شرمنده بشوم فراریم، نوشتن بدون تمرکز هم برای همچو منی که پایه های ادبیاتم بر ژله استوار است میشود آن آش شله ته گرفته. عفو بفرمایید که من آن همه نیستم و از تصویر ساخته شده سخت پریشان

تو عزیز منی امیر رنجبر مهربان و کهنه یار

عذر تقصیر !

اصلا متوجه پیام عزیزت نشدم تا همین الان !

الان هم نخوانده با عجله این پاسخ نوشتم اجالتا بجهت عذرخواهی .

تا ساعاتی دیگر دقیق میخوانم و چون شارژ گوشی ام رو به اتمام است مثل خودم :) اولین کار فردایم به محض حضور در عطرافشان پاسخ به تو دوست بزرگوارم است .

عجیب نیست ؟؟

من ِ کمترین و نادان ترین ، بیشترین مخاطب را دارم که از سر نادانی و ناتوانی برخی اوقات پیام تعدادی از بهترین دوستان ام ناخوانده باقی میماند :)

مهرت جاوید همیشه انشاله 

با احترام و عذر مجدد

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟