سلام . لطفا چند مورد از برند های اماراتی ( برای خرید عطر های شرکتی ) رو که معتبر هستند رو معرفی کنید . اگر هم سایت معتبری رو برای خرید سراغ دارید لطفا اسم سایت رو هم باز معرفی کنید . ممنون از شما بی که پاسخ میدهید .👏👏👏

از وقتی وارد عطر شدم متاسفانه با قیمت بالای عطر ها به ویژه عطر های معروف و محبوب مواجه شدم و این باعث شد تا تصمیم به خرید عطر های شرکتی بگیرم . توی عطر  افشان یه نگاهی کردم نبود متاسفانه ... حالا موندم که کدام شرکت میتواند کیفیت خوبی را ارائه دهد از لحاظ شباهت به رایحه و دیگر فاکتور ها و کدام سایت میتواند اعتماد را ضمیمه خرید آن کند؟

دوستان لطفا کمک کنید .

غزال غزال
1402/01/30

سلام دوست عزیز. در کل به نظر من اگر جایی رو پیدا کردید که عطر های برند الحمبرا و فرگرنس ورلد (نه ترتیب بهترین کپی کار ها هستن) اصل رو به قیمت پایین میفروشن، حتماً امتحان کنین. (خودم از سایتی که اولش «نا» داره و با «سو» تموم میشه خرید میکنم یه سرچ «عطر های فرگرنس ورلد» توی گوگل بزنین میفهمین چی میگم) دوستان بی انصافی میکنن ولی واقعا به ازای پولی که می‌پردازید کیفیت خیلی خیلی مشابه به عطر اصلی میگیرید. به نظر من حتی اگر یک سری کپی هوایی که الحمبرا و فرگرنس ورلد زده بودن از همون اول به جای عطر های اصلی توسط دیزاینر ها عرضه میشدن مردم با همون به به و چه چه حاضر بودن میلیون ها تومن پاشون پول بدن. چه بسا خیلی عطر های اماراتی ای که از برند های آزرو و لالیک و غیره که از برند های ارزون تر هستن خیلی بهترن. 

من خودم کپی عطر های زرجوف لیرا، YSL سوپریم بوکی و ایفوریا از فرگرنس ورلد و لاست چری از الحمبرا رو دارم و هر کدومشون حد اقل ۱۰ ساعت روی پوست و سه چهار روز روی لباس حد اقل ته بوشون میمونه و پخششونم فوق العادست. 

خلاصه اگر رایحه عطری رو می‌شناسین و میخواید از همین برند های اماراتی خرید کنین، تکرار میکنم با توجه به پولی که پرداخت کردید به هیچ عنوان نا امید نخواهید شد. 

سلام خدمت دوستان عزیز. آخه تا وقتی عطرهای آلفا مونته هستش چرا عطر اماراتی؟ به جرات میتونم بگم ماندگاری و کیفیت عطرهاش از اماراتی ها خیلی بهتره. قیمت هاشون ارزون که نه، ولی نسبت به اورجینال‌های خارجی مناسبه. من تا الان 5 6 تا ازشون عطر خریدم راضیم.

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟