Amelie Amelie
10
1402/01/20

به نظر شما به کاراکترهای سریال فرندز، چه عطری میاد؟

سلام دوستان.

یه پرسش بامزه؛ خیلی از ما سریال فرندز رو دیدیم و دوست داریم و باهاش خاطره ساختیم. اگر قرار بود برای هر کدوم از شخصیت‌های این سریال یک عطر انتخاب کنید، چه عطرهایی رو برمی‌گزیدین؟

بنظر خودم:

ریچل: فکر می‌کنم به چهره‌ی شیرین و قامت بی‌نقص جنیفر انیستون، یه عطر از ویکتوریا سیکرت بیاد. هرچند توی یکی از اپیزودها، اون پسره براش یه عطر از شانل(شاید نامبر فایو؟ نومغو سنک؟) رو براش خریده بود.

فیبی: نمی‌دونم، ولی حتما از برندهایی باشه که تست حیوانی ندارن :)

مانیکا: خیلی دوستش نداشتم، لذا یه عطری رو که دوست ندارم براش انتخاب می‌کنم: شیسیدو زن! مزاح می‌کنم، بنظرم مانیکا باید لایت بلو می‌زد.

راس: پرادا لوم، دیور اوم اینتنس. چقد ناز بود :(

چندلر: چه چیز ویتنج، مث رخت و لباسایی که تن می‌کرد.

جویی: بوی چرم و بوز و بد بوی که اتفاقا خیلی هم گود بوی می‌شه!

دوست دارم نظر شما رو بدونم و دلیلتون رو برای انتخاب عطرها.

شاد باشید❤️

nazanin nazanin
1402/01/20

سلام خانم آملی

لبخندتون ازوناست که باعث میشه دیگران هم ناخودآگاه لبخند بزنن؛) بی اندازه زیبا؛)

و اما آملی زیبا با اینکه فقط چند قسمت (به صورت پرت و پلا) از فرندز رو دیدم تحلیل خودم رو بر اساس همون 7 8 قسمت میگم:)

برای ریچل: Jennifer Lopez Still یا Channel Chance, روحیه ی لطیف و سافتی که در کنار زیبایی داره. باهوشه و همچنین تا حدودی بی منطق. من باهاش دعوام میشه:)

به فیبز میتونیم عطر سن لوران لیبغ (YSL Libre) و یا flower bomb رو بدیم. یه آدم صریح و برون گرا که واسه ی خودش چهارچوب قائله.

به مانیکا شاید Burberry London بیاد. یه آدم وسواسی با روحیه ی رهبری اما این یکی هم بی منطق. هم عطرش سردرد میاره برای من هم خودش. واسه این یکی هم دعوا رو هستم:) حسابی

راس: Bentley Intense EDP. مظلوم، طفلکی و مغرور و احساسی همچنین

چندلر هم Viking Cologne. هم باهوش و تیزه و هم بانمک. البته کاپ بی مزه ترین جک ها باید به چندلر داده بشه:) دوسش دارم ولی؛)

اممم به جویی Dolce Amalfi رو بدیم؟ یخورده بنظرم شبیه ریچله اخلاقش. اهل خوش گذرونی هم که هست، غذا هم یادمه خیلی دوست داشت:) 

Amelie Amelie
1402/01/21
در پاسخ به nazanin :

سلام خانم آملی

لبخندتون ازوناست که باعث میشه دیگران هم ناخودآگاه لبخند بزنن؛) بی اندازه زیبا؛)

و اما آملی زیبا با اینکه فقط چند قسمت (به صورت پرت و پلا) از فرندز رو دیدم تحلیل خودم رو بر اساس همون 7 8 قسمت میگم:)

برای ریچل: Jennifer Lopez Still یا Channel Chance, روحیه ی لطیف و سافتی که در کنار زیبایی داره. باهوشه و همچنین تا حدودی بی منطق. من باهاش دعوام میشه:)

به فیبز میتونیم عطر سن لوران لیبغ (YSL Libre) و یا flower bomb رو بدیم. یه آدم صریح و برون گرا که واسه ی خودش چهارچوب قائله.

به مانیکا شاید Burberry London بیاد. یه آدم وسواسی با روحیه ی رهبری اما این یکی هم بی منطق. هم عطرش سردرد میاره برای من هم خودش. واسه این یکی هم دعوا رو هستم:) حسابی

راس: Bentley Intense EDP. مظلوم، طفلکی و مغرور و احساسی همچنین

چندلر هم Viking Cologne. هم باهوش و تیزه و هم بانمک. البته کاپ بی مزه ترین جک ها باید به چندلر داده بشه:) دوسش دارم ولی؛)

اممم به جویی Dolce Amalfi رو بدیم؟ یخورده بنظرم شبیه ریچله اخلاقش. اهل خوش گذرونی هم که هست، غذا هم یادمه خیلی دوست داشت:) 

ای وای، چقد ذوق کردم :) ممنونم نازنین جان❤️

نگاهتون رو خیلی دوست داشتم. همه‌ی عطرهایی که نام بردید رو نمی‌شناسم، ولی زدید به هدف :) خصوصا برای جویی تریبیانی و اون لاین معروفش: JOEY DOESN'T SHARE FOOD!😂

nazanin nazanin
1402/01/21
در پاسخ به Amelie :

ای وای، چقد ذوق کردم :) ممنونم نازنین جان❤️

نگاهتون رو خیلی دوست داشتم. همه‌ی عطرهایی که نام بردید رو نمی‌شناسم، ولی زدید به هدف :) خصوصا برای جویی تریبیانی و اون لاین معروفش: JOEY DOESN'T SHARE FOOD!😂

شما عزیز و زیبایی آملی جان:))💖

آره با غذا می شد گولش زد😄

خدا شمارو حفظ کنه زیبا؛)

سلام نازنین خانم ، اول باید پوزش بخوام از آملی خانم که تو بخش پرسش ایشون این درخواست و از شما می‌کنم 🌹متاسفانه پرسش شما دیگه قابل دسترس نبود ، من تلاش کردم عطری رو به عطرافشان اضافه کنم موفق نشدم احتمالا مراحلش رو نتونستم کامل انجام بدم ، خواستم اگه ممکنه شما این زحمت و تقبل کنید ، کار کارِ فوق العاده قدرتمندیِ ( بنا به گفته یک دوست ) از یک برند قدرتمند و تازه کار  ، اگر گزاف نباشه شاید در حد محصولات سورچینلی . اسم این عطر Find me in the dark از برند فرانسوی jousset Parfums ، ممنون می‌شم شما این کار و به سایت اضافه کنید با توجه به اشرافی که به چند و چون سایت دارید . سپاسگذارم 

پاسخ مدیر : سلام بنده نوشتم وارد شود
nazanin nazanin
1402/01/22
در پاسخ به محسن جمالیان :

سلام نازنین خانم ، اول باید پوزش بخوام از آملی خانم که تو بخش پرسش ایشون این درخواست و از شما می‌کنم 🌹متاسفانه پرسش شما دیگه قابل دسترس نبود ، من تلاش کردم عطری رو به عطرافشان اضافه کنم موفق نشدم احتمالا مراحلش رو نتونستم کامل انجام بدم ، خواستم اگه ممکنه شما این زحمت و تقبل کنید ، کار کارِ فوق العاده قدرتمندیِ ( بنا به گفته یک دوست ) از یک برند قدرتمند و تازه کار  ، اگر گزاف نباشه شاید در حد محصولات سورچینلی . اسم این عطر Find me in the dark از برند فرانسوی jousset Parfums ، ممنون می‌شم شما این کار و به سایت اضافه کنید با توجه به اشرافی که به چند و چون سایت دارید . سپاسگذارم 

سلام آقای جمالیان

خب، خداروشکر مدیر محترم اقدامات رو انجام دادند. خیلی محبت دارید شما اما حقیقتا من اونقدر ها هم اشراف ندارم:) تازه همین الان که متن شمارو اینجا خوندم متوجه شدم میشه همچین کاری کرد:) باورتون میشه من تازه بعد از یک سال فهمیدم بخش انجمن و آخرین نظرات کجاست؟ انقدر نابودم😆

سلامت باشید:)

در پاسخ به nazanin :

سلام آقای جمالیان

خب، خداروشکر مدیر محترم اقدامات رو انجام دادند. خیلی محبت دارید شما اما حقیقتا من اونقدر ها هم اشراف ندارم:) تازه همین الان که متن شمارو اینجا خوندم متوجه شدم میشه همچین کاری کرد:) باورتون میشه من تازه بعد از یک سال فهمیدم بخش انجمن و آخرین نظرات کجاست؟ انقدر نابودم😆

سلامت باشید:)

خیلی به خودتون سخت نگیرید من هنوز نتونستم تصویر پروفایلم و تغییر بدم 🤦 

تندرست و پیروز باشید 

Dapper Dapper
1402/01/23

به آملي عزيز

اول بگم كه جسارتا اسم شما هميشه منو ياد فيلم Amelie و اودري تُتو ميندازه و با يادآوري اون فيلم حس خوبي برام تداعي ميشه.

در مورد سوال شما، با توجه به اينكه سريال رو فقط چند قسمتشو و به صورت تك و توك ديدم: 

به فيبز با بازي ليسا كودرُف با اون خنده هاي خاصش كه مثل انفجاري از انرژيه: 

Light Blue Eau Intense #دولچه گابانا لایت بلو او اینتنس Light Blue Eau Intense 

به جویی تريبياني با بازی مت لوبلان:

Carbon #اجمل کربن Carbon 😅🤦🏻‍♂️

به ريچل با بازی انيستن:

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal 

💐💐

[EDITED] 1402/01/23 19:10
Amelie Amelie
1402/01/23
در پاسخ به Dapper :

به آملي عزيز

اول بگم كه جسارتا اسم شما هميشه منو ياد فيلم Amelie و اودري تُتو ميندازه و با يادآوري اون فيلم حس خوبي برام تداعي ميشه.

در مورد سوال شما، با توجه به اينكه سريال رو فقط چند قسمتشو و به صورت تك و توك ديدم: 

به فيبز با بازي ليسا كودرُف با اون خنده هاي خاصش كه مثل انفجاري از انرژيه: 

Light Blue Eau Intense #دولچه گابانا لایت بلو او اینتنس Light Blue Eau Intense 

به جویی تريبياني با بازی مت لوبلان:

Carbon #اجمل کربن Carbon 😅🤦🏻‍♂️

به ريچل با بازی انيستن:

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal 

💐💐

ممنونم از شما جناب dapper عزیز،  آی‌دی بنده هم برگرفته از همون فیلم هست و دوستانم بهم می‌گفتند اینو دیدیم یاد تو افتادیم. منم دیدم اسم نازیه، دزدیدمش :))

خودم لایت بلو رو داده بودم به مانیکا، چه خوب که شما دادینش به فیبی، چون عطر مورد علاقه‌مه و چه بهتر که دست کرکتری باشه که دوستش دارم😅

جویی: 😂

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟