….

سلام دوستان 

در ایامی که هر کدوم از ما دچار مسایل خاص زندگی هستیم چیزی جز ارامش غایت من نوعی نیست ... 

همیشه بچه ها عطرایی رو خاستن که خاص باشه 

عطرایی رو خاستن که پخش بوی بالا داشته باشه 

عطرایی رو خاستن که به قول معروف wow factor  داشته باشه 

من دنبال هیچ کدوم نیستم برام اصلا مهم نیتس ماندکاری پخش بو و ... 

کدوم عطر هست که برای خودتون استفاده اش میکنید؟ برای لذت بردن خودتون یه دور از هیاهوی زندگی و هرانچه که ارامش رو بر هم میزنه. 

سلام سبا خانوم عزیز 

L'Homme Rochas Aromatic Touch #روشاس لهوم روشاس اروماتیک تاچ L'Homme Rochas Aromatic Touch 

Amazingreen #کام دی کارگونس آمازین گرین (امزینگرین) Amazingreen 

Paris – Édimbourg #شنل پاریس ادیمبورگ Paris – Édimbourg 

این سه تا برام عین رفقایین که هر وقت احوالاتم نامیزونه دستشونو میندازن دور گردنم و بهم میگن : غمت نباشه ما هستیم 😌

Amelie Amelie
1401/12/24

سلام صبا جان. 

من عطرهای زیادی ندارم. بیشتر دکانت و سمپل‌هایی هست که برای تست و ساختن تجربه‌ی بویایی خریداری کردم. بعضی وقتا که خلقم پایینه و بنظرم زندگی دیگه خوشگلیاشو نداره، یاد باکس سمپل‌هام می‌افتم و بعضی‌هاشون رو که بیشتر دوست دارم، بو می‌کنم. مثل تراپی می‌مونه :))

اگر بخوام از مورد علاقه‌های این روزام بگم...

Dior Homme Intense #دیور هوم اینتنس Dior Homme Intense 

خیلی دوستش دارم. انگار یه شاخه گل زنبق رو زدی تو شکلات :)

Poison Girl #دیور پویزن گرل Poison Girl 

هرچی دوست دارم توی این عطر هست: وانیل، بادوم، گل، مرکبات🤤

Libre #ایو سن لورن لیبر زنانه Libre 

دلم می‌خواد بغلش کنم😥

Armani Code for Women EDP #جیورجیو آرمانی کد زنانه ادو پرفیوم Armani Code for Women EDP 

یه زن قشنگ و کمی هم بدجنس :)) 

Jour d'Hermes #هرمس ژور دهرمس Jour d'Herme

بنظرم بوی نور آفتاب رو می‌ده که از لای شاخه‌های درخت لیمو بیرون می‌زنه :)

Prada Candy #پرادا سندی (کندی) Prada Candy 

عاشق بوی پنکیک‌ام و این فعلا پنکیکی‌ترین چیزیه که تا حالا بو کردم. در کنار نارسیسو روژ.

​​

​​​بطور کلی فکر می‌کنم روایح پودری و لوازم آرایشی و تا حدودی هم روایح خوشمزه رو دوست دارم و برام آرامش‌بخشن✨

پرگویی کردم

خلاصه که اینطوری:)

سلام صبا جان.

دیدی وقتی حالت خوش نیست ، یا دلت گرفته ، یا زیادی خوشحالی 

عشق بازی با روایح چقدر دل انگیزه؟! 

منم چندتا عطر دارم که به قول تو ، فقط و فقط واسه دل خودم استفاده میکنم و روحمو جلا میدم.

Sedbury #پارفومز د مارلی سدبری (پرفیومز مارلی سدبوری) Sedbury 

Versense #ورساچه ورسنس Versense 

La Nuit Tresor #لانکوم لانویت ترزور (لنکوم ترسور ل نویت) La Nuit Tresor 

Bright Crystal #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal 

Iris Tubereuse #کرید ایرس تیوبریوز (تیوب رز) Iris Tubereuse 

Kirke #تیزیانا ترنزی کیرک ( کیرکه ) Kirke 

Tabit #تیزیانا ترنزی تابیت Tabit 

Donna Trussardi 2011 #تروساردی دونا 2011 Donna Trussardi 2011 

Lira #زرجوف لیرا Lira 

Valentino Donna #والنتینو دونا Valentino Donna 

Ange ou Demon (Etrange) Le Secret Elixir #جیونچی آنجئو دمون له سکرت الیکسیر (جیوانچی آنژو اترنج الکسیر) Ange ou Demon (Etrange) Le Secret Elixir 

و چندتای دیگه که الان هشتگ از کار افتاد و گویا دیگه بیشتر از این نمیشه در این قسمت از عطرهای دیگه ای نام برد.

خلاصه که منم در تنهایی ، از بوییدن اینا لذت میبرم 😊

nazanin nazanin
1401/12/24

سلام صبای قشنگ 

منم هرچند نمره میدم به پخش بو و ماندگاری برای خودم چندان اهمیتی نداره. همینکه عطر دستاشوباز کنه و منو در آغوش بگیره و من باشم و خودش، کافیه برام:)

تاور که خودت میدونی:)

بلک فانتوم و خیلی خیلی کیف می کنم باهاش. یه باتل میخواد این زیبا:)

کارای ایتالیبغ رو دوست دارم ولی این 500years که سمپلش توی روز بارونی به دستم رسید باعث شد خیلی لذت ببرم. از اون عطر هاست که باید تنها بری به یه جنگل مرطوب و بارون نم نم بباره و تو فقط بو بکشیش:) 

کینگدم آو دریمز هم که..بله؛)

بلامژ هم خیلی دوست دارم اما من نمی پوشمش چون بهم نمیاد:) زمانی که دکانتشو داشتم، شب ها موقع خواب یه رایحه ی ملایمی از مشکش به مشامم میرسید و بهم آرامش میداد.

و جدا از اینها، اسانس خالص بعضی گل ها و مرکبات رو تهیه می کنم و شب ها به مچم میزنم. مریم، نرگس و ارکیده:) ترنج:)

گل ها همیشه حال منو خوب میکنن، و بنظرم حیفه که با میوه جات و وانیل و کارامل ترکیب بشن. 

پرنیان پرنیان
1401/12/24

خب باز یه سوال چالش برانگیز دیگه. من حال خوب رو به دو دسته اصلی تقسیم می کنم. وقتی خوشحالم که اونم دسته بندی داره و وقتی شدیدا متمرکزم یا به قول میهای چیکسِنت میهایی در state of flow هستم
یه جور خوشحالی هست که از نیاز ما به قطعیت نشأت میگیره، یه خوشحالی بچگانه وقتی همه چی آرومه، همه چی سر جاشه عطرهای jardin هرمس برای من تداعی کننده اون حال خوبی هستن به خصوص 
Le jardin de monsieur Li
Un jardin après la mousson 
و جفت شون رو همیشه استفاده میکنم. 

عطرهای بوزی شاد، حال من رو خوب میکنن به دلیل اینکه تداعی کننده خاطرات بسیار شیرینی هستن. مثل gin fizz از لوبَن که البته خیلی هم بوزی نیست بیشتر مرکباتی و گلی و بی آزاره ولی برای من یادآور dry gin  Bombay Sapphire هست. ای کاش موندگار بود لامصب. 
یه سری از عطرها کلا joie de vivre هستن برای من با اینکه دیدم مردم ازشون خیلی بدمیگن مثل کوکو مادموازل شنل، یا لَ وی اِ بِل از لانکوم. زیبایی اینا مثل زیبایی مریلین مونرو در حال نواختن ukulele در فیلم some like it hot هست. کی از دیدن مریلین سیر میشه اصلا؟ 
یه سری از عطرا تمرکزم رو میبرن بالا و بهم قدرت میدن، قدرت برای من یعنی تمرکز روی کارم، یعنی صددرصد وجودم تو کارم باشه همون flow که گفتم 
عطری Sedbury از پغفَه دُ مَغلى، ايدول از لوبَن با اون بوى زعفرون و چوب و الدهايد و داستان به به،  عطر eau blanche از Brecourt و صد در صد ليبغ از YSL 

خیلی زیاد بودن. از گرلن بود از دیپتیک بود از دیور بود. امیدوارم بچه های منو ببخشن 

Dapper Dapper
1401/12/24

درود

وقتي حالم خوب نيست، عطراي خودم حالم رو خوب نميكنن.

عطرايي كه مخاطب خاص بوقت ملاقات ميپوشيد...

حس عجيب ميكس خوشي و غم. خيلي دور، خيلي نزديك...

قدر لحظات و آدم هاي دوست داشتني زندگيتون رو كه بي چشمداشت شما رو براي وجود خودتون دوست دارن بدونيد. خيلي زود همه چيز دير ميشه.

Mon Guerlain Sensuelle #گرلن مون گرلن سنشوال Mon Guerlain Sensuelle 

Love in Black #کرید لاو این بلک Love in Black 

Miss Dior Eau de Toilette 2019 #دیور میس دیور ادوتویلت 2019 Miss Dior Eau de Toilette 2019 

[EDITED] 1401/12/25 01:09
در پاسخ به Amelie :

سلام صبا جان. 

من عطرهای زیادی ندارم. بیشتر دکانت و سمپل‌هایی هست که برای تست و ساختن تجربه‌ی بویایی خریداری کردم. بعضی وقتا که خلقم پایینه و بنظرم زندگی دیگه خوشگلیاشو نداره، یاد باکس سمپل‌هام می‌افتم و بعضی‌هاشون رو که بیشتر دوست دارم، بو می‌کنم. مثل تراپی می‌مونه :))

دلم می‌خواد بغلش کنم😥

Armani Code for Women EDP #جیورجیو آرمانی کد زنانه ادو پرفیوم Armani Code for Women EDP 

عاشق بوی پنکیک‌ام و این فعلا پنکیکی‌ترین چیزیه که تا حالا بو کردم. در کنار نارسیسو روژ.

​​

​​​بطور کلی فکر می‌کنم روایح پودری و لوازم آرایشی و تا حدودی هم روایح خوشمزه رو دوست دارم و برام آرامش‌بخشن✨

پرگویی کردم

شما خودتون جزء خوشگلی های زندگی ی اطرافیانتون هستید سرکار خانم آملی ی زیبا دل !

با آن لبخند ملیح و دلچسب و گوارا که هر کس مخاطبش باشد غم دنیا را فراموش میکند با دیدن اش حتی برای لحظاتی کوتاه !

عطر لبخند گوارای چشمان و لبها !

مباد روزی این لبخند دور شود از چشمان و لبهای شما و همه ی فرشتگان و فرشته خویان این دنیا و این خانه !

عطر شادی ی فرشتگان زیباست الحق !

شاد باشید هماره انشاله .

و صبای عزیزم 

سلام

هر عطری برای من همان حس دارد . رایحه مرا از دنیا و آنچه تعلق به دنیا دارد و بقول حافظ رنگ تعلق دارد دور میکند .

لیک یک شیشه ۷۵ میل وینتیج خط شکسته ی زینو دیویدوف و کول واترش را دارم که چون زینو اولین عشق من در عشاق بیشمار عطرها و روایح بود برای من حسی مضاعف دارد بر شادی . خصوص و خصوص زینو :)

با وجودیکه بیشمار دستریز نیش و عطور ممتاز دارم لیک این عطر برای من چیزی دیگر است .

برخی عطور ماشین زمان ما هم هست و ایضا مموری ی خاطرات ما :)

زنده باد دختر زیبا

در پاسخ به saeidrostami118 :

سلام سبا خانوم عزیز 

L'Homme Rochas Aromatic Touch #روشاس لهوم روشاس اروماتیک تاچ L'Homme Rochas Aromatic Touch 

Amazingreen #کام دی کارگونس آمازین گرین (امزینگرین) Amazingreen 

Paris – Édimbourg #شنل پاریس ادیمبورگ Paris – Édimbourg 

این سه تا برام عین رفقایین که هر وقت احوالاتم نامیزونه دستشونو میندازن دور گردنم و بهم میگن : غمت نباشه ما هستیم 😌

سلام سعید عزیز

ممنون که عطرهایی که کنج دلتنن حای خاصی دارن رو به من هم معرفی کردید ؛ تیکه اخر نظرتون (( غمت نباشه من هستم )) این جمله در ذهن من تداعی اهنگ من هستم بابک جهان بخش رو کرد.... 

چه قد این جمله معنای عمیقی داره و چه قد این اهنگ برای من عزیزه. 

در اولین فرصت این عطر ها رو تست میکنم . ممنونم

در پاسخ به Amelie :

سلام صبا جان. 

دلم می‌خواد بغلش کنم😥

​​

پرگویی کردم

سلام دختر زیبا ( اسمت رو نمیدونستم و احساس خوبی که بهت دارم فراتر از اینه که با فامیلی بخام صدات بزنم. ) 

چه کارهای خوبی . ممنون که با من به اشتراک گذاشتین 

اون اخری هرمس! ای امان از هرمس

تمام لاینای مختلف این برند رو تست کن هرکدوم برای خودشون حرف هایی دارن برای گفتن

هرمس و عشق به شکل اعجاب اوری برای من در هم تنیدن عزیزم. 

امیدوارم برای توام خاطره ساز بهترین خاطره هات باشه♥️

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟