حامدبی حامدبی
26
1401/12/22

مدتی یا برای همیشه

سلام . مدتی یا برای همیشه بخاطر مسایلی نمیتونم در جمع صمیمی دوستان حاضر بشم چون نمیخوام با ذهن پریشان در جمع عزیزان باشم.  واقعیتی رو اینجا میخواستم بگم بعد برم قدر عطرافشان و اساتیدش رو بدونید . و دومی اینکه شخصا هیچ عطری که ریوش رو اینجا گفتم و به دوستان پیشنهاد دادم رو ندارم بخاطر مسایلی و این یکی از بدترین تراژدی های زندگیمه و الان بخاطر مسایلی رفع زحمت میکنم و  امیدوارم بتونم برگردم ,دست خودم نیست و گر نه این جمع ترک کردنی نیست. قدر شادی و هطراتون رو بدونید . خداحافظ با چشمانی...

nazanin nazanin
1401/12/22

سلام. امیدوارم هر مسئله ای که هست و اتفاق افتاده رفع بشه و بتونید از پسش بر بیاید و باهاش بجنگید که ایمان دارم میتونید:) نیاز به زمان دارید صد البته و آرزو میکنم خداوند همراه و یاور شما باشه. دلتون گرم بشه و حالتون خوش:)

سلام حامد عزیز.

واقعا دلم گرفت. نمیدونم دلیل اصلی که تصمیم گرفتی مدتی نباشی چی هست؟!  ولی میخوام اینو بدونی که خیلی از ما که اینجا هستیم ، انواع و اقسام تراژدی ها رو توی زندگی تجربه کردیم.  هر کدوم به نحوی و با یه داستانی...  

میدونم یه موقع هایی دیگه آدم کم میاره ، احساس میکنه لبریز شده، احساس میکنه دیگه بدتر از این نمیشه ... ولی مطمئن باش ،زمان 

سختترین و بزرگترین دردها رو آروم میکنه. میگی عطرهایی که ریویو کردی یا در پاسخ به سوالات دوستان معرفی کردی رو نداری... ولی با این حال ،به بهترین حالت ممکن ریویو میکنی یا دوستان رو برای سوالاتشون راهنمایی میکنی . تو نابغه هستی ، تو عاشق دنیای عطر هستی و صد درصد از این عشق ، روحت تغذیه میکنه.

پس برای این عشقی که در وجوت هست بمان و ادامه بده تا هم خودت بهتر باشی و هم همه ی اهالی عطرافشان از نوشته های تو استفاده کنند.

پرنیان پرنیان
1401/12/23

سلام حامد عزیز

من خودم تازه از دی اومدم این جا و اصلا نمی دونستم همچین جای خوبی وجود داشته این همه سال (چند تا خرید داشتم و اینجا رو شانسی پیدا کردم) و وقتی گفتی قدر اساتید اینجا رو باید دونست که خودت هم قطعا یکی از اونها هستی با خودم گفتم پس چرا داری میری. با مونا خیلی خیلی موافقم و هر چی بنویسم تکرار حرفهای قشنگ موناست. میشه کم بود، ولی بود. پس باش. نمی دونم به عمر من یکی قد میده که به چش خودم ببینم خیلی چیزا تغییر کرده یا نه، ولی دلیل اصلی حال بد ما به جز تراژدی های شخصی، این جورج اُروِل هست که قبل از اینکه متولد شیم برامون نقشامون رو نوشته. امیدوارم که تو جلد دوم همه مون سوپرایز شیم. آقا یه فیلم مسخره هست که دوسش ندارم ولی یه جمله باحالی توش میگه کاراکتر اصلیش، داستانِ یه آدمی هست در حال سقوط از طبقه پنجاهم قبل اینکه پخش زمین شه و آدمه در حال سقوط همه اش میگه

jusqu'ici tout va bien ( تا اینجا همه چی خوبه، تا اینجا همه چی خوبه) و ماها همه این جوری هستیم برادر. به امید روزهای خوب

کاوه کاوه
1401/12/23

سلام دوست عزیز

فقط اینو بدون که هم خدا و هم خودت از مشکلاتت بزرگترین

این تراژدیت هم حتما هپی اندینگ داره

ان شاء الله که هر مشکلی هست رفع میشه و با کوله باری از تجربه برمیگردی عطرافشان

لطف خدا بزرگتر از مشکلات ماست .

تعداد فرشته ها بسیااار کمتر است از شیاطین اما قدرت هر کدام بیشتر است از هزاران ِآنها .

خدا بیناتر است از ما . تواناتر است از ما .

آنکه محق باشد خدا کمک اش خواهد کرد .

مشکلات آنی نیست که ما می اندیشیم بلکه آنی ست که باید تجربه کنیم تا بیاموزیم . چرا ؟ تا در آینده بهتر درک کنیم مشکلات دیگران را .

در دل هر مشکل خیری نهفته است لیک چون ما وحشت کرده ایم نمیبینیم و کشف نمیکنیم . همیشه مدتی بعد که پرده کنار رفت و آسوده خاطر شدیم ، آنوقت بهتر میبینیم .

این خدا نیست که مشکل می آفریند بلکه دقیقا شخص خود ماییم .

آنچه خدا تضمین کرده به پرداخت ، پرداخت میکند . خوراک ، پوشاک و سقف . روزی . به آن مشکوک نباش .

مشکلاتی که خود بر خود میسازیم باید خودمان کمک به حل کنیم اما مشکلاتی که دیگران بر ما میسازند ، خدا ضامن است بر تحلیل !

در آخر باز هم تاکید میکنم :

لطف خدا از مشکلات ما بزرگتر است پس :

با خدا باش و پادشاهی کن 😊

و یادت نرود که : برخی که تعدادشان کم هم نیست همین الان همین الان ، آرزو دارند همچون تو میبودند !

این را و مهمتر ، لطف خدا را فراموش نکن .

آنهایی که باخدایند اصلا تعجب میکنند که : چه شد ؟؟ چگونه شد که مشکل به این بزرگی ام حل شد ؟؟ چطور شد ؟؟ حتی خود نیز نمیدانند چه رسد به دیگران !!

با ارادت و آرزوی موفقیت

من نمیدونم این چه کاریه هر چند وقت یکبار یکی اعلام ترک گروه میکنه . والله اونقدر درد داریم که دیگه این کارها واقعا فرسوده کننده شده . اینجا عشق و همراهی جریان داره . نکنید با دل اعضا این کار رو. از جایی که اسمتون ترکه بنا رو بر این میذارم که ترک زبان هستید

گئتمه ترسا بالاسی منده سنه سایه گلیم.........

در پاسخ به فاطمه فیضی :

من نمیدونم این چه کاریه هر چند وقت یکبار یکی اعلام ترک گروه میکنه . والله اونقدر درد داریم که دیگه این کارها واقعا فرسوده کننده شده . اینجا عشق و همراهی جریان داره . نکنید با دل اعضا این کار رو. از جایی که اسمتون ترکه بنا رو بر این میذارم که ترک زبان هستید

گئتمه ترسا بالاسی منده سنه سایه گلیم.........

دقیقا درسته نمیدونم دلیلش جلب توجه یا چیزه دیگه.جالبیش اینه که همشون هم دوباره برمیگردن بعد تایم کوتاهی..ولی در مجموع باید قدر این محیطی که عطر افشان فراهم کرده تا ما عاشق های رایحه و عطر گرد هم بیایم و تجربیاتمون رو درمیون بزاریم و از اساتید چیزی یاد بگیریم رو بدونیم و دنبال مسائل حاشیه نباشیم...

اگه احساس میکنین به تنهایی نیاز دارید پس اشکاب نداره برین گاهی ادم باید غبارهای غم رو در تنهایی از وجودش پاک کنه

ولی بدونین اینجا دوستانی دارید که از برگشتتون خوشحال میشن. 

nazanin nazanin
1401/12/24
در پاسخ به محمدرضا :

دقیقا درسته نمیدونم دلیلش جلب توجه یا چیزه دیگه.جالبیش اینه که همشون هم دوباره برمیگردن بعد تایم کوتاهی..ولی در مجموع باید قدر این محیطی که عطر افشان فراهم کرده تا ما عاشق های رایحه و عطر گرد هم بیایم و تجربیاتمون رو درمیون بزاریم و از اساتید چیزی یاد بگیریم رو بدونیم و دنبال مسائل حاشیه نباشیم...

سلام آقای محمد رضا. راستش نمی خواستم میون صبحت شما و خانم فیضی پریده باشم اما خب اینو می گم که بمونه هم برای شما و هم هرکسی که گذرش به اینجا افتاد.:)

توی این سال ها و تجربه ی هرچند ناچیزی که من داشتم در موضوعات مختلف، افراد وقتی اعلام به رفتن و ترک کردن می کنن، حالا چه در جمعی یا اصلا وقتی با کسی در رابطه هستن، می تونه چند دلیل داشته باشه.

گاهی اوقات فرد به دلیل تعلق خاطر به فردی و یا جایی خب دلش نمیاد بدون خداحافظی بره و اعلامش می کنه. با اندوه و شاید دلی شکسته. آقای حامد هم که گفتن با چشمانی شاید لبریز:)

گاهی اوقات به دلیل فشار های مختلف روانی فرد یکباره تصمیم به ترک کردن می گیره که خب اینم چند حالت می تونه داشته باشه: شاید کسی منتظر یک کلمه باشه. بمان! تا همین یک کلمه امیدی باشه برای جنگیدن، دل خوش کنکی باشه به این عنوان که کسی اینجا هست که به انتظار من نشسته. می رنجه از رفتن من. و من چرا باید برم؟ وقتی هنوز هم کسی رو دارم که بگه نرو بمون! بمون و در کنار ما بجنگ. گاهی اوقات هم فرد نیاز به زمان کوتاهی داره برای ریکاوری ذهنی و روحی و غیره و خب بعضی ها ترجیح بر این دارن که مدتی نباشن و یا تنها بمونن. اما خب این فرد هم مطمئنن 99 درصد دلش نمی خواد برای همیشه نباشه و این یکی هم دوست داره که بشنوه: برگرد، سر به ما بزن، نری که پشت سرت رو هم نگاه نکنی چرا که منتظرت هستیم و ...:)

پس در نهایت مطمئن باشید هرکس که قصد رفتنش رو اعلام کرد و به زبون آورد، ته ته دلش نمی تونه که دیگه برنگرده و باز هم میاد و فقط به یه کلمه نیاز داره. نمی شه منکرش شد که همه ی ما انسان ها نیاز به همین یکی دوتا کلمه داریم تا بتونیم دووم بیاریم. و باز هم مطمئن باشید که دلیلش اصلا خود نمایی نیست:) فقط طرف دلش نمیاد بی خداحافظی بره چون اصلا نمی تونه برای همیشه بره.

و اماا اونی که بی حرف میره و دیگه به زبون نمیاره و نمیگه که میرم، دارم میرم، دیگه میرم و..اون احتمال زیاد براش راحت بوده که دل بکنه. به قول آقای سخی یه جور توازنه:) یکی میگه میرم ولی برمیگرده. یکی هم نمیگه و یک دفعه جوری میره که انگاری هیچ وقت نبوده. استثنا هم وجود داره البته سوای همه ی اینها. 

زنده باشید

حامدبی حامدبی
1401/12/28
در پاسخ به nazanin :

سلام آقای محمد رضا. راستش نمی خواستم میون صبحت شما و خانم فیضی پریده باشم اما خب اینو می گم که بمونه هم برای شما و هم هرکسی که گذرش به اینجا افتاد.:)

توی این سال ها و تجربه ی هرچند ناچیزی که من داشتم در موضوعات مختلف، افراد وقتی اعلام به رفتن و ترک کردن می کنن، حالا چه در جمعی یا اصلا وقتی با کسی در رابطه هستن، می تونه چند دلیل داشته باشه.

گاهی اوقات فرد به دلیل تعلق خاطر به فردی و یا جایی خب دلش نمیاد بدون خداحافظی بره و اعلامش می کنه. با اندوه و شاید دلی شکسته. آقای حامد هم که گفتن با چشمانی شاید لبریز:)

گاهی اوقات به دلیل فشار های مختلف روانی فرد یکباره تصمیم به ترک کردن می گیره که خب اینم چند حالت می تونه داشته باشه: شاید کسی منتظر یک کلمه باشه. بمان! تا همین یک کلمه امیدی باشه برای جنگیدن، دل خوش کنکی باشه به این عنوان که کسی اینجا هست که به انتظار من نشسته. می رنجه از رفتن من. و من چرا باید برم؟ وقتی هنوز هم کسی رو دارم که بگه نرو بمون! بمون و در کنار ما بجنگ. گاهی اوقات هم فرد نیاز به زمان کوتاهی داره برای ریکاوری ذهنی و روحی و غیره و خب بعضی ها ترجیح بر این دارن که مدتی نباشن و یا تنها بمونن. اما خب این فرد هم مطمئنن 99 درصد دلش نمی خواد برای همیشه نباشه و این یکی هم دوست داره که بشنوه: برگرد، سر به ما بزن، نری که پشت سرت رو هم نگاه نکنی چرا که منتظرت هستیم و ...:)

پس در نهایت مطمئن باشید هرکس که قصد رفتنش رو اعلام کرد و به زبون آورد، ته ته دلش نمی تونه که دیگه برنگرده و باز هم میاد و فقط به یه کلمه نیاز داره. نمی شه منکرش شد که همه ی ما انسان ها نیاز به همین یکی دوتا کلمه داریم تا بتونیم دووم بیاریم. و باز هم مطمئن باشید که دلیلش اصلا خود نمایی نیست:) فقط طرف دلش نمیاد بی خداحافظی بره چون اصلا نمی تونه برای همیشه بره.

و اماا اونی که بی حرف میره و دیگه به زبون نمیاره و نمیگه که میرم، دارم میرم، دیگه میرم و..اون احتمال زیاد براش راحت بوده که دل بکنه. به قول آقای سخی یه جور توازنه:) یکی میگه میرم ولی برمیگرده. یکی هم نمیگه و یک دفعه جوری میره که انگاری هیچ وقت نبوده. استثنا هم وجود داره البته سوای همه ی اینها. 

زنده باشید

سلامی خدمت دوستان و خانواده عطرافشان یکی از عزیزان خونواده عطرافشان بهم پیام داد در واتساپ که در زیر کامنتی که گذاشتید بگو مگوهایی شده بنده از کسانی که از پیامم ناراحت شدن و همدردی کردن تشکر میکنم و کسانی که شاید ازرده خواطر شدن عذر میخوام. شما اگر پیام برادر و استاد عزیز اقای ارشیتکت رو در مورد بنده دیده باشید شاید مقداری رفع مشکل بشه . من بخاطر مساله ای که شدیدا درگیرش هستم نمیخواستم با اون موج انرژی منفی کامنت بذارم . مثل کسی که در باغی وارد بشه و همه دارن ازون باغ لذت میبرن شخصی مثل بنده با انرژی منفی وارد اون جمع بشه و همه رو درگیر انرژی منفی بکنه .یه درخواستی داشتم و اخرین امیدم همینه . از عزیزان خصوصا خواهران عزیز خصوصا کسانی که زیر این کامنتم پاسخ دادن و ابراز همدردی کردن برای مساله ای نیاز به مشاوره و راهنمایی و کمک شما دارم خواهش میکنم به اقای ارشیتکت پیام بدید تا موضوع رو به شما بگن و لطف بزرگی به بنده میکنید اگر درون زمینه راهنماییم کنید . از مدیریت عزیز عطرافشان هم میخوام این کامنتم ثبت کنه تا اگر کسی از خواهران خواست راهنمایی کنه اقای ارشیتکت کامنت بذاره زیر همین پست

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟