mme mme
2
1399/09/28

پیشنهاد برای خرید عطر

سلام بچه چطورین

بنده خیلی از عطر های مختلف رو تست کردم و سمپلشو دارم راستش خسته شدم  از این همه  رایحه های مختلف تصمیم گرفتم یک یا دو عطر رو انتخاب کنم  که همیشه ازشون استفاده کنم دوستان اگه امکانش هست جند تا عطر بهم معرفی کنن که این ویژگی هارو توش داشته باشه 

1- یه کار همه پسند باشه و پر بازخورد 

2- معتدل باشه بشه چهار فصل یا سه فصل ازش استفاده کرد

3- یه بوی بی آزار و مهربونی داشته باشه و بقیه رو اذیت نکنه

درود دوست عزیز

بی شک باید شما کارهای سیف رو انتخاب کنین که مجموعه ای از دیزاینری های با کیفیت و نیش های سیف میباشند.

مارلی ها گزینه مناسبی هستند . 5bcdc0a7c29afUc6JwB7EjUzj8nAywpIe.jpg #پافومز د مارلی پگاسوس Pegasus  ، 5bcdc3e8db77bEdzc81jhe5lbN5zr4H0r.jpg #پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف Layton Exclusif ​​​5bcdc0e0d58758uvCjsT6JQNrh2i3Rwen.jpg #پارفومز د مارلی گالووی (پرفیومز مارلی گلووی) Galloway  ، 5bcdc23196adb4OL_PVVJ7teSj8ekOi9T.jpg #پارفومز د مارلی کارلایل Carlisle 

دیور 5bcdc0d72ef8eQ3_2g2XBojmEyOdXcadH.jpg #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage  نسخه تویلت یک اچار فرانسه با پرفورمنس خوب و بازخورد بسیار زیاد و 4 فصل

یکم خاص تر میخواین 5cb2351eea2c2CW0ny7V2UyODR6LbyTBu.jpg #د فرگرنس هاوس پچولی سافران Patchouli Safran  از فرگرنس 5c0133dbe7483hyodCUXnuvFpvTdf1mRT.jpg #ممو پاریس آیریش لدر Irish Leather 

5bcdc0f9374dfXdFZJ8QlH-kXp-YwdPKk.jpg #آلفرد دانهیل آیکون ابسولوت Dunhill Icon Absolute 

5bcdc0e20bf8ejpjd9XVkS8Zb_XF3UgnX.jpg #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

5bcdc1e9d5fe9BzPU3ihqCf6_mtI8DbbW.jpg #ورساچه پورهوم دیلن بلو Versace Pour Homme Dylan Blue 

5bcdc09db857d7sOjXnteKJLpAqPSmeH_.jpg #تام فورد عود وود Oud Wood 

موارد بالا همگی بسیار پز بازخورد و سیف هستند ولی با توجه با فرمایشاتون فکر میکنم 5bcdc0d72ef8eQ3_2g2XBojmEyOdXcadH.jpg #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage  و 5bcdc3e8db77bEdzc81jhe5lbN5zr4H0r.jpg #پارفومز د مارلی لیتون اکسکلوسیف Layton Exclusif  و 5bcdc0f9374dfXdFZJ8QlH-kXp-YwdPKk.jpg #آلفرد دانهیل آیکون ابسولوت Dunhill Icon Absolute  گزینه مناسبی هستند برای شما .

alireza .xx alireza .xx
1399/09/29

دوست عزیز سوالت خیلی کلی بود،برای همچین عطری که تقریبا میشه عطره امضات لطف کنیدیه بیوگرافی از عطرایی که دوست داشتی وعطرایی که پسندنکردی کناره عطرایی که مورده پسندت بوده باستاره امتیاز بده ازیک تاپنج مثلا عطری که بیشترازبقیه پسندکردی پنج ستاره بزن،ببخشیدکه طولانی میشه ولی اینطور خیلی بهتر میشه راهنمایی کرد،باتوجه به عطرای زیادی که تست کردی وگمشدت پیدانکردی بدون گفتن بیوگرافی بویایی ممکن اینجا پیشنهاداتی داده بشه خریدکنید وبازم راضیتون نکنه.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟