architect architect
13
1401/12/10

کمک مالی به یکی از دوستان عطرافشانی

دوستان سلام.

متاسفانه ظاهرا یکی از اعضای خونواده عطرافشان به دلایلی دچار بیماری و مشکلات شدید مالی شدن. ایشون متاهل هستن و بچه نوزادی هم تو خونه دارن.

حالا شماره من رو تو عطر افشان دیدن و از بنده خواستن که با حفظ ابرو این مساله رو با شما در میون بذارم.

اینجا دوتا خواهش از عزیزان دارم. اول اینکه این از دوستان ریش سفیدی که تهرون تشریف دارن مثل جناب ابوترابی و جناب شوشتری و جناب irro  تقاضا دارم که اگه صلاح بدونن هماهنگی کنن تا ایشون بیان و از نزدیک کم و کیف قضیه رو بررسی کنیم.

ودوم اینکه اگه مدیریت موافق باشن ذیل همین کامنت راههای کمک به ایشون رو بررسی کنیم.

پیشاپیش از همراهی و مهر مدیریت محترم هم سپاسگذارم.

پاسخ مدیر : سلام عرض ادب
راه های ارتباط با شما کاربر گرامی درج می شود که کاربران دیگر مستقیم با شما در این مورد ارتباط بگیرند
moeinsarafrazi@gmail.com
09359766569

سلام معین عزیز:

خیلی ناراحت شدم از این موضوع که مطرح کردید و ممنونم از پیگیریت برادر جان. من در خدمت هستم و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.

architect architect
1401/12/10
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام معین عزیز:

خیلی ناراحت شدم از این موضوع که مطرح کردید و ممنونم از پیگیریت برادر جان. من در خدمت هستم و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد.

ارادتمندم جناب شوشتری. اگه صلاح میدونید به شماره من تو واتساپ یه پیغام بدید من هماهنگ کنم حضوری بیان خدمتتون چون من تهران نیستم. وببینیم چکار میشه کرد.

IRRO IRRO
1401/12/10

سلام جناب سرافرازی عزیز

جهت مشارکت در رفع مشکل دوست عزیزمون در خدمتم ،

ممنون از اطلاع رسانی شما

[EDITED] 1401/12/11 11:30
architect architect
1401/12/10
در پاسخ به IRRO :

سلام جناب سرافرازی عزیز

جهت مشارکت در رفع مشکل دوست عزیزمون در خدمتم ،

ممنون از اطلاع رسانی شما

ممنون جناب روحانی اگه صلاح دونستید به شماره واتساپ بنده یه پیام بدید تا اگه بشه هماهنگ شیم این بنده خدا رو حضوری ببینیم تا ببینیم چه میشه کرد

با سلام بنی آدم اعضای یک پیکرند....

من و ایشان نداریم....هرکس ممکنه براش مشکل پیش بیاد....مشکل اشان مشکل منه.....من در خدمتم

architect architect
1401/12/10
در پاسخ به ارژنگ بوترابی :

با سلام بنی آدم اعضای یک پیکرند....

من و ایشان نداریم....هرکس ممکنه براش مشکل پیش بیاد....مشکل اشان مشکل منه.....من در خدمتم

ممنون از بزرگیتون جناب ابوترابی. اگه ممکنه یه پیام به شماره من بدید ایشالا هماهنگ کنیم حضوری اگه بشه ببینیم چکار میشه براشون کرد. این شماره بنده ست: ۰۹۱۰۴۰۷۶۵۶۹

این کار بهترین کار دنیاست

سراسر خیر است بر همگان

آنکه میبخشد ، آنکه بخشیده میشود ! آنکه میبیند ، آنکه میشنود و دیگر حاضران این خانه که حتی بی خبرند از منبع نور لیک نور بر همگان میتابد

و اگر توسط بزرگان عطرافشان هدایت شود امکان هرگونه سوء استفاده منتفی خواهد بود

مصداق سنجی و سپس اجرایش بسیار پر زحمت خواهد بود لیک هرچه زحمت اش بیش پرتو اش نورانی تر و لیخند خدا شیرین تر !

و غیر از این نیز انتظار نرود از پروانگان معطر که گرد نور ( خدا ) میچرخند و شعله میجویند به سوختن ِ پر !

و بر حسب تجربه میگویم که هر که بر لبخند خدا سوء استفاده کند به رای شیطان ، پس آنگاه درگیر خشم خدا شود و خشم خدا مفر ندارد !

درودها بر همه ی دوستان ام که الحق معنی ی عطر و معطریت شناخته اند !

آفرین بر شما که این زیبایی در وصف نگنجد !

architect architect
1401/12/20

سلام و عرض ادب مجدد خدمت دوستان

ضمن تشکر  از عزیزانی که برای کمک به دوستمون اعلام امادگی کردن عرض کنم که در مورد کمک مالی به اون دوستمون حتی الامکان تحقیقات اولیه انجام شد.

ظاهرا ایشون مبلغی بدهکار شدن و برای کار به تهرون اومدن و به خاطر بدهی شدیدا تحت فشارن.

ایشون متاهل هستن و به تازگی صاحب فرزندی هم شدن و ضمنا فاقد سو پیشینه هستن. بیماری و مشکلات جسمی هم دارن که فعلا حل و فصل بدهی اولویتشون هست.

حالا اگه مدیریت و اعضای خانواده عطرافشان موافق باشیم میتونیم به دوصورت به ایشون کمک کنیم.

۱_ شماره کارتی در نظر گرفته بشه و هرکس به هر میزان تمایل داشت به ایشون کمک کنه.

۲_ گروهی تشکیل بدیم و هرکدوم یکی از عطرامون رو به نفع ایشون به فروش بذاریم.

ممنون میشم اگه دوستان همفکری کنن. ضمن این که از خانومای عضو خانواده عطرافشان مخصوصا بزرگوارانی که به نوعی پیشکسوتان جمع هستن مثل خانم مونا، خانم ماری، خانم فاتیما و سایر بزرگواران درخواست دارم درصورت صلاحدید تو این امر مشارکت کنن.

مجددا شماره واتساپ رو برای ارتباط عزیزان میذارم:

۰۹۱۰۴۰۷۶۵۶۹

سلام معین عزیز:

راستش به نظر من فروش عطر و این داستان ها یکمی زمانبر هست و اگر همه موافق باشمن همونطور که گفتی هرکس در حد توانش کمکی رو واریز کنه بهتره

architect architect
1401/12/21

سلام جناب شوشتری. بله قطعا هرکی بتونه نقدی کمک کنه بهتره. دوستانی که تمایل دارن یه پیام به شماره واتساپ بنده بدن ممنون میشم

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟