Shaghayegh Shaghayegh
12
1401/11/21

معرفی جایی برای عطرهای اجمل

سلام 

لطفا سایتی معرفی کنید بتونم با خیال راحت عطر اجمل بخرم یه سایتی ک امتحانشو پس داده 

عطرهایی مثل شادو امور - اوروم و...

من فیک این هارم دیدم متاسفانه 

خلاصه اگ‌میشناسید جایی و ممنون میشم معرفی کنید.

Shaghayegh Shaghayegh
1402/04/23
در پاسخ به Mercedes :

سلام از کدوم سایت خریدین که فیک بود؟اگه اطلاع رسانی کنید سایت های فیک فروش رو به دوستان در خرید محصولات اصل کمک کرده اید🙏

ما...هو..ر..ا

اما وقتی متوجه شدم بهشون گفتم و توضیح دادم و اون ها هم در کمال ادب پیگیری کردند عطر و ازم گرفتند و پولمو پس دادند.

واقعا ازین اخلاقشون خوشم اومد که مقاومت نکردند الکی بگن نه اصله 

با اولین پاف آنچنان بوی الکل پیچید که انگار رفتم تزریقاتی

مثلا لی..لی..وم

اصلا خوب نبود چون جنس فیک دادند بعد من باید باهاشون بحث میکردم که فیکه قبول نمیکردند خیلی رو اعصاب بود ولی به زور پس گرفتند گفتند باشه اصل شو میفرستیم یعنی اخرش قبول کردند فقط باید اعصاب منو خورد میکردند

بعد باز عطری که دادند و راضی نبودم تولید امارات بود ولی دیگه حوصله شونو نداشتم پیگیری نکردم 

یعنی اگه بخوام تجربیات پانزده سالمو بگم از کوچه مروی ( به جز اقای دبستانی) تا وزرا اوووووووه تا آنلاین انقدر زیاده که...

نهایتش اینو فهمیدم چند جا رو شناسایی کردم هم اورجینال میفروشند هم با ادب واقعی اند نه ساختگی فقط از همون جاها خرید میکنم مثل بچه آدم اعصاب خودمم خورد نمیشه خیالم هم راحته تو ارتباط باهاشونم  الحمدلله تا حال مشکل نداشتم

یکیش همین عطرافشان 

Mercedes Mercedes
1402/04/24
در پاسخ به Shaghayegh :

ما...هو..ر..ا

اما وقتی متوجه شدم بهشون گفتم و توضیح دادم و اون ها هم در کمال ادب پیگیری کردند عطر و ازم گرفتند و پولمو پس دادند.

واقعا ازین اخلاقشون خوشم اومد که مقاومت نکردند الکی بگن نه اصله 

با اولین پاف آنچنان بوی الکل پیچید که انگار رفتم تزریقاتی

مثلا لی..لی..وم

اصلا خوب نبود چون جنس فیک دادند بعد من باید باهاشون بحث میکردم که فیکه قبول نمیکردند خیلی رو اعصاب بود ولی به زور پس گرفتند گفتند باشه اصل شو میفرستیم یعنی اخرش قبول کردند فقط باید اعصاب منو خورد میکردند

بعد باز عطری که دادند و راضی نبودم تولید امارات بود ولی دیگه حوصله شونو نداشتم پیگیری نکردم 

یعنی اگه بخوام تجربیات پانزده سالمو بگم از کوچه مروی ( به جز اقای دبستانی) تا وزرا اوووووووه تا آنلاین انقدر زیاده که...

نهایتش اینو فهمیدم چند جا رو شناسایی کردم هم اورجینال میفروشند هم با ادب واقعی اند نه ساختگی فقط از همون جاها خرید میکنم مثل بچه آدم اعصاب خودمم خورد نمیشه خیالم هم راحته تو ارتباط باهاشونم  الحمدلله تا حال مشکل نداشتم

یکیش همین عطرافشان 

خیلی سخت شده تو ایران پیدا کردن اصل هر چیزی نه فقط عطر بلکه به گوشی تلفن همراه و لوازم خانگی و حتی یک خودکار هم رسوخ کرده،طوری های کپی میزنن از رو محصولات که با چشم فرد عادی تشخیص داده نمیشه.

من یکماه پیش از ر.......حا سفارش داشتم تا اینجا هیچ چیز مشکوکی پیدا نکردم گویا واقعا اصله

لی......یوم هم قبلا یک باتل خریدم چیز مشکوکی ندیدم ولی الان که شما گفتین نگران شدم

ایرا......وس هم خرید داشتم عطر با کیفیتی بود و از نظر رایحه و جعبه و ... موردی ندیدم که دلیل فیک بودن عطر باشه البته امروزه انقد فیک ها پیشرفت کردن  فقط کسی متوجه میشه که چند سال استفاده کرده باشه اون عطرو

من تهران نیستم و از وضع بازار اونجا مطلع نیستم ولی تو اصفهان هم فروشگاه مورد اعتماد پیدا نمیشه مگر همین تی......تو که اونم کارای محدودی داره

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟