انتخاب عطرزنانه

درودبر دوستان خوشبوی عطرافشانی

خانمی 41ساله اما درظاهرجوانتر وخیلی خیلی سخت پسند هستم درانتخاب عطرواقعا بویی که شیفتش بشم تابحال نیافتم 

فقط بتازگی فرنچ لدرازمموپاریس روتست کردم وتاحدی خوشم اومداما جایی نتونستم دستریزازش پیداکنم 

اصلادرنت شناسی حرفه ای نیستم اما متوجه شدم نت رز درعطرها رو خیلی دوست دارم 

چون ال ایوسن لورن ولانوین تورز روهم تاحدی میپسندم واین سه عطر رز درشون مشترکه 

عطر کلینیک اروماتیک الگزیرروهم بسیارزیاددوست دارم بااینکه گرم وسنگینه اما خیلی میپسندم

لطفا عطر خیلی خوشبو والبته رزی بهم معرفی کنید که گرم هم نباشه پیشاپیش از اهنماییتون سپاسگزارم

سلام با توجه به سلیقه خاصتون پیشنهادم این عطرهاست

Patchouli Ardent #گرلن پچولی اردنت Patchouli Ardent 

Elise #رانس 1795 الیز Elise 

اولویت انتخاب تست براتون گرلن پچولی آردنت باشه . پچولی کهنه همراه رز داره برای خودم بعد کلینیک آروماتیکس الکسیر بهترین عطر مجموعه ام محسوب میشه. هیچکدوم رو بدون تست نخرید اما تستشون کنید. 

در پاسخ به فاطمه فیضی :

سلام با توجه به سلیقه خاصتون پیشنهادم این عطرهاست

Patchouli Ardent #گرلن پچولی اردنت Patchouli Ardent 

Elise #رانس 1795 الیز Elise 

اولویت انتخاب تست براتون گرلن پچولی آردنت باشه . پچولی کهنه همراه رز داره برای خودم بعد کلینیک آروماتیکس الکسیر بهترین عطر مجموعه ام محسوب میشه. هیچکدوم رو بدون تست نخرید اما تستشون کنید. 

ممنونم عزیزم ازپیشنهادهاتون حتما تست میکنم 

باورکنید اینقدرمن پول سمپل ودستریزدادم اما بی حاصل دیگه نمیدونم چه کنم 

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام جناب شوشتری سپاسگزارم بابت پیشنهادتون بایدعطرخاصی باشه البته هیچ تصوری از نت فلز ندارم باید تستش کنم حتما

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام ممنونم جناب شوشتری از پیشنهادتون حتما تست خواهم کرد 

آرامیس آرامیس
1401/11/18

Elixir Des Merveilles EDP #هرمس الکسیر دس مرویلس ادو پرفیوم Elixir Des Merveilles EDP 

عجیب ، بی نظیر و جادویی

اگر کارهای گلی بپسندین هم 

Athalia #پارفومز د مارلی آتالیا Athalia 

در پاسخ به آرامیس :

ممنونم عزیزم اتفاقاسمپل این عطرپرطرفدارروهم گرفتم اما نپسندیدم برای خودم هم عجیبه چون خیلی هادوسش دارن

در پاسخ به شبنم رستمی :

سلام ممنونم جناب شوشتری از پیشنهادتون حتما تست خواهم کرد 

سلام شبنم جان:

باید خدمت شما عرض کنم نت های فلزگون در عطر ها حالات و اشکال مختلفی در طراحی دارند. اما نت و هرم فلزی در این عطر به صورت گرم و داخته فرموله شده. حسی شبیه به بوی متصاعد شده از فلز در حال برشکاری 

سلام عزیزم کار میدنایت پویزن دیور رو تست بزن. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟