rozhan rozhan
9
1399/09/18

انتخاب عطر تا ۲/۵ میلیون

سلام دوستان من قصد خرید عطر دارم ولی ازون جایی که تا حالا عطر نگرفتم میخواستم که شما راهنماییم کنید من از عطر هایی که بوی شیرین دارن متنفرم و عاشق عطر های تلخم ولی نمیدونم چه عطری انتخاب کنم که هم پخش بو و ماندگاریش خوب باشه و هم خب دیگه تلخ باشه بودجمم واسه خرید حد اکثر دو میلیون و پانصد تومنه اگه عطر خاصی مد نظرتون هست که این خصوصیات رو داشته باشه ممنون میشم پیشنهاد بدید 

alireza .xx alireza .xx
1399/09/19

سلام خانوم روژان برای شمابهتره گزینه سیف وبدون ریسک پیشنهادداد،،این روزابرای خریدعطربایدخیلی دقت کردچون قیمتا خیلی بالارفته وتاجایی که امکان داره سعی کنیدعطری بدون تست نخرید،،چندگزینه پیشنهادمیدم 

5bcdc0a93b0d9kiPOyNwYxq7w4qDH8F9b.jpg #هرمس ژور دهرمس Jour d'Hermes 

5bcdc07219431tBHIbUSKbBtgSc-_VQ_9.jpg #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

گلی گلی
1399/09/19
در پاسخ به alireza .xx :

سلام خانوم روژان برای شمابهتره گزینه سیف وبدون ریسک پیشنهادداد،،این روزابرای خریدعطربایدخیلی دقت کردچون قیمتا خیلی بالارفته وتاجایی که امکان داره سعی کنیدعطری بدون تست نخرید،،چندگزینه پیشنهادمیدم 

5bcdc07219431tBHIbUSKbBtgSc-_VQ_9.jpg #بولگاری جاسمین نویر ادو پرفیوم Jasmin Noir EDP 

آره موافقم..البته 5bcdc1560c5aeLZa55NBydvSgU2PhmUDk.jpg #جیونچی داهلیا نویر Dahlia Noir  از جیوانچی هم من تازه تست کردم بوی لوازم آرایش میده اونم تونستی یه تستی بکن رایحه با کلاسی داره

Maary Maary
1399/09/19

با سلام..‌اینها رو هم تست کنید

انژه دمون پرفیوم جیونچی(شیشه سیاه)

انژه دمون سکرت الکسیر جیونچی(شیشه بنفش)

جور د هرمس ابسلو

ایسی میاکه لئو دیسی

کریستال نویر ورساچه

.

rozhan rozhan
1399/09/19
در پاسخ به alireza .xx :

سلام مرسی از پیشنهادتون اگر باز هم چیزی به ذهنتون اومد ممنون میشم بگید

rozhan rozhan
1399/09/19
در پاسخ به Maary :

با سلام..‌اینها رو هم تست کنید

انژه دمون پرفیوم جیونچی(شیشه سیاه)

انژه دمون سکرت الکسیر جیونچی(شیشه بنفش)

جور د هرمس ابسلو

ایسی میاکه لئو دیسی

کریستال نویر ورساچه

.

سلام ممنون از پیشنهادتون حتما تست میکنم

alireza .xx alireza .xx
1399/09/20
در پاسخ به rozhan :

سلام مرسی از پیشنهادتون اگر باز هم چیزی به ذهنتون اومد ممنون میشم بگید

خواهش میکنم،البته میشه گفت هشتاددرصده عطرای زنونه یه ته بوی شیرین دارن که خیلیاش زننده نیست ومن فکرمیکنم منظوره شما ازشیرین بعضی عطرای خیلی شیرین مثل لانکوم لاویست بل باشه ولی بعضی عطراهستن که شیرینی خیلی ملایمی دارن که خیلی محسوس نیستن مثل 5bcdc084d823bxkifOieEU7M7OkKDvePk.jpg #جنیفرلوپزاستیل Jennifer Lopez Still  

5bcdc07bc3cc90LB2fMQk0DCm-h12MFN9.jpg #ورساچه برایت کریستال Bright Crystal 

5bcdc08fc49b1VBckHfQ_aGi7voWq8nCx.jpg #جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret ،،،ازبین این چندگزینه که آبجیم داره انصافا ورساچه برایت کریستال وجیوانچی....سکرت روخودم بعنوان یه مرد خیلی پسندمیکنم،،عطرای زنانه ملیح وبسیارعامه پسندی هستن.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟