ف.الف ف.الف
15
1401/11/02

عطر با رایحه غالب گل برف

سلام دوستان. دنبال عطری با رایحه گل برف یا همون lily of the valley میگردم. Diorissimo رو خوب باهاش آشنام چون از زمان کودکی ام عطر مادرم بوده و الان هم شیشه خالی با دو‌سه قطره عطرش رو دارم. خود گل رو هم بو کرده ام و میتونم بگم دیوریسیمو در شبیه سازیش شاهکاره. میخواستم بدونم شما دوستان عطر دیگری که رایحه این گل توش خیلی bold باشه میتونید به من معرفی کنید؟ 

پیشاپیش از همگی دوستان سپاسگزارم 🌸

راستی عطر مریمم رو هم انتخاب کردم: مریم پریس مونته کارلو

ف.الف ف.الف
1401/11/05
در پاسخ به افشار :

سلام . برای نت موگه که بصورت غالب باشه تو ترکیبات عطر همون دیوریزیمو ی شاهکاره .

به غیر از دیوریزیمو . عطری فلوغ د کریستال از لالیک رو پیشنهاد میکنم . عطر جذاب و خیلی فمیننی هست . قیمتش خوبه . کیفییت هم عالیه . 

ی پیشنهاد دیگه هم دارم . تو ایران گیر نمیاد البته . اسمش وایت گاردنیا هست از برند ایلومینوم . این عطر عروسی کیت میدلتون هم بود و کلی معروف شد . عطر فوق العاده زیباییه . قیمتش هم خیلی گرون نیست .

سلام 

بله دیوریسیمو که واقعا شاهکاره و اگه موارد دیگه ای که فرمودین رو پیدا نکردم برای تست، همون رو میذارم تو گزینه خرید.

ممنونم از راهنماییتون. سعی میکنم همه شون رو پیدا کنم و تست کنم حتما. وایت گاردنیا رو هم سعی میکنم پیدا کنم و بگم برام بفرستن 🙏🙏🙏

ف.الف ف.الف
1401/11/06
در پاسخ به افشار :

سلام . برای نت موگه که بصورت غالب باشه تو ترکیبات عطر همون دیوریزیمو ی شاهکاره .

به غیر از دیوریزیمو . عطری فلوغ د کریستال از لالیک رو پیشنهاد میکنم . عطر جذاب و خیلی فمیننی هست . قیمتش خوبه . کیفییت هم عالیه . 

ی پیشنهاد دیگه هم دارم . تو ایران گیر نمیاد البته . اسمش وایت گاردنیا هست از برند ایلومینوم . این عطر عروسی کیت میدلتون هم بود و کلی معروف شد . عطر فوق العاده زیباییه . قیمتش هم خیلی گرون نیست .

مجددا سلام. 

لالیک رو طبق راهنمایی شما سفارش دادم و مطمئنم از لحاظ کیفیت حداقل، راضی کننده خواهد بود.

فقط مشکل اینجاست که باتل بسیار زیبایی داره که مستعده برای تشبیه شدن به یکی از وسایل منزل شما 😁🤭

[EDITED] 1401/11/06 11:56
افشار افشار
1401/11/06
در پاسخ به ف.الف :

مجددا سلام. 

لالیک رو طبق راهنمایی شما سفارش دادم و مطمئنم از لحاظ کیفیت حداقل، راضی کننده خواهد بود.

فقط مشکل اینجاست که باتل بسیار زیبایی داره که مستعده برای تشبیه شدن به یکی از وسایل منزل شما 😁🤭

پیشاپیش مبارک باشه . نه ما چیزی که شبیهه فلوغ د کریستال باشه نداریم 🤣🤣

عزیزم سلام نتیجه تستت رو حتمن اینجا درمیون بزار با ما چون من هم دوست دارم این روایح رو. 💖

ف.الف ف.الف
1401/11/13
در پاسخ به Someone Out There Saba :

عزیزم سلام نتیجه تستت رو حتمن اینجا درمیون بزار با ما چون من هم دوست دارم این روایح رو. 💖

سلام صبا جان 

عطر فلور د کریستال از لالیک امروز به دستم رسید. رایحه گل موگه در این عطر ضعیف تر از دیوریسیمو ست ولی خیلی قشنگ با بقیه نوتها ترکیب شده و فکر میکنم برای علاقمندان به این گل، عطر قابل قبولی باشه. پخش و ماندگاریش متوسطه همراه با کیفیت خوب عطرهای لالیک، ولی فکر کنم بهار بهتر خودش رو نشون بده

آخرین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟