ف.الف ف.الف
15
1401/11/02

عطر با رایحه غالب گل برف

سلام دوستان. دنبال عطری با رایحه گل برف یا همون lily of the valley میگردم. Diorissimo رو خوب باهاش آشنام چون از زمان کودکی ام عطر مادرم بوده و الان هم شیشه خالی با دو‌سه قطره عطرش رو دارم. خود گل رو هم بو کرده ام و میتونم بگم دیوریسیمو در شبیه سازیش شاهکاره. میخواستم بدونم شما دوستان عطر دیگری که رایحه این گل توش خیلی bold باشه میتونید به من معرفی کنید؟ 

پیشاپیش از همگی دوستان سپاسگزارم 🌸

راستی عطر مریمم رو هم انتخاب کردم: مریم پریس مونته کارلو

ف.الف ف.الف
1401/11/03
در پاسخ به Fatimah :

سلام Fatimah جان . ممنونم از راهنماییت. ریویوی شما رو درباره این عطر خوندم. به نظرت گل موگه یا همون برف، کاملا خودش رو نشون میده یا قاطی گلهای دیگه محوه؟ و اینکه میدونی کجا میتونم تستش کنم؟

Fatimah Fatimah
1401/11/03
در پاسخ به ف.الف :

سلام Fatimah جان . ممنونم از راهنماییت. ریویوی شما رو درباره این عطر خوندم. به نظرت گل موگه یا همون برف، کاملا خودش رو نشون میده یا قاطی گلهای دیگه محوه؟ و اینکه میدونی کجا میتونم تستش کنم؟

سلام مجدد 🤍

اون گلی که وسط ریویو گفتم بوی مشخصی داره ولی من نمیدونم چیه، اون همون موگه یا گل برف بوده😂 خیلی طرفدار موگه نیستم ولی خب کار سبز و وایت فلورال قشنگیه، مجموعا این عطرو دوست دارم

من خودم سمپل این کار رو از یکی از سایتای معروف سال پیش خریده بودم...  

والا عطرای بایردو رو مثل خیلی از کارای نیشباید سفارش بدین براتون بیارن،  به سایتای عطرفروش معتبر واتسپ پیام بدین و بپرسین و یا از طریق انلاین شاپ های اروپا و کانادا و امثالهم سفارش بدینشون، اکثرشون سفارش میگیرن بخصوص اونایی که انلاین شاپ لوازم ارایشی بهداشتی اروپا و کانادا هستن 

Hani Hani
1401/11/03

مبارکت باشه دوست عزیزم

مریم پریس مونت کارلو خیلی شفاف و معصوم و زیباست

اگه من ملکه قصر بدجنسی نبودم حتما ابتیاع می کردم واسه خودم😂

ف.الف ف.الف
1401/11/03
در پاسخ به Fatimah :

سلام مجدد 🤍

اون گلی که وسط ریویو گفتم بوی مشخصی داره ولی من نمیدونم چیه، اون همون موگه یا گل برف بوده😂 خیلی طرفدار موگه نیستم ولی خب کار سبز و وایت فلورال قشنگیه، مجموعا این عطرو دوست دارم

من خودم سمپل این کار رو از یکی از سایتای معروف سال پیش خریده بودم...  

والا عطرای بایردو رو مثل خیلی از کارای نیشباید سفارش بدین براتون بیارن،  به سایتای عطرفروش معتبر واتسپ پیام بدین و بپرسین و یا از طریق انلاین شاپ های اروپا و کانادا و امثالهم سفارش بدینشون، اکثرشون سفارش میگیرن بخصوص اونایی که انلاین شاپ لوازم ارایشی بهداشتی اروپا و کانادا هستن 

مرسی فاطیما جان از راهنماییت 🌷🌷🌷

ف.الف ف.الف
1401/11/03
در پاسخ به Hani :

مبارکت باشه دوست عزیزم

مریم پریس مونت کارلو خیلی شفاف و معصوم و زیباست

اگه من ملکه قصر بدجنسی نبودم حتما ابتیاع می کردم واسه خودم😂

هانی جان عزیزم مرسی 🥰 البته انتخابش کردم و هنوز نخریدمش. ایشالا یه پولی جور بشه اولین عطری که بخرم اونه. 

ملکه قصر بدجنسی هم بدجنس نیست، فقط خیلی جذبه داره😍 😉 

سلام دوست عزیز

عطر  موگه ان فلوغ یا آنطور که در سایت عطرافشان نوشته موگت ان فلورز از برند ایوروشه بوی غالب موگه دارد

ف.الف ف.الف
1401/11/03
در پاسخ به لاله ایزدی :

سلام دوست عزیز

عطر  موگه ان فلوغ یا آنطور که در سایت عطرافشان نوشته موگت ان فلورز از برند ایوروشه بوی غالب موگه دارد

ممنونم دوست عزیز 🥰

عطرهای ایوروشه یه مقدار سخت گیر میان. ولی میگردم. اکثرا نوت های شفافی دارن 

Hani Hani
1401/11/04
در پاسخ به ف.الف :

هانی جان عزیزم مرسی 🥰 البته انتخابش کردم و هنوز نخریدمش. ایشالا یه پولی جور بشه اولین عطری که بخرم اونه. 

ملکه قصر بدجنسی هم بدجنس نیست، فقط خیلی جذبه داره😍 😉 

😂😂😂مرسی عزیزم

انشالله به زودی تهیه میکنی و توی بهترین موقعیت ها ازش استفاده میکنی و باهاش خاطرات قشنگی میسازی☺️❣️

افشار افشار
1401/11/05

سلام . برای نت موگه که بصورت غالب باشه تو ترکیبات عطر همون دیوریزیمو ی شاهکاره .

به غیر از دیوریزیمو . عطری فلوغ د کریستال از لالیک رو پیشنهاد میکنم . عطر جذاب و خیلی فمیننی هست . قیمتش خوبه . کیفییت هم عالیه . 

ی پیشنهاد دیگه هم دارم . تو ایران گیر نمیاد البته . اسمش وایت گاردنیا هست از برند ایلومینوم . این عطر عروسی کیت میدلتون هم بود و کلی معروف شد . عطر فوق العاده زیباییه . قیمتش هم خیلی گرون نیست .

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟