ولنتینو پینک یا باربری

رایحه سافت،آبنباتی،توت فرنگی طور(حداقل فضای گلی)

ولنتینو پینک یا باربری فور هر 

(در جریان این هستم سیلاژ باربری بهتره اما به لحاظ رایحه کدوم شیک تره؟)

باربری فور هر از دید من شیک تره ولنتینو اغواگرتر

ولی به نظرم سمپل بگیرین 

برای من به عنوان یه مرد جذاب تره که پارتنرم بوی باربری فور هر بده

Hani Hani
1401/10/27

سلام خانم میلانی عزیزم❣️😊

من هر دو عطر رو دارم

هر دو حداقل فضای گلی رو دارن

باربری هر رایحه شیک تری داره

ولنتینو پینک رایحه ی آبنباتی آدامس توت فرنگی بیشتری داره و ملوس تره و به نظرم رو تن خانم جوان زیر 30 سال خیلی بهتر میشینه و واسه اون سن جذابیت خیلی زیادی داره مخصوصا اگه اون خانم خودش هم ملیح و ملوس و آروم باشه با حداقل آرایش و لباسهای روشن و شاد

برخلاف نظراتی که قبلا خونده بودم اونقدرا شیرین نیست و رایحه آزار دهنده ای نداره. رایحه اش کاملا سافته مخصوصا خط بویی که به جا میذاره واقعا ملوس و دوست داشتنیه

باربری هر رایحه ی پیچیده تر و جاافتاده تری داره ولی میزان آبنباتی/ توت فرنگی بودنش کمتره

من واسه سن خودم باربری هر رو ترجیح میدم و در حال حاضر ولنتینو پینک رو دادم به خواهرم چون واسه من زیادی ملوس شده بود یا من زیادی بزرگ شدم واسه این رایحه😅

alireza .xx alireza .xx
1401/10/27

سلام و عرض ادب .

اینارو هم تست بگیرید :

آریانا گراندی اری

ویکتوریا سکرت اسکندلوس

اتکینسونز گلد فیر این مای فیر 

Ch زنانه تا حدودی

در پاسخ به Hani :

سلام خانم میلانی عزیزم❣️😊

من هر دو عطر رو دارم

هر دو حداقل فضای گلی رو دارن

باربری هر رایحه شیک تری داره

ولنتینو پینک رایحه ی آبنباتی آدامس توت فرنگی بیشتری داره و ملوس تره و به نظرم رو تن خانم جوان زیر 30 سال خیلی بهتر میشینه و واسه اون سن جذابیت خیلی زیادی داره مخصوصا اگه اون خانم خودش هم ملیح و ملوس و آروم باشه با حداقل آرایش و لباسهای روشن و شاد

برخلاف نظراتی که قبلا خونده بودم اونقدرا شیرین نیست و رایحه آزار دهنده ای نداره. رایحه اش کاملا سافته مخصوصا خط بویی که به جا میذاره واقعا ملوس و دوست داشتنیه

باربری هر رایحه ی پیچیده تر و جاافتاده تری داره ولی میزان آبنباتی/ توت فرنگی بودنش کمتره

من واسه سن خودم باربری هر رو ترجیح میدم و در حال حاضر ولنتینو پینک رو دادم به خواهرم چون واسه من زیادی ملوس شده بود یا من زیادی بزرگ شدم واسه این رایحه😅

ممنون هانیه جانم♥️

تو یوتیوب خیلی ویدئو از بلاگرا و یوتیوبرای عطر دیدم.

تو سایت فرگرنتیکا که مرجع عطرای بازای دنیاس تقریبا تمام کامنتارو خوندم

چیزی که فهمیدم همشون رو این تاکید کردن که توت فرنگی و توتای قرمز و اون حالت سینتیک و آبنباتی تو باربری هر مشخص تره.

تو آکوردای باربریم من اصلا آکورد فلورال(گلی)ندیدم و همشون رو اون وایب ملوس و دخترونه بدون استثنا تاکید کردن.

برای ولنتینو پینک یه ویدئو دیدم که یکی گفته بود کاملا بوی بوکت رز میده.

تو بهترین حالت نوشته بودن پنجاه درصد بوی رز میده پنجاه درصد توت فرنگی خصوصا توی درای داون آکورد گلیش مشخص میشه.

در کل سیلاژ ولنتنیناهای ولنتینو رو از پودرش میشناسم که یکم پایینه.

و توی ولنتینو پینک اختلاف نظر خیلی زیاده بعضیا شامشون فقط بوی رز می‌فهمه بعضیا ترکیب رز و توت فرنگی ترسیدم که یه وقت جز دسته اول نباشم😂

در کل این حالت گلیم که توصیفش کردن یکم دل چرکینم کرد و در نهایت سمپل باربری هر رو سفارش دادم 

به دستم که برسه حتما یه ریویو میذارم

Hani Hani
1401/10/28
در پاسخ به شکیلا میلانی :

ممنون هانیه جانم♥️

تو یوتیوب خیلی ویدئو از بلاگرا و یوتیوبرای عطر دیدم.

تو سایت فرگرنتیکا که مرجع عطرای بازای دنیاس تقریبا تمام کامنتارو خوندم

چیزی که فهمیدم همشون رو این تاکید کردن که توت فرنگی و توتای قرمز و اون حالت سینتیک و آبنباتی تو باربری هر مشخص تره.

تو آکوردای باربریم من اصلا آکورد فلورال(گلی)ندیدم و همشون رو اون وایب ملوس و دخترونه بدون استثنا تاکید کردن.

برای ولنتینو پینک یه ویدئو دیدم که یکی گفته بود کاملا بوی بوکت رز میده.

تو بهترین حالت نوشته بودن پنجاه درصد بوی رز میده پنجاه درصد توت فرنگی خصوصا توی درای داون آکورد گلیش مشخص میشه.

در کل سیلاژ ولنتنیناهای ولنتینو رو از پودرش میشناسم که یکم پایینه.

و توی ولنتینو پینک اختلاف نظر خیلی زیاده بعضیا شامشون فقط بوی رز می‌فهمه بعضیا ترکیب رز و توت فرنگی ترسیدم که یه وقت جز دسته اول نباشم😂

در کل این حالت گلیم که توصیفش کردن یکم دل چرکینم کرد و در نهایت سمپل باربری هر رو سفارش دادم 

به دستم که برسه حتما یه ریویو میذارم

چه جالب من جزو دسته دومم به هیچ وجه بوی گلی ازش نگرفتم با اینکه شامه ام خیلی خوب رز رو تشخیص میده 😅😅

مبارک باشه عزیزم منکه عاشق باربری هر هستم و اصلا حس سنتتیکی که بد و آزاردهنده باشه ازش نمیگیرم امیدوارم شمام دوستش داشته باشی😍😍😍

lili sahm lili sahm
1401/10/29

اگه دوست دارین رایحه سافت، آبنباتی طور با توت فرنگی غالب داشته باشه قطعا ولنتینو پینک رو بگیرین. 

اما بشخصه باربری فور هر رو خیلی بیشتر ترجیح میدم. باربری فور هر به مراتب پیچیده تره بنظرم و بالغتره. تو باربری هر کاملا ژن باکارات رژ طورش رو حس میکنم. انگار باکارات رژیه که فمینین تر و جوون تر شده. اما ولنتینو پینک رایحه خیلی ساده ای داره. واسه من فقط توت فرنگیه و کمی رز. رسما انگار مربای توت فرنگیه+مربای گل سرخ هرچند اصلا به شیرینی و غلیظی مربا نیست.

اما از طرفی هم فک کنم ولنتینو پینک همه پسندتر باشه. نظر همسرم درباره باربری هر این بود که "بوی شیمیایی میده. انگار پلاستیکه" اما ولنتینو پینک بنظرش خوشبو بود. 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟