بوی جنگل بارانی

اواخر شهریور ماه بود که داشتیم میرفتیم چالوس، شب بود که مرزن آباد رو ‌رد کردیم و افتادیم تو بزرگراه و بارون شروع شد. حدود ۵ دقیقه بود که تو بزرگراه میرفتیم که بوی جنگل باران خورده شروع شد. نمیدونم شما عطرافشانی های عزیز هم تجربه این بو رو در اون منطقه در یک‌شب بارانی داشتید یا نه؟ به نظر شما آیا میشه عطری پیدا کرد که نزدیک به اون بو باشه؟ 

Perfumex Perfumex
1401/10/25

درود جناب کشاورز

از برند مارلی عطر بایرلی کاملا روایتگر همین ماجراست تست فراموش نشه حتما تست کنید 

محسن محسن
1401/10/25

سلام و عرض ادب

گفتنی ها رو دوستان گفتند، بنده هم این کار رو که همینجا بهم معرفی شد و قیمت مناسبی داره اضافه میکنم

Insurrection Black #رایان تردیشن اینسورکشن بلک Insurrection Black ​​​​​​

و چون این سبک رایحه رو دوست دارم، قطعا این صفحه رو چک خواهم کرد برای مشاهده پیشنهادات عزیزان

سلام
نمیدونم چه نوع جنگلی و چه نوع رایحه ای در خاطرتون مونده. اما در جنگل بوی خاک، سبزه ، برگ های سبز درختان و بوته ها، چوبهای جنگل ... هر کدوم یک بویی دارن.
بوی بوته ها: ایس میاکی  لئو بلو، جووی له ژو سونت فت
بوی چمن و طراوت برگها و سبزه ها: کارتیر رودستر، ناسوماتو هیندو گرس، آمواژ پرتریال (مردانه)
بوی چوب درختان( و تا حدی بوی سوخته و ذغال): لالیک انکر نویر نسخه اصلی- نسخه اکستریم- و نسخه اسپرت، دسکوراد هی وود راکی مانتین، بنتلی ابسولوت، آزارو ویزیت
بوی پوست درختان (بخصوص پوست درخت بید): عطرهای کندری (اینسنسی) مثل کاردینال جیمز هیلی و فونیشیا، فیلیپو سورسینلی رلیکویا
روایح کاجی-سروی: هالستون  زد 14- پولو سبز، آنتونیو پیکه کئوروم، لوو 07- لوو 07 انونیمو
...

پینو سیلوستر سبز
کارون یاتاقان
آرامیس دیواین

alireza .xx alireza .xx
1401/10/26

برند دسکوارد یه چندتا کار چوبی دارد پیشنهاد میکنم تست بگیری 

راکی مانتین ، هی وود ، وود فورهیم

حامدبی حامدبی
1401/10/26

Chic Shaik No 70 #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70  

وقتی زمین خشک باشه و بوته و برگ های غبار کرفته که با قطره های اول باران خیس میشن یه بوی خاکی نمدار بوی بارون از بوته خنک بلند میشه همین بو رو تداعی میکنه 

در پاسخ به One Flew Over the Cuckoo's Nest :

سلام
نمیدونم چه نوع جنگلی و چه نوع رایحه ای در خاطرتون مونده. اما در جنگل بوی خاک، سبزه ، برگ های سبز درختان و بوته ها، چوبهای جنگل ... هر کدوم یک بویی دارن.
بوی بوته ها: ایس میاکی  لئو بلو، جووی له ژو سونت فت
بوی چمن و طراوت برگها و سبزه ها: کارتیر رودستر، ناسوماتو هیندو گرس، آمواژ پرتریال (مردانه)
بوی چوب درختان( و تا حدی بوی سوخته و ذغال): لالیک انکر نویر نسخه اصلی- نسخه اکستریم- و نسخه اسپرت، دسکوراد هی وود راکی مانتین، بنتلی ابسولوت، آزارو ویزیت
بوی پوست درختان (بخصوص پوست درخت بید): عطرهای کندری (اینسنسی) مثل کاردینال جیمز هیلی و فونیشیا، فیلیپو سورسینلی رلیکویا
روایح کاجی-سروی: هالستون  زد 14- پولو سبز، آنتونیو پیکه کئوروم، لوو 07- لوو 07 انونیمو
...

ممنون از راهنماییتون. انگار همه اون روایحی که در جنگل وجود داره همگی در اون هوای بارانی ترکیب شده بودن و همگی باهم از شامه و ذهن من دلبری میکردن. 

در پاسخ به حامدبی :

Chic Shaik No 70 #چیک شیخ نو 70 (شماره 70) Chic Shaik No 70  

وقتی زمین خشک باشه و بوته و برگ های غبار کرفته که با قطره های اول باران خیس میشن یه بوی خاکی نمدار بوی بارون از بوته خنک بلند میشه همین بو رو تداعی میکنه 

سپاس

در پاسخ به alireza .xx :

برند دسکوارد یه چندتا کار چوبی دارد پیشنهاد میکنم تست بگیری 

راکی مانتین ، هی وود ، وود فورهیم

حتما تست میکنم. ممنون

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟