مقایسه شرکت کنید ممنون (عطری برای زمستان)

عطری برای **زمستان** میخوام بین این سه موندم :

1.  5bcdc069e83dcVh8zkCyHl8s8LFlVIYbz.jpg #آرامیس مردانه (آرامیس قهوه ای) Aramis for Men 

2 . 5bcdc06a4240e24bT97pbDBXZQ3tMFdrx.jpg #آرامیس دوین Devin 

3.   5bcdc07f697086AqsimBdUD1T2dH6Vml1.jpg #کارون پوران هوم (پورانوم) Pour Un Homme 

در سه بخش :

اول و مهمترین :رایحه

دوم و سوم : ماندگاری و قدرت پخش

در ضمن بنده تخصص در عطر و ادکلن ندارم پس ساده و عمومی نظراتتون رو بیان کنید ممنون 

همچنین امروز سمپل mercedes benz club black بدستم رسید خوشم نیومد اونطور ولی تا الان ماندگاری خوبی داشته تا الان که 3 ساعت گذشته

بوی تنباکو و پیپ میده اگر کمتر بود این رایحه حتما میخریدمش ولی انگار تازه از پای پیپ یا قلیون میوه ای بلند شدی خوشم نیومد برا منی که از قلیون متنفرم

نمرتون رو بدین به این سه عطر و نظرتون رو بگین ممنون فراموش نکنید برا زمستون میخوام

اسنودن اسنودن
1399/09/14

دوست عزیز این سه تا کار هر سه تا کار های کلاسیک و قدیمین ، و اصلا مشابه روایح امروزی نیستن . برای همین پر ریسکه بدون تست کردن بخرین . هر چند که کاملا با سلیقه خودم جور در میان و نظر منفی ندارم درموردشون ، ولی احتمال اینکه هر روز از اطرافیان بازخورد منفی بگیرین واقعا زیاده ! ( اکثرا هم میگین بوی پیرمردا رو میدی ! ) البته باز هم میگم ، این بازخورد های بد نظر شخصی من نیست ، فقط طبق تجربه میگم که واکنش بقیه به عطر های کلاسیک معمولا اینجوریه ( متاسفانه )

نیما نیما
1399/09/14
در پاسخ به اسنودن :

دوست عزیز این سه تا کار هر سه تا کار های کلاسیک و قدیمین ، و اصلا مشابه روایح امروزی نیستن . برای همین پر ریسکه بدون تست کردن بخرین . هر چند که کاملا با سلیقه خودم جور در میان و نظر منفی ندارم درموردشون ، ولی احتمال اینکه هر روز از اطرافیان بازخورد منفی بگیرین واقعا زیاده ! ( اکثرا هم میگین بوی پیرمردا رو میدی ! ) البته باز هم میگم ، این بازخورد های بد نظر شخصی من نیست ، فقط طبق تجربه میگم که واکنش بقیه به عطر های کلاسیک معمولا اینجوریه ( متاسفانه )

دقیقا  همینطوره  که دوست عزیزمون گفتن  ، هر سه ی این کارها  کارهای فاخر و ارزشمندی هستند اما رایحه ی کاملا کلاسیکی دارند  و اگر  بازخورد از اطرافیان براتون اهمیت داره ،این عطرها شاید نتونن انتظارات رو برآورده کنن ... اگر مثل من به برند آرامیس علاقه دارین  میتونین کارهای جدید تر  این برند رو تست کنین کارهایی مثل توباکو رزرو  یا اسپشال بلند یا مدرن لدر و کارای دیگه ش .

پیروز و موفق باشید 

alireza .xx alireza .xx
1399/09/14

سه تاشم ازخوبای دنیای عطرن منتهی مناسب افراده چهل سال به بالامیخوره،اگه سنتون پایینترازسی سال تعملی کن وعطرای امروزی بسیارخوبی داریم،ولی اگرمیانسال به بالا هستین ودنبال عطری کلاسیک بنظرم نیم نگاهی به 5bcdc080b214frcAO18mkgBU4ICrDoork.jpg #آزارو پورهوم Azzaro Pour Homme ​​​5bcdc0825f3d1J7WNpkyYrixSyzQVufzd.jpg #رالف لورن پولو سبز Polo این دوتا هم مناسب افراده میانسال به بالاس ولی عطرای عامه پسندتری هستن واگه بدون تست میخوای آزاروپورهوم ازهمه ایناکم ریسک تره.

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟