مشابه ترين عطر به رايحه لينستنت ٢٠٠٥

سلام بر اساتيد بزرگوار. 

ميشه بفرماييد مشابه رايحه لينستنت ٢٠٠٥ چه عطريه؟ 

با تشكر

اردلان اردلان
1401/08/24

باسلام

نزدیکترین رایحه به ل اینستنت ، دیپتیک تمپو روپیشنهادمیدم،بوی کاکائو رو با چای ماته جایگزین شده فرض کنید ، وکمی عطر جدیدتر وجدی تر شده وکارباارزشی هست.ل اینستنت تویلت بهترین ودل پذیرترین عطرازنظرمن بود وخیلی دوستش داشتم ولی متاسفانه دیگه ارزش خریدنداره وهمچنین نسخه اکستریم.وارد دام دیسکانت بازی نشوید که بسیارمتضررمیشوید.نسخه های جدید هم پرفورمنس ضعیف دارند ولی با فول ور کردن قابل پوشش هست.

در پاسخ به اردلان :

باسلام

نزدیکترین رایحه به ل اینستنت ، دیپتیک تمپو روپیشنهادمیدم،بوی کاکائو رو با چای ماته جایگزین شده فرض کنید ، وکمی عطر جدیدتر وجدی تر شده وکارباارزشی هست.ل اینستنت تویلت بهترین ودل پذیرترین عطرازنظرمن بود وخیلی دوستش داشتم ولی متاسفانه دیگه ارزش خریدنداره وهمچنین نسخه اکستریم.وارد دام دیسکانت بازی نشوید که بسیارمتضررمیشوید.نسخه های جدید هم پرفورمنس ضعیف دارند ولی با فول ور کردن قابل پوشش هست.

سلام اردلان خان، ممنون از راهنماییتون، اتفاقا یک نفر دیگه هم به من همین عطرو پیشنهاد داده بود ولی نظرات رو که تو فرگرانتيكا ميخوندم، بعضی ها میگفتن که بوی دهه ي ٥٠-٦٠ ميلادي و پدربزرگ ها رو میده! راستش نه خود عطر و نه دستریزش رو تو هيچ سايت معتبري پیدا نكردم متاسفانه. گويا خيلي كميابه.

[EDITED] 1401/08/24 21:24
در پاسخ به اردلان :

باسلام

درود، 

درمورد تمپو خیر، غیر از پچولی و حس کلاسیک نزدیک، شبیه نیستن.

تمپو رایحه ای ترش، نمناک و جالب داره که من از طرفدارانش هستم، حتما کسایی که له اینستنت رو دوست دارن اینم دوست خواهند داشت اما به لحاظ مشابه نباید معرفی کرد.

درمورد تم کلاسیک بگم که توی تمپو این وجه کار مدرنیزه شده و خیالتون راحت بوی بابابزرگ هارو نمیده.

بنظر من که یه بلایندبای کم ریسک و موفق میتونه باشه.

گرلن له اینستنت های باتل جدید فکر میکنم راضی کننده باشن. 

حتما اگه مشابهی به نسخه ۲۰۰۵ پیدا کردین لطف کنین به منم اطلاع بدین ممنونتون میشم💎🙏🏽

در پاسخ به حسین علوی :

درود، 

درمورد تمپو خیر، غیر از پچولی و حس کلاسیک نزدیک، شبیه نیستن.

تمپو رایحه ای ترش، نمناک و جالب داره که من از طرفدارانش هستم، حتما کسایی که له اینستنت رو دوست دارن اینم دوست خواهند داشت اما به لحاظ مشابه نباید معرفی کرد.

درمورد تم کلاسیک بگم که توی تمپو این وجه کار مدرنیزه شده و خیالتون راحت بوی بابابزرگ هارو نمیده.

بنظر من که یه بلایندبای کم ریسک و موفق میتونه باشه.

گرلن له اینستنت های باتل جدید فکر میکنم راضی کننده باشن. 

حتما اگه مشابهی به نسخه ۲۰۰۵ پیدا کردین لطف کنین به منم اطلاع بدین ممنونتون میشم💎🙏🏽

سلام قربان، ممنون از توضيحات و راهنمايي. والا تمپو اصلا پيدا نميشه. خيلي سايت هاي معتبر رو گشتم ولي نداشتن. مشابهي بهش پيدا كردم به روي چشم، حتما بهتون ميگم🙏

[EDITED] 1401/08/27 12:40
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟