مونا مونا
11
1401/08/21

معرفی عطر پیچیده

سلام

لطفا چند عطر رنانه با بوی پیچیده که در قرارهای اول و عاشقانه بشه استفاده کرد معرفی کنید. که حس اعتماد به نفس و قدرت و لطافت زنانه رو با هم بده. اگر بوی معتدل باشه بهتره ولی خب ماندگاری و جذابیت برام اولویت داره

ممنونم

alireza .xx alireza .xx
1401/08/21

درود خانوم مونا عرض ادب و احترام🙏

ببینید برای قرارهای عاشقانه خیلی نیازی به عطرهای پیچیده نداریم و بلعکس عطرهای سرراست و سبک خیلی کاربردی تر هستند .

برای یک فضای دونفره استفاده از عطرهای سنگین توصیه نمیشه ، عطرهای ملایم زنانه که تمام گلی نباشد و گلها با اروماتیک هایی مثل برگ چای امیخته شده باشند گزینه های خوبی برای فصول گرم هستند Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret #جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret .

برای فصول سرد عطرهای ملایم که نت های وایت فلورال مانند گاردنیا با گورمندها آمیخته شدن گزینه های خوبی هستند Viva la Juicy #جویسی کوتور ویوا لا جویسی Viva la Juicy  ( این عطر خیلی مناسب استفاده روزانه نیست ، قطعا شخصی که اینکارو برای استفاده روزانه تهیه میکند به احتمال زیاد بابت پخش و نشر بوی متوسط به پایینش شاکی خواهد شد ، اما همچین عطری برای یک قرار رمانتیک واقعا عالیه ،،، عطرهایی مانند همین عطر و یا عطرهای مردانه ای مانند رویال نایت دولچه گابانا که پخش جالبی ندارند اما رایحه شون بمعنای واقعی کلمه آرمبخش است برای چنین قرارهایی ساخته شدن ، عطرهم مثل لباسِ که باید در جای مناسبش استفاده شود ، بعنوان مثال اگه من برم گرونترین کتونی بازارو بخرم ، با یه شلوار جین ست کنم و باهاش جشن عروسی دوستم برم اصلا جالب نمیشه ، عطرم همینه  ... ، عطرهایی مانند اینترلود ، بلک ارکید ، بلک افگانو و ... برای یک قرار دونفره رمانتیک نه تنها جذابیتی ندارد بلکه ممکنِ طرف مقابل سردرد بگیرد و بخاطره عشقش ، به روی خودش نیارد ، البته انتخاب عطر به نوع قرار هم بستگی دارد ، برفرض اگه قرار باشد عشاق به یه سفره خونه توی دربند برن قضیه متفاوت میشه و عطرهای بالا که نشر متوسطی دارند باید با عطرهای جوندارتری مانند بن بن ، هرمس الکسیر دس مرولیس ، لیرا زرجف ، اسکندلوس ویکتوریا سکرت ، الین گاردس  جایگزین شوند .

آرامیس آرامیس
1401/08/22

دوست عزیز به نظر من عطرهای گلی بخصوص رز که نماد عشق هست بهترین انتخاب برای اولین قرار عاشقانه است

دو عطر اول رزی هستند و خنک

جویسی کوتور هم معتدل و گلی و بیشتر گل مریم

Very Irresistible Mes Envies #جیونچی وری ایرسیستیبل مز انویز Very Irresistible Mes Envies 

Delina #پارفومز د مارلی دلینا Delina  

Juicy Couture for women #جویسی کوتور زنانه Juicy Couture for women 

[EDITED] 1401/08/22 11:28
 حسینی حسینی
1401/08/22

درود بر شما

اگر حدود سنی، شغل یا جایگاه اجتماعی و تیپ پوششی را بفرمایید بهتر میتوان نظر داد.

آرامیس آرامیس
1401/08/22

عزیزم سری هم به ژدورهای دیور هم بزنین فلنکرهای مختلف با روایح و طبعهای متنوعی داره و  درعین گلی بودن پیچیده هستند البته غیر از پرفیوم نسخه اصلی چون کمی سن بالاست و تکراری ولی ورژنهای جدیدترش و تست بفرمایین این عطر سالواتور مدل پرلی تا حدی شباهت به ژدور داره و گلی و خوشبو و پربازخورد و گمون کنم خنک رو به معتدله 

Amo Ferragamo Per Lei #سالواتوره فراگامو آمو فراگامو پر لی Amo Ferragamo Per Lei 

[EDITED] 1401/08/22 20:48
IRRO IRRO
1401/08/22

سلام خانم مونا

Comme une Evidence #ایوروشه اویدنس Comme une Evidence 

Aura Loewe #لووه آورا Aura Loewe 

Burberry Body #باربری بادی Burberry Body 

بنده این ها رو پیشنهاد میکنم ، به نظرم فضای این عطرها بسیار جذاب و تاثیر گذار هست ، اون هم از نوع عاشقانه...

[EDITED] 1401/08/23 17:30
مونا مونا
1401/08/23

سلام مجدد

خیلی ممنون از پاسخهای حرفه ای که برام گذاشتین

من ۳۵ ساله هستم چون سوال کردین

دنبال عطری هستم که علی رغم ماندگاری و خط بوی طولانی،یک نت خنک هم ناخوداگاه به مشام برسه البته رایحه خنک کامل دوس ندارم و دنبال عطرهای معتدل هستم ولی مشکلم اینه که عطرهای معتدل به نظرم شخصیت ادم رو منفعل نشون میده البتع به نظر من ،در صورتی ک من فرد مستقلی هستم االبته با ظرافتهای دخترانه

با همه این نکات هنوز نتونستم عطر مورد نظرمو پیدا کنم

البته بعضی از ژادور هارو دوس دارم ولی به نظرم خیلی تکراری هستن

آرامیس آرامیس
1401/08/23

عزیزم خانواده کندی های پرادا رو هم تست بفرمایید هم گرم هم خنک در این سری هست لینکهاشو میزارم یک مروری بفرمایید

Prada Candy #پرادا سندی (کندی) Prada Candy 

Prada Candy Sugar Pop #پرادا کندی شوگر پاپ Prada Candy Sugar Pop 

Candy Florale #پرادا کندی فلورال Candy Florale 

Prada Candy Gloss #پرادا سندی گلاس (کندی گلاس) Prada Candy Gloss 

مدلهای دیگه هم داره ولی این چهار مدل پیچیده تر و بهترن

گلس میوه ای گلی با رایحه آلبالو شبیه تام فورد چری هست ولی خنک تر سبک تر و شادتر و دخترونه تره معتدل رو به خنک و خیلی خوشاید و خوش بوست

کندی اصلی برای تمام موقعیتها مناسبه و گرمه

پرادا پاپ شوگر میوه ایتر و خنک و شادتره از کندی اصلی

کندی فلورال هم ترکیب گلها بعلاوه رایحه کندی اصلی 

alireza .xx alireza .xx
1401/08/23
در پاسخ به مونا :

سلام مجدد

خیلی ممنون از پاسخهای حرفه ای که برام گذاشتین

من ۳۵ ساله هستم چون سوال کردین

دنبال عطری هستم که علی رغم ماندگاری و خط بوی طولانی،یک نت خنک هم ناخوداگاه به مشام برسه البته رایحه خنک کامل دوس ندارم و دنبال عطرهای معتدل هستم ولی مشکلم اینه که عطرهای معتدل به نظرم شخصیت ادم رو منفعل نشون میده البتع به نظر من ،در صورتی ک من فرد مستقلی هستم االبته با ظرافتهای دخترانه

با همه این نکات هنوز نتونستم عطر مورد نظرمو پیدا کنم

البته بعضی از ژادور هارو دوس دارم ولی به نظرم خیلی تکراری هستن

رز نویر از برند سوئدی بیره دو ... ، بنظرم اینکار با شخصیت شما میتونه بخوبی همخوان بشه . رایحه ی ملیح دارد اما در عین لطافت یه کاریزمایی خاصی در بطن دارد . با اینکه عامه پسند هست اما ابدا هایپ و شناخته شده نیست ، حداقل من تاحالا جایی حسش نکردم . در سایت عطرافشان ذیل عطر بیره دو جیپسی واتر ریویوش کردم .

مونا مونا
1401/09/04
در پاسخ به آرامیس :

عزیزم خانواده کندی های پرادا رو هم تست بفرمایید هم گرم هم خنک در این سری هست لینکهاشو میزارم یک مروری بفرمایید

Prada Candy #پرادا سندی (کندی) Prada Candy 

Prada Candy Sugar Pop #پرادا کندی شوگر پاپ Prada Candy Sugar Pop 

Candy Florale #پرادا کندی فلورال Candy Florale 

Prada Candy Gloss #پرادا سندی گلاس (کندی گلاس) Prada Candy Gloss 

مدلهای دیگه هم داره ولی این چهار مدل پیچیده تر و بهترن

گلس میوه ای گلی با رایحه آلبالو شبیه تام فورد چری هست ولی خنک تر سبک تر و شادتر و دخترونه تره معتدل رو به خنک و خیلی خوشاید و خوش بوست

کندی اصلی برای تمام موقعیتها مناسبه و گرمه

پرادا پاپ شوگر میوه ایتر و خنک و شادتره از کندی اصلی

کندی فلورال هم ترکیب گلها بعلاوه رایحه کندی اصلی 

سلام ارامیس عزیز و دوستای حرفه ای

من این مدت با کامنتهاتون یه چیزی متوجه شدم که من عطرهای گلی میوه ای شیرین و خنک دوست دارم اما چیزی که ازارم میده نت پایانی عطر هست با شیرینی مث وانیل تموم میشه

و این موضوع حس پاکیزگی عطرو از من میگیره

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟