Sazhem Sazhem
10
1399/08/24

بهترین عطر امضاء برای آقایون ؟

5bcdc408d7899oFDuYeLtVLc_U0HOwKGg.jpg #مانسرا رد توباکو Red Tobacco  

توی هر موقعیتی و هر زمانی یک امضای مرتبط ...

alireza .xx alireza .xx
1399/08/25

این عطرایا رایحش سیف وچهارفصل چون عطره امضا لازمش اینه عامه پسندوراحت پوش باشه وتوهرموقعیت ومکانی بشه استفادش کرد،،،متاسفانه ازاین برند هنوز هیچ عطری تست نداشتم،،خودم عطرای تنباکویی دوست دارم و  5bcdc2f7b24caDQmmSEkF4Ouf1CSoOXO_.jpg #زرجوف ایکس جی 1861 ناکسوس XJ 1861 Naxos   5bcdc0c51b66aStTRTx9I2OC4uZgK_pCr.jpg #تیری موگلر ای من پیور هاوانه (تیری ماگلر ای من پور هاوان) A*Men Pure Havane  

5bcdc31dd2f69PgmvyE9VTan0_TAPUpKh.jpg #سرج لوتنس چرگویی Chergui  جزعطرای محبوبم هستن که هرسه جزعطرای تنباکویی هستن ولی خیلی مناسب عطرامضانیستن که همه جابشه راحت پوشید،،اگه ردتوباکو عطری عامه پسندوراحت پوش که بشه ازش بعنوان عطره امضااستفاده کرد که برای خریدش ازاوجب واجباته

حامد حامد
1399/08/25

سوال کلی هستش و تا ویژگیا ذکر نشه نمیشه دقیق پیشنهاد داد ولی...

5bcdc10cc9caaiFUmdOFgVBpvUcr0E5Mv.jpg #آمواج ممویر ( آمواژ ) Memoir for men  سلطان تاریکی

عطر امضا باید طبع معتدل داشته باشه تا بشه تو هر فصلی استفاده کرد ... همچنین تا حدی ملایم و همه پسند باشه تا بشه تو هر نوع مراسم و هر نوع پوششی از دوستانه و کژوال تا رسمی و کاری پوشید. به علاوه باید پرفورمنس قابل قبولی هم داشته باشد.

5bcdc0a286d1e8aCa3PXduEY4VjCT9VDG.jpg #شنل آلور هوم اسپرت اکستریم Allure Homme Sport Eau Extreme 

5bcdc0d72ef8eQ3_2g2XBojmEyOdXcadH.jpg #دیور ساوج (کریستین دیور ساواج) Dior Sauvage 

5bcdc0dae3653hYWoYTcXk1guF5nGd98U.jpg #دولچه گابانا دوان مردانه ادو پرفیوم (دولچی گبانا د وان پارفوم) The One for Men EDP 

5bcdc1e568962my-cFUvlofj663hcuw70.jpg #پرادا لهوم Prada L'Homme 

5bcdc238bc49djIZ-6z-n-QdKpqSW8JOS.jpg #تام فورد گری وتیور ادو تویلت Grey Vetiver EDT 

5bcdc0afd4057FJTGqwrY-mBTfgEXVA1I.jpg #آمواج رفلکشن مردانه (آمواژ ریفلکشن) Reflection for Men 

5bcdc0e20bf8ejpjd9XVkS8Zb_XF3UgnX.jpg #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

5d471a48638adjniN7uvziF8yZgp_7vYQ.jpg #پارفومز د مارلی پرسیوال Percival 

اینا کارای مناسبی برای این منظور هستند.

نیما نیما
1399/08/28

با نظر دوست خوبم  آقا امیر محمد  عزیز موافقم 
عطر رو باید به فراخور شرایط محیطی   و  تیپ  و نحوه  پوشش  اون روز  خودمون انتخاب کنیم  

من قبلاً نظرمو در مورد  واژه ” عطر امضا ” گفتم ...

کلا اعتقادی به عطر امضا ندارم  چون واقعا نمیتونم بپذیرم که عطری مث سایکدلیک که عاشقش هستم رو تو گرمای ۴۰درجه شهریور تهران به خودم اسپری کنم 

در پاسخ به نیما :

با نظر دوست خوبم  آقا امیر محمد  عزیز موافقم 
عطر رو باید به فراخور شرایط محیطی   و  تیپ  و نحوه  پوشش  اون روز  خودمون انتخاب کنیم  

من قبلاً نظرمو در مورد  واژه ” عطر امضا ” گفتم ...

کلا اعتقادی به عطر امضا ندارم  چون واقعا نمیتونم بپذیرم که عطری مث سایکدلیک که عاشقش هستم رو تو گرمای ۴۰درجه شهریور تهران به خودم اسپری کنم 

درود و سلام نیماجان دوست خوب و باتجربه و مشوق من از ابتدا.

چون میدونم عاشق پچولی هستین 5cb2351eea2c2CW0ny7V2UyODR6LbyTBu.jpg #د فرگرنس هاوس پچولی سافران Patchouli Safran  از فرگرنس هاوس رو هم یه تست بکنین حتما . یه نسخه فرش شده که شباهت هایی به سایکدلیک داره با قیمتی عالی.

نیما نیما
1399/08/28
در پاسخ به Amir Mohammad :

درود و سلام نیماجان دوست خوب و باتجربه و مشوق من از ابتدا.

چون میدونم عاشق پچولی هستین 5cb2351eea2c2CW0ny7V2UyODR6LbyTBu.jpg #د فرگرنس هاوس پچولی سافران Patchouli Safran  از فرگرنس هاوس رو هم یه تست بکنین حتما . یه نسخه فرش شده که شباهت هایی به سایکدلیک داره با قیمتی عالی.

ارادتمندم امیر جان 

ممنون از معرفی این عطر ، حتما تستش میکنم

برقرار باشید دوست عزیز 🙏

در پاسخ به نیما :

ارادتمندم امیر جان 

ممنون از معرفی این عطر ، حتما تستش میکنم

برقرار باشید دوست عزیز 🙏

زنده باشی و تندرست دوست من.

امیدوارم خوشت بیاد

علی علی
1399/10/30

برای عطر امضا من مارلی لیتون رو پیشنهاد میکنم که هم همه پسند هست هم عملکرد خوبی داره بخاطر برندش که مارلیه و کارهاش پرفورمنس خوبی داره و هم یک بو بین نیش و دیزاینر داره که همون باعث میشه نه رایحه اش تکراری و سطح پایین باشه و نه خیلی خاص که هر کسی نپسنده. چیزیه که خیلی ها با بو کردنش متوجه کیفیتش میشن ولی در عین حال ازش لذت هم می برن ضمن اینکه دو فصل بهار و پاییز بسیار مناسبشه و زمستون با اسپری بیشتر میشه استفادش کرد و تابستون هم با اسپری کمتر

5bcdc231d77b4qkkWuLp5ZTfVJfRYSxDw.jpg #پارفومز د مارلی لیتون Layton 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟