Rezvani Rezvani
18
1401/07/11

معرفی عطر برای اعصاب و روان

با سلام دوستان برای تسکین اعصاب و روان چه عطری رو پیشنهاد میدید بعد از مدتی بشدت ضعف اعصاب پیدا کردم و حتی یک دقیقه اعصاب ندارم دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام دوست عزیز

یکی از آرامبخش ترین روایح توی طبیعت رایحه رزماری هست...

میتونین عطرایی که این رایحه از آکوردای اصلیشه رو استفاده کنین اما پیشنهاد من استفاده از عصاره این گیاه بصورت طبیعی هست که از عطاری های معتبر تهیه کنین ...

.

بهبودی روزافزون و سلامتی کامل رو براتون آرزو میکنم 

[EDITED] 1401/07/12 01:00

سلام دوست عزیز و گرامی:

اول از همه براتون آرامش و شادی رو آرزومند هستم و حتما این دو تا کار رو تهیه و استفاده کنید. میتونه کلی کمکتون بکنه.

Acqua di Gio Profumo #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme #ایسه میاکه لئو بلو د ایسه پور هوم L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme 

Rezvani Rezvani
1401/07/12
در پاسخ به saeidrostami118 :

سلام دوست عزیز

یکی از آرامبخش ترین روایح توی طبیعت رایحه رزماری هست...

میتونین عطرایی که این رایحه از آکوردای اصلیشه رو استفاده کنین اما پیشنهاد من استفاده از عصاره این گیاه بصورت طبیعی هست که از عطاری های معتبر تهیه کنین ...

.

بهبودی روزافزون و سلامتی کامل رو براتون آرزو میکنم 

بسیار مچکرم آقای رستمی 🙏 

Rezvani Rezvani
1401/07/12
در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام دوست عزیز و گرامی:

اول از همه براتون آرامش و شادی رو آرزومند هستم و حتما این دو تا کار رو تهیه و استفاده کنید. میتونه کلی کمکتون بکنه.

Acqua di Gio Profumo #جیورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو (جورجیو آرمانی آکوا پروفوم) Acqua di Gio Profumo 

L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme #ایسه میاکه لئو بلو د ایسه پور هوم L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme 

حتما میرم سراغشون لطف کردید آقای شوشتری 🙏

Perfumex Perfumex
1401/07/12

درود دوست عزیز

خیلی طبیعیه ضعف اعصاب پیدا کردن در مملکته گل و بلبله ما همه ما ضعف اعصابو داریم در این شرایط وخیمه زندگی و اصولا پزشک و مشاور حلال این مشکل هستند مقوله عطر اونقدرها کمک کننده نیست به شما ولی سعی کنید از عطرهایی استفاده کنید که برای شما یادآوره روزها و خاطرات شیرینی هستند مثلا سفری رفتید که بسیار خاطره انگیز بوده و عطری خریدید که اون سفر را با اون رایحه به یاد میارید

شاید باور نکنید من سیلورسنت جکس بوگارتو که توی یه سفر خاطره انگیز خریدم همیشه در ویترینم دارمش و همیشه ازش لذت میبرم 

Guerlain Vetiver #گرلن وتیور Guerlain Vetiver 

Bleu de Chanel #شنل بلو Bleu de Chanel 

این دو کارم عالین گرلن بوی کلاسیک و قدیمی داره شما را یاد دوران گذشته و کودکی میندازه برای من واقعا عطر ارامش بخشیه

شنل بوی لایت و سبکی داره و وقتی سردرد و خستگی ناشی از کار دارم حال منو جا میاره امیدوارم برای شما هم مثمر ثمر واقع بشه

IRRO IRRO
1401/07/12

سلام

Bvlgari Man Wood Neroli #بولگاری من وود نرولی Bvlgari Man Wood Neroli 

بسیار ملایم و آرامش بخش

Rezvani Rezvani
1401/07/13
در پاسخ به Perfumex :

درود دوست عزیز

خیلی طبیعیه ضعف اعصاب پیدا کردن در مملکته گل و بلبله ما همه ما ضعف اعصابو داریم در این شرایط وخیمه زندگی و اصولا پزشک و مشاور حلال این مشکل هستند مقوله عطر اونقدرها کمک کننده نیست به شما ولی سعی کنید از عطرهایی استفاده کنید که برای شما یادآوره روزها و خاطرات شیرینی هستند مثلا سفری رفتید که بسیار خاطره انگیز بوده و عطری خریدید که اون سفر را با اون رایحه به یاد میارید

شاید باور نکنید من سیلورسنت جکس بوگارتو که توی یه سفر خاطره انگیز خریدم همیشه در ویترینم دارمش و همیشه ازش لذت میبرم 

Guerlain Vetiver #گرلن وتیور Guerlain Vetiver 

Bleu de Chanel #شنل بلو Bleu de Chanel 

این دو کارم عالین گرلن بوی کلاسیک و قدیمی داره شما را یاد دوران گذشته و کودکی میندازه برای من واقعا عطر ارامش بخشیه

شنل بوی لایت و سبکی داره و وقتی سردرد و خستگی ناشی از کار دارم حال منو جا میاره امیدوارم برای شما هم مثمر ثمر واقع بشه

واقعا از لطفتون سپاسگزارم 🙏

Rezvani Rezvani
1401/07/13

بسیار مچکرم از شما 🙏

جوان و ضعف اعصاب ؟؟

پیشنهاد :

درون منزل بخصوص حین فراقت و استراحت و پیش از خواب از عطرهای زنانه استفاده کنید .

خصوص روایح معتدل و گل های سفید و چای .

اکلت ، بامبشل ، جنیفر استایل ، شنل ها یا هر عطر زنانه ای که دوست میدارید فقط باید معتدل و آرام باشد نه تند و شرقی .

این تجربه را آزمون کن و از نتیجه اش حیرت کن !

و تا هنگام اعتدال کامل ، از استفاده از عطرهای شرقی ادویه ای ی تند خودداری کن .

از عطور آکواتیک و سبز استفاده کن بصورت روزانه تا زمانیکه اعتدال عصبی حاصل شود و از پس ِ آن میتوانی به رویه ی گذشته بازگردی در مورد عطور مورد علاقه .

موفق انشاله

اولین
Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟