alirexa alirexa
2
1401/07/11

کدام اکسنتو ؟

با درود و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و سروران گرامی . بنده چندی پیش دکانت ده میل از عطر اکسنتو سفارش دادم از جایی و برای بنده فرستادن.

عاشق رایحه مخملی مانندش شدم. اون زمان متوجه اینکه چندین عطر با اسم یا پسوند اکسنتو هست نبودم 

درخواست شیشه کامل عطر رو دادم و برایم ارسال گردید اما زمین تا آسمان با اون اکسنتو تفاوت داشت خیلی خورد توی ذوقم تا اینکه توی سایت مرجع عطر افشان متوجه شدم چندین مدل اکسنتو وجود داره 

حال سوالی که از اساتید محترم دارم این است که کدام مدل اکسنتو بوی مخلی شیکی داره ؟

من که کامل گیج شدم 

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .

با سپاس فراوان

alireza .xx alireza .xx
1401/07/13

سلام و عرض ادب .

تاجایی که مطلع هستم کلا دونوع اکسنتو داریم ، یکیش اکسنتو  و دومی اکسنتو اوردز .

شما یه تماس با سایتی که ازش دکانت تهیه کردی بگیر و بپرس که کدوم نسخه رو براتون فرستادم البته بخاطر معروف بودن نسخه اصلی ۹۹درصد دکانت فروش ها همون اکسنتو رو دارند .

دوم اینکه اکسنتو زرجف با اکسنتو سوسپرو هیچ تفاوتی باهم ندارند چرا که سوسپیرو زیر شاخه زرجف و لانچ خاورمیانه و بیشتر ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس بود اما بعداز استقبال بالا از اکسنتو ، ارباپورا و دیگر عطرهای سوسپرو ، مالک برند اقای سرجیو ممو سوسپرو را جمع و اورد عطرهای این برند را یکی از لاین های زرجف کرد و تولیدشان تحت نام زرجف انجام میشه ، اگرم یه وقت تفاوتهایی بلحاظ پرفورمنس و برخی نت ها حس کردین اون مربوط به بچکد عطر میشه ، طبعا تولیدات قدیم جوندارتر بودن اما زرجف بعداز ۲۰۲۰ تعدادی از عطرهایش را ریفرموله کرد .

رایحه ی غالب و اصلی اکسنتو مشک می باشد که با رایحه پودری ، سبز و گلدار سنبل و زنبق امیخته شده و یه حس تمیزی رو القا میکند .

alirexa alirexa
1401/07/13
در پاسخ به alireza .xx :

سلام و عرض ادب .

تاجایی که مطلع هستم کلا دونوع اکسنتو داریم ، یکیش اکسنتو  و دومی اکسنتو اوردز .

شما یه تماس با سایتی که ازش دکانت تهیه کردی بگیر و بپرس که کدوم نسخه رو براتون فرستادم البته بخاطر معروف بودن نسخه اصلی ۹۹درصد دکانت فروش ها همون اکسنتو رو دارند .

دوم اینکه اکسنتو زرجف با اکسنتو سوسپرو هیچ تفاوتی باهم ندارند چرا که سوسپیرو زیر شاخه زرجف و لانچ خاورمیانه و بیشتر ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس بود اما بعداز استقبال بالا از اکسنتو ، ارباپورا و دیگر عطرهای سوسپرو ، مالک برند اقای سرجیو ممو سوسپرو را جمع و اورد عطرهای این برند را یکی از لاین های زرجف کرد و تولیدشان تحت نام زرجف انجام میشه ، اگرم یه وقت تفاوتهایی بلحاظ پرفورمنس و برخی نت ها حس کردین اون مربوط به بچکد عطر میشه ، طبعا تولیدات قدیم جوندارتر بودن اما زرجف بعداز ۲۰۲۰ تعدادی از عطرهایش را ریفرموله کرد .

رایحه ی غالب و اصلی اکسنتو مشک می باشد که با رایحه پودری ، سبز و گلدار سنبل و زنبق امیخته شده و یه حس تمیزی رو القا میکند .

سپاس از وقت و جوابدهی دقیقتون 

عطری که برام فرستادن مدل Accento #زرجوف اکسنتو Accento  بود که متاسفانه تفاوت داشت با اون دکانت

دکانت یه بوی مخملی خیلی شیکی داشت که وقتی میپوشیدمش واقعا بازخوردهای خوبی میگرفتم .

متاسفانه از جایی که سفارش دادم نمیدونستن کدوم مورد بوده فکر میکردم شاید Accento #سوسپیرو پرفیومز اکسنتو Accento باشه که متاسفانه دکانت رو نداشتن بفرستن

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟