حسین م. حسین م.
5
1399/08/21

نیاز به راهنمایی انتخاب هدیه

سلام، من میخوام برای هدیه تولد همسرم عطر انتخاب کنم، الان از سه تای زیر استفاده میکنن که به ترتیب علاقه شون میگذارم

5bcdc4275e0b3wOz1rYuyjPl9g8jE_oqS.jpg #والنتینو دونا رز ورد Valentino Donna Rosa Verde 

5bcdc07c83323oEx48qu3srSPsnHaxUgs.jpg #کنزو فلاور Kenzo Flower 

5bcdc0a52d4eeRn91UNvrv6gdRUFgys_0.jpg #لانکوم لا ویه است بله La Vie Est Belle

با جست و جوی توی اینترنت به یه سری گزینه رسیدم ولی نمیدونم کدوم مناسب تره

5bcdc0770c9f0omM8wjQAPyXlThCaCZjo.jpg #دیور هیپنوتیک پویزن Hypnotic Poison

5bcdc06fd0d7axw5kvlZ22u12Uy-DihWT.jpg #شنل کوکو مادمازل ادو پرفیوم Coco Mademoiselle EDP 

5bcdc0b53407cvbqcR6YhtVNLHaK6xccM.jpg #گرلن شالیمار ادو پرفیوم Shalimar EDP 

5c49cbabe656bpMcPw-MhHUT2z-nIc77Z.jpg #گرلن مون گرلن بلوم آف رز Mon Guerlain Bloom of Rose 

5bcdc213b561fSd1vNV4I89lgBINKA-fl.jpg #گرلن مون گرلن Mon Guerlain 

5c782e066ca14wGaZX9_dYZUrZBT8k69Z.jpg #گرلن مون گرلن فلورال Mon Guerlain Florale 

5bcdc22f0134cpyIxYArildyg2ukNyirM.jpg #نارسیس رودریگز نارسیسو Narciso

5bcdc08f16487PKq7BdFWx_Vkyo3VET9I.jpg #دولچه گابانا دوان رز The One Rose

اگه گزینه مناسب دیگه ای هست خوشحال میشم پیشنهاد بدید

و اگه هرکدوم هم به نظرتون به سلیقه شون نمیخوره لطفا بگید😅😊

Maary Maary
1399/08/21

با سلام...من متوجه نشدم لاویه بل وقتی از سه تا سومه یعنی زیاد علاقه به این جور روایح یعنی شیرین و گرم و وانیلی ندارند یا که اونو هم دوست دارند ولی ترجیحشون عطرای گرین و فرش و خنک و در درجه بعد پودری فلاوریه...اگر فرض رو بر این بگیریم که لاویه رو دوست دارند از بین مواردی که نوشتید احتمالا از هیپنوتیک پویزون هم خوششون میاد و کم ریسک تر هم هست بین بقیه...ضمن کیفیت خیلی خوب و رایحه جذابی که داره...کسی رو ندیدم دوسش نداشته باشه(البته تویلتش رو که نسخه سال۹۸ ئه)پرفیومش ریسکی میشه...بعد از هیپنوتیک پویزون به نظر من مون گرلن بهتره.(البته نسخه مورد علاقه خودم مون گرلن اینتنس هست که نسبت به این سه تا که نوشتید وانیلی تره...ولی خب هرکدوم از فلنکرهای مون گرلن طرفدارهای خودشو داره)

و اگر فرض رو براین بگیریم که ترجیحشون عطرای خنک و فرش هست و تمایل ندارند چندان به عطرهای گرم و شیرین ...باید بگم عطر خودشون ولنتینو دونا رزا ورد یکی از بهترین هاست در این زمینه...اگه از  فرش وگرین بودن یا بوی چای در اون عطر خوششون میاد مشابهش که چنین فضاهایی داشته باشه اینها:

5bcdc0c15086fSnspsuW5PMte3kjUM6sV.jpg #الیزابت آردن گرین تی (چای سبز) Green Tea 

5bcdc0865958cFf6QqULBFpqLroD9ArIw.jpg #شیسیدو زن زنانه Zen for Women 

5bcdc08fc49b1VBckHfQ_aGi7voWq8nCx.jpg #جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret 

5bcdc084d823bxkifOieEU7M7OkKDvePk.jpg #جنیفرلوپزاستیل Jennifer Lopez Still 

5bcdc1465ee08M-xdBK2Dg-405JQ89M35.jpg #هرمس هرمس له جاقدن د موسیو لی Le Jardin de Monsieur Li 

5bcdc14907852QgQzWUbvnDYpVlZIxdck.jpg #هرمس آن جاقدن آپقه لا موسن Un Jardin Apres la Mousson 

5bcdc149241eeG2w5FirMHulVTgqU0K_y.jpg #هرمس آن جاقدن ان مدیترانه Un Jardin En Mediterranee 

5bcdc1495c2fb7IWcVVJllZn0d9wueyRg.jpg #هرمس جاقدن سور له توا Un Jardin Sur Le Toit 

5bcdc1494059fa5S0o6V271QsqBpykeUL.jpg #هرمس آن جاقدن سور له نیل Un Jardin Sur Le Nil 

5bcdc0e4cfec1yEZ4LdDVx5PEGfFBgE3l.jpg #ورساچه اروس زنانه ادو پرفیوم Eros Pour Femme EDP 

5bcdc098a1ff13tI8ecED4gxg_mkXKIhZ.jpg #ورساچه ونیتاس پرفیوم Vanitas EDP 

5bcdc1dab0ea8s-aFGwOWd9qEq9RvoFul.jpg #ایسی میاکه لئو دیسی پور L'Eau d'Issey Pure 

و اگه  ولنتینو دونا رزا ورد رو به خاطر بوی رز تر و تازه شخوششون میاد و در واقع دنبال عطر رزی تقریبا خنک و ملایمید اینا:(دلچه گابانا د رز وان رو که نوشتید من تست نکردم در موردش نظری ندارم)

5bcdc3df4b5185Dwp4lkat3lszahw_7Yx.jpg #لوبین بلک جد Black Jade 

5dfbe6ae556bdafXEjpqZkZMPQazVnvSg.jpg #دیور میس دیور رز ان رزز (رزیز) Miss Dior Rose N'Roses 

5bcdc22a350645tlFOm87bMn_wXdFcTnG.jpg #جیونچی وری ایرسیستیبل لئو ان رز Very Irresistible L'Eau en Rose 

و در نهایت اگه میخواید مشابه کنزو فلاور باشه یکی از بهترین پودری فلاوری ها که به احتمال خیییلی زیاد خوششون میاد و ریسکی نیست:

5bcdc1560c5aeLZa55NBydvSgU2PhmUDk.jpg #جیونچی داهلیا نویر Dahlia Noir 

و در نهایت گفتید احتمالا کدومش تو سلیقه شون نیست... د رز وان دلچه گابانا رو که تست نکردم ولی بین بقیه نارسیسو و شالیمار و کوکومادمازل فضاشون دوره از اون سه تا عطری که نام بردید

حسین م. حسین م.
1399/08/22
در پاسخ به Maary :

با سلام...من متوجه نشدم لاویه بل وقتی از سه تا سومه یعنی زیاد علاقه به این جور روایح یعنی شیرین و گرم و وانیلی ندارند یا که اونو هم دوست دارند ولی ترجیحشون عطرای گرین و فرش و خنک و در درجه بعد پودری فلاوریه...اگر فرض رو بر این بگیریم که لاویه رو دوست دارند از بین مواردی که نوشتید احتمالا از هیپنوتیک پویزون هم خوششون میاد و کم ریسک تر هم هست بین بقیه...ضمن کیفیت خیلی خوب و رایحه جذابی که داره...کسی رو ندیدم دوسش نداشته باشه(البته تویلتش رو که نسخه سال۹۸ ئه)پرفیومش ریسکی میشه...بعد از هیپنوتیک پویزون به نظر من مون گرلن بهتره.(البته نسخه مورد علاقه خودم مون گرلن اینتنس هست که نسبت به این سه تا که نوشتید وانیلی تره...ولی خب هرکدوم از فلنکرهای مون گرلن طرفدارهای خودشو داره)

و اگر فرض رو براین بگیریم که ترجیحشون عطرای خنک و فرش هست و تمایل ندارند چندان به عطرهای گرم و شیرین ...باید بگم عطر خودشون ولنتینو دونا رزا ورد یکی از بهترین هاست در این زمینه...اگه از  فرش وگرین بودن یا بوی چای در اون عطر خوششون میاد مشابهش که چنین فضاهایی داشته باشه اینها:

5bcdc0c15086fSnspsuW5PMte3kjUM6sV.jpg #الیزابت آردن گرین تی (چای سبز) Green Tea 

5bcdc0865958cFf6QqULBFpqLroD9ArIw.jpg #شیسیدو زن زنانه Zen for Women 

5bcdc08fc49b1VBckHfQ_aGi7voWq8nCx.jpg #جیونچی آنجئو دمون له سکرت (جیوانچی آنژو اترنج لی سیکرت) Ange Ou Demon (Etrange) Le Secret 

5bcdc084d823bxkifOieEU7M7OkKDvePk.jpg #جنیفرلوپزاستیل Jennifer Lopez Still 

5bcdc1465ee08M-xdBK2Dg-405JQ89M35.jpg #هرمس هرمس له جاقدن د موسیو لی Le Jardin de Monsieur Li 

5bcdc14907852QgQzWUbvnDYpVlZIxdck.jpg #هرمس آن جاقدن آپقه لا موسن Un Jardin Apres la Mousson 

5bcdc149241eeG2w5FirMHulVTgqU0K_y.jpg #هرمس آن جاقدن ان مدیترانه Un Jardin En Mediterranee 

5bcdc1495c2fb7IWcVVJllZn0d9wueyRg.jpg #هرمس جاقدن سور له توا Un Jardin Sur Le Toit 

5bcdc1494059fa5S0o6V271QsqBpykeUL.jpg #هرمس آن جاقدن سور له نیل Un Jardin Sur Le Nil 

5bcdc0e4cfec1yEZ4LdDVx5PEGfFBgE3l.jpg #ورساچه اروس زنانه ادو پرفیوم Eros Pour Femme EDP 

5bcdc098a1ff13tI8ecED4gxg_mkXKIhZ.jpg #ورساچه ونیتاس پرفیوم Vanitas EDP 

5bcdc1dab0ea8s-aFGwOWd9qEq9RvoFul.jpg #ایسی میاکه لئو دیسی پور L'Eau d'Issey Pure 

و اگه  ولنتینو دونا رزا ورد رو به خاطر بوی رز تر و تازه شخوششون میاد و در واقع دنبال عطر رزی تقریبا خنک و ملایمید اینا:(دلچه گابانا د رز وان رو که نوشتید من تست نکردم در موردش نظری ندارم)

5bcdc3df4b5185Dwp4lkat3lszahw_7Yx.jpg #لوبین بلک جد Black Jade 

5dfbe6ae556bdafXEjpqZkZMPQazVnvSg.jpg #دیور میس دیور رز ان رزز (رزیز) Miss Dior Rose N'Roses 

5bcdc22a350645tlFOm87bMn_wXdFcTnG.jpg #جیونچی وری ایرسیستیبل لئو ان رز Very Irresistible L'Eau en Rose 

و در نهایت اگه میخواید مشابه کنزو فلاور باشه یکی از بهترین پودری فلاوری ها که به احتمال خیییلی زیاد خوششون میاد و ریسکی نیست:

5bcdc1560c5aeLZa55NBydvSgU2PhmUDk.jpg #جیونچی داهلیا نویر Dahlia Noir 

و در نهایت گفتید احتمالا کدومش تو سلیقه شون نیست... د رز وان دلچه گابانا رو که تست نکردم ولی بین بقیه نارسیسو و شالیمار و کوکومادمازل فضاشون دوره از اون سه تا عطری که نام بردید

ممنون از راهنمایی 😊🙏

Maary Maary
1399/08/22
در پاسخ به حسین م. :

ممنون از راهنمایی 😊🙏

خواهش میکنم...خیلی خوب میشه بقیه خانمها هم نظرشونو بگن

نیما نیما
1399/08/23

پیشنهاد من : 5bcdc09ae2fecD59XlxHwE4LGylTlWeSw.jpg #نارسیس رودریگز فور هر پرفیوم Narciso Rodriguez for Her EDP 

این عطر با رایحه ملایم  اما نافذش ، طیف وسیعی از سلایق رو همسوی خودش کرده و یه انتخاب کم ریسک و کاملا سیف محسوب میشه .

در حوزه ی عطرهای زنانه  و من جمله عطرهایی که نام بردین  ، متاسفانه اطلاعات زیادی ندارم و صرفا در پاسخ به اون قسمت که فرمودین اگه پیشنهاد دیگه ای دارین بگین ، عطر بالا رو عرض کردم

امیدوارم در انتخابتون  موفق باشین دوست عزیز 👍

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟