هم اکنون چه عطری؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان عزیزم:

برام جالبه بدونم دوستان در همین لحظه که دارید این پرسش و کامنت رو میخونید در حسرت یا بهتر بگم در آرزوی خریدن چه عطری هستین؟

پیشاپیش از پاسخ های جذابتون سپاسگزارم

سلام آقای شوشتری

من چند عطر به صورت دستریز از سایت معروف تهیه کرده ام(همه 1/5 میل)

امبر روسی،تبک تابو،تام دائو،انجلز شیر،اتو من ،

هدف تست اینها و خرید بهترینشان بود.

بین اینها (البته فقط با یک بار تست) به امیر روسی پارفام امپایر رسیدم.حال سوال شما را با سوال جواب بدهم شما چه ادکلن را با توجه به اینکه من امبر روسی را خیلی خوشم آمد پیشنهاد خرید می‌دهید

در پاسخ به موسی الرضا باوفا :

سلام آقای شوشتری

من چند عطر به صورت دستریز از سایت معروف تهیه کرده ام(همه 1/5 میل)

امبر روسی،تبک تابو،تام دائو،انجلز شیر،اتو من ،

هدف تست اینها و خرید بهترینشان بود.

بین اینها (البته فقط با یک بار تست) به امیر روسی پارفام امپایر رسیدم.حال سوال شما را با سوال جواب بدهم شما چه ادکلن را با توجه به اینکه من امبر روسی را خیلی خوشم آمد پیشنهاد خرید می‌دهید

سلام دوست گرامی:

اگر از( اتو من )منظورتون هموم کوئیر اوتمن از امپایر پرفیوم هست، من پیشنهاد همین کار اوتمن هست و صد البته که امبر روس هم کار فاخر و خوبیه 

در پاسخ به رضا یگانه :

سلام خدمتتون  و ممنونم از پاسختون. به به چه شاهکاری رو هم مد نظر دارین. امیدوارم زودتر بخریدش

در پاسخ به سعید رضایی شوشتری :

سلام دوست گرامی:

اگر از( اتو من )منظورتون هموم کوئیر اوتمن از امپایر پرفیوم هست، من پیشنهاد همین کار اوتمن هست و صد البته که امبر روس هم کار فاخر و خوبیه 

ممنون و متشکر.

سلام خدمتتون  و ممنونم از پاسختون. به به چه شاهکاری رو هم مد نظر دارین. امیدوارم زودتر بخریدش

سلام و عرض ادب و احترام، متشکر از شما، علاوه بر این عطر با توجه به اینکه به دیور هوم اینتنس و رایحه اش خیلی علاقه دارم دنبال عطری فاخر با رایحه ای مشابه هستم، یکی از عزیزان عطر استفان هامبرت خول د بحرین رو معرفی کردن، ممنون میشم شما هم راهنمایی بفرمائید 

سلام و عرض ادب و احترام، متشکر از شما، علاوه بر این عطر با توجه به اینکه به دیور هوم اینتنس و رایحه اش خیلی علاقه دارم دنبال عطری فاخر با رایحه ای مشابه هستم، یکی از عزیزان عطر استفان هامبرت خول د بحرین رو معرفی کردن، ممنون میشم شما هم راهنمایی بفرمائید 

سلام و وقت بخیر رضا جان:

رایتش تو این سبک بویی چون دیور در آغاز ابداع کننده و خالق این نوع رایحه بود ،به نظرم هیچ کاری ارزنده تر و شفاف و تر از خودش نخواهد . مگر اینکه بین فلانکنر های خود دیور نسخه پرفیوم رو تست کنی. ولنتینو اومو اینتس هم بدک نیست. من بین برند های اقتصادی مشابه خوب و با کیفیتی رو در برند آلفامونته تست کردم که خیلی شبیه نسخه مادر هوم اینتنس دیور بود 

Atrafshan logo
عطرافشان
پشتیبانی سایت
عطرافشان
سلام کاربر گرامی
چطور می توانیم به شما کمک کنیم؟